نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: اجاره خوابگاه کوتاه مدت در زوریخ

Junior Member

پیش فرض اجاره خوابگاه کوتاه مدت در زوریخ

سلام و من در آلمان دانشجو هستم و دارم به زوریخ سفر میکنم. میخوام بدونم میشه برای یک شب در روز تعطیل در زوریخ خوابگاه بگیرم یا تو دانشگاه یا کتابخونه مثلا بمونم؟
    فقط یک شب تا صبح زود اونجا جا میخوام و هتل خیلی گرونه
    کسی راهنمایی داره؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : اجاره خوابگاه کوتاه مدت در زوریخ

سلام
    وقت تون بخیر
    من هم به همین مشکل شما برخوردم که فک نمیکنم کسی بتونه جواب بده . برای یک یا دو شب فقط برای خواب .
    فک کنم فرودگاهش جای خوبی باشه برای موندن ولی شاید یه کم دوره باشه از شهر اگه کرایش گرون نباشه میارزه یه امتحانی کنیم .

Junior Member sarada آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اجاره خوابگاه کوتاه مدت در زوریخ

نقل قول نوشته اصلی توسط Mo_shekasteh نمایش پست ها
    سلام
    وقت تون بخیر
    من هم به همین مشکل شما برخوردم که فک نمیکنم کسی بتونه جواب بده . برای یک یا دو شب فقط برای خواب .
    فک کنم فرودگاهش جای خوبی باشه برای موندن ولی شاید یه کم دوره باشه از شهر اگه کرایش گرون نباشه میارزه یه امتحانی کنیم .

سلام اگرهنوز این مشکل رو دارید سایت : www.airbnb.com/
    رو چک کنید. توی این سایت مردم خودشون اتاقشون رو دراختیار مسافرها میذارن و هزینه ش خیلی کمتر از هتل در میاد. از اونجایی که موظفن آی دی کارتشون رو هم به سایت ارائه کنن ازاین لحاظ جای معتبری به نظرمیاد. همینطور سایت :
    couchsurfing
    هم میتونه بهتون کمک کنه. ممکنه بتونید کسایی رو پیدا کنید که اتاقشون رو رایگان دراختیارتون میذارن.
    هاستل ها هم هزینه شون کمتره نسبت به هتل.
    اگر رایگان میخواید بمونید و اینجا ها هم اعتماد نمیکنید به قول خودتون فرودگاه میتونه جای مناسبی باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)