نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: دسترسی رایگان به مراجع علمی و شناسایی ژورنالهای معتبر برای چاپ مقاله

پیش فرض دسترسی رایگان به مراجع علمی و شناسایی ژورنالهای معتبر برای چاپ مقاله

سلام. حتما دوستانی که درگیر نوشتن مقاله هستن به دو تا مورد برخورد می کنند :
    1-مراجع علمی جدید و معروف کدامند؟چه طور به مراجع علمی مثل ScienceDirect بطور رایگان ( از خونه و...) دسترسی پیدا کنند
    2-مجلات معتبر برای چاپ مقالات در زمینه های مختلف صنایع کدامند؟ کدامیک معتبرترند؟کدامیک ضمن اعتبار، مقالات را راحتتر پذیرش می کنند؟و....
    این دو موضوع در این تاپیک بدنبال میشه... برای شروع, به این لینک سری بزنید....
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=6599

پیش فرض پاسخ : دسترسی رایگان به مراجع علمی و شناسایی ژورنالهای معتبر برای چاپ مقاله

سلام اي دوست

واقعا دستت درد نكنه
    زنده باد

پیش فرض پاسخ : دسترسی رایگان به مراجع علمی و شناسایی ژورنالهای معتبر برای چاپ مقاله

مدتیه برام سوال شده که چرا هیچ کس جوابی به این سوالم نمیده تا اینکه....امروز یه دفعه دیدم تالار مخصوص مقاله و اینجور چیزهاست، شاید جای طرح این موضوع اینجا نبوده.... بنابراین بدین وسیله اعلام اختتام این تاپیک رو اعلام می کنم!
    "کسی که از شکست می هراسد، به شکست خود ایمان دارد". ناپلئون

سلام
    من تازه وارد این سایت شدم چند تا سوال راجع به مقاله نوشتن دارم

من 3 سال پیش فارغ التحصیل در رشته صنایع شدم و مشغول به کار الان می خوام مقاله بنویسم به دلایلی قبلا" وقت نمی کردم،متاسفانه نمی دونم از کجا؟چجوری؟راجع به چی؟
    لطفا" من و راهنمائی کنید

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

سلام. اگر کسی لینک دانلود کتاب Dorf, R.C. and T.H. Byers, 2010, third edition Technology Ventures: from idea to enterprise, McGraw-Hill, New York.(V)
    رو به صورت PDF داره لطفا اینجا برای دانلود بزاره. مرسی
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Editor
    masoudjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. , Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط الف-باران نمایش پست ها
    سلام
    من تازه وارد این سایت شدم چند تا سوال راجع به مقاله نوشتن دارم

من 3 سال پیش فارغ التحصیل در رشته صنایع شدم و مشغول به کار الان می خوام مقاله بنویسم به دلایلی قبلا" وقت نمی کردم،متاسفانه نمی دونم از کجا؟چجوری؟راجع به چی؟
    لطفا" من و راهنمائی کنید
    سلام دوست عزیز
    سعی کن بری تو فاز شبکه های عصبی و شبیه سازی چون واقعا کاربردیه...
    مدیریت زنجیره ی تامین هم خوبه که دارم روش کار میکنم
    کمک به کودکان سرطانی
    ارسال پست تنها به منظور تشکر و یا تبریک برخلاف قوانین فروم می باشد؛ به این منظور لطفا از دکمه ی +/- در زیر نام کاربری استفاده نمایید.
    مــا در پیــالـه عکس رخ یار دیده ایم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial engineering

بهتره برای اینجور درخواست ها به سایت gigapaper.net برین ؛ اونجا سریعتر جواب میگیرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)