صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: در باره همراه داشتن ارز و اعلام آن به گمرگ فرودگاه

پیش فرض پاسخ : در باره همراه داشتن ارز و اعلام آن به گمرگ فرودگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    من نگفتم مشکلی پیش می آد. همین که اعلام کنید مشکلی نخواهد بود ولی در فرم گرفته تمام افرادی که در یک آدرس زندگی می کنند یک فرم باید پر کنند. چرا وقتی با یک اعلام ساده کار انجام می شه می خواهید خلاف دستورالعمل انجام بدید؟
    مشکلی که پیش نمی یاد ولی یکم معطل میکنن و از ما پرسیدن که این پول رو از کجا آوردین که گفتیم حقوق چند ماهه کار تو ایرانه، بعدش هم که بردن یه قسمت دیگه که زیر کاغذی رو امضا کنیم که بیشتر از ده هزار تا آوردیم. به نظر من که اینکه هر کس فرم جدا پر کنه خلاف دستورالعمل نیست چونکه تو خود دستورالعمل هم نوشته که you may list up to four people living at the same address و ننوشته you should تو خط بعدش هم که نوشته each traveller is responsible for his declaration که به نظر من اتفاقا منظورش بیشتر اینه که هر کس جدا پر کنه فرمو.

Junior Member

سلام دوستان
    الآن میزان پول همراه چند دلار میتونه باشه؟ همون 10 هزار دلاره؟ من چند سال پیش که رفتم برای هر کدام یک فرم پر کردیم و در هر کدام 10 تا نوشتیم.مشکلی هم پیش نیامد. آیا الآن هم وضع همینطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    الآن میزان پول همراه چند دلار میتونه باشه؟ همون 10 هزار دلاره؟ من چند سال پیش که رفتم برای هر کدام یک فرم پر کردیم و در هر کدام 10 تا نوشتیم.مشکلی هم پیش نیامد. آیا الآن هم وضع همینطوره؟
    سلام.
    محدودیت وجود نداره برای انتقال پول. فقط 10 هزار دلار و بیشتر رو باید اعلام کنید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)