صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

از اونجایی که من خودم مدتیه که چند تا موضوع برای چند تا مقاله دارم ولی متاسفانه به دلیل مشغله کاری نمیتونم همه شون رو جمع و جور کنم... اگر دوستانی هستن که در این زمینه مایل به همکاری هستن، خوشحال میشم که باهاشون همکاری کنم... اینجوری میتونیم کارها رو share کنیم و به این ترتیب هم خیر دنیا نصیبمون میشه و هم خیر ینگه دنیا!

پیام مدیریت:
    درخواست پشتیبانی مالی برای ثبت مقالات اکیداً ممنوع است!
    ویرایش توسط studentz : March 27th, 2013 در ساعت 08:40 PM دلیل: پیام
    Winners are simply willing to do what losers won't

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo
    از اونجایی که من خودم مدتیه که چند تا موضوع برای چند تا مقاله دارم ولی متاسفانه به دلیل مشغله کاری نمیتونم همه شون رو جمع و جور کنم... اگر دوستانی هستن که در این زمینه مایل به همکاری هستن، خوشحال میشم که باهاشون همکاری کنم... اینجوری میتونیم کارها رو share کنیم و به این ترتیب هم خیر دنیا نصیبمون میشه و هم خیر ینگه دنیا!
    انشا الله عاقبت به خیر بشی جوون ، حالا روی چی کار میکنی؟ مقالات مدیریتی خیلی محدود نیست، میشه بیشتر توضیح بدی؟

شما این موضوعات رو از کجا جمع اوری کردین؟ایا ان موضوعات مورد نظر استاد یا دانشگاه خاصی است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

خوب من چند تا مقاله که خودم دوست دارم تو اون زمینه ها کار کنم انجام دادم بعد بردم پیش یکی از استادام که دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی هست با هم کار کردیم یعنی!!
    شما چی مد نظر دارید؟!

Junior Member

سلام
    اگر کسی میخواد در مورد موضوع مدیریت دانش یا مدیریت منابع انسانی موضوعی بده من پایه ام، انگلیسی هم مشکلی نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pedi176 نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی میخواد در مورد موضوع مدیریت دانش یا مدیریت منابع انسانی موضوعی بده من پایه ام، انگلیسی هم مشکلی نیست
    سلام

من هستم و 4 سال سابقه توی HRD دارم ! توی کودوم بخش منابع انسانی می خوای مقاله بدی ؟ می دونی از جلوی در منابع انسانی تا میز مدیرش میشه N تا موضوع واسه مقاله دادن پیدا کرد ؟

مشخص نکردی مثلا می خوای توی حقوق دستمزد کار کنی یا جانشین پروری یا توسعه یا ارزشیابی ، یا حتی نظام پیشنهادات که من معتقد از همش بدتر هستش !

پیام خصوصی بزارید.

مرسی

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

انشا الله عاقبت به خیر بشی جوون ، حالا روی چی کار میکنی؟ مقالات مدیریتی خیلی محدود نیست، میشه بیشتر توضیح بدی؟
    قربون شما برم جوون ;D ... فیلدهای کاری و تحقیقاتی من اینها هستن:
    مدیریت دانش - سازمانهای یادگیرنده - مدلهای نوین سازمانی - مدیریت فناوری اطلاعات - طراحي و بهبود سيستم و تفكر سيستمي- حمايت، رشد و توسعه كسب و كارهاي مبتني بر فناوري‌هاي نوين- مدیریت انتقال فناوریهای نوین- برنامه ريزي، مديريت و كنترل پروژه هاي خاص (تحقيقاتي، فناوري‌هاي نوين و غيره)- كاربرد فناوري‌هاي نوين اطلاعات و ارتباطات در زمينه رشد و توسعه كارآفريني- بنگاه‌هاي كوچك و متوسط فناور- تدوين طرح امكان‌سنجي و طرح كسب و كار- بازاريابي و كاربرد فناوري‌هاي نوين اطلاعات و ارتباطات در آن- مديريت ارتباط با مشتري- هوش کسب و کار

Raha114
    Guest

سلام

رشتم فاینانسه ولی می خوام تغییر گرایش بدم واسه master,خوشحال میشم بات همکاری کنم.(چون راستش به دردم میخوره ! )

سلام
    سوالي كه من دارم اينه كه مقاله اي كه همكاري 2 نفر يا بيشتر باشه تو مجله اي بخواد چاپ بشه اسم اولين نويسنده مهمتر نيست؟ و اين باعث نمي شه بقيه خير زيادي نبينند از چاپ مقاله! يعني تو فرايند بررسي مقالات به اسم اول خيلي بيشتر بها داده نمي شه؟؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    سوالي كه من دارم اينه كه مقاله اي كه همكاري 2 نفر يا بيشتر باشه تو مجله اي بخواد چاپ بشه اسم اولين نويسنده مهمتر نيست؟ و اين باعث نمي شه بقيه خير زيادي نبينند از چاپ مقاله! يعني تو فرايند بررسي مقالات به اسم اول خيلي بيشتر بها داده نمي شه؟؟
    بدون شک اسم نویسنده ی اول مهمتر هست ولی بستگی داره برای چه کاری بخوای این اهمیت رو بسنجی! اگر منظورت به عنوان یه competitive advantage در فرآیند پذیرش میخوای بهش نگاه کنی به اعتقاد من اونقدرها اهمیتش بالا نیست.... البته اعتقاد من اینه...

صفحه 1 از 34 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)