صفحه 31 از 35 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

با سلام. من ارشد مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی هستم. میخواستم ببینم میتونیم با هم همکاری کنیم؟ چون من میخوام دکتری شرکت کنم و به این امتیاز های مقاله احتیاج دارم. و اینکه چطور میتونم باهاتون همکاری کنم؟

من موضوعاتی که نوشته بودید رو خوندم. من اگه هنوز امکان همکاری با شما باشه حاضر هستم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at University of Science and Culture

سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی هستم با سطح زبان تقریبا عالی (دارم خودمو برای GREاماده میکنم با حدودا 6ساعت مطالعه روزانه) خوشحال میشم اگه بتونم تو مراحل نوشتن مقاله تون(در زمینه مدیریت و موضوعات مرتبط) تا جایی که در حد توانم هست کمکتون کنم که هم کار شما بهتر پیش بره هم من با اسلوب کلی مقاله نویسی بیشتر آشنا بشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط neda66sahraee نمایش پست ها
    با سلام. من ارشد مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی هستم. میخواستم ببینم میتونیم با هم همکاری کنیم؟ چون من میخوام دکتری شرکت کنم و به این امتیاز های مقاله احتیاج دارم. و اینکه چطور میتونم باهاتون همکاری کنم؟
    سلام اگر هنوز وقت هست من هم مایلم همکاری کنیم.

سلام، فارغ التحصیل کارافرینی(گرایش کسب و کار الکترونیک) هستم و پایان نامه ام در حوزه Customer Engagment بوده و فضای تخصصی کاریم هم در زمینه بازاریابی دیجیتال هست.
    دوستانی که تمایل دارن در حوزه بازاریابی دیجیتال، تحلیل رفتار مشتری، تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی کار کنند، خوشحال میشم به من پیام بدن تا بیشتر با هم اشنا بشیم و اگر امکانش بود یک کار رو با هم شروع کنیم.

Junior Member

سلام دوستان
    از موضوعات زیر کدام یک نزدیکی بیشتری به گرایش مدیریت بازرگانی برای نوشتن مقاله داره؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟
    1-A model for assessing the impact of cloud computing on the success
    of customer relationship management systems
    2-Product design time optimization in product management
    systems using hybrid genetic and particle swarm optimization algorithm
    3-A new model for assessing the role of customer
    behavior history, product classification, and prices on the success of the recommender
    systems in the e-commerce
    4-A new model for investigating the performance of cloud-based marketing
    systems based on DeLone and McLean's information system success model

سلام، با توجه به اینکه موضوعات پژوهشتون در تخصص من هست، اگه هنوز شرایط همکاری وجود داره من آمادگیشو دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Management Engineerig @ Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط management_20 نمایش پست ها
    سلام، با توجه به اینکه موضوعات پژوهشتون در تخصص من هست، اگه هنوز شرایط همکاری وجود داره من آمادگیشو دارم.
    سلام دوستان
    من فوق لیسانس مهندسی مدیریت دانشگاه پلی تکنیک میلان خوندم سال 2016 فارغ التحصیل شدم، میخوام برای دکترا اپلا کنم، برای مقاله میخوام همکاری کنم. اگه کسی از دوستان علاقه داره باهم همکاری کنیم من در خدمتم. و یا اگه موضوعی رو میدونید که میشه روش کار کرد ممنون میشم بگید

Junior Member

سلام من ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم برای دکترا به مقاله نیاز دارم حوزه مارکتینگ یا استراتژیک یا تولید اگز کسی شرایط همکاری داره لطفا به من اطلاع بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh285 نمایش پست ها
    سلام من ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم برای دکترا به مقاله نیاز دارم حوزه مارکتینگ یا استراتژیک یا تولید اگز کسی شرایط همکاری داره لطفا به من اطلاع بدید
    من یه مقاله تو حوزه مارکتینگ دارم روش کار میکنم. اگه تمایل دارین میتونیم با هم در ارتباط باشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)