نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hsaba871 نمایش پست ها
    s.hamid عزیز
    سلام
    منم رشته ام صنایع است. البته کارم در حوزه IT است.
    عضو کارگروه برنامه ریزی استراتژیک شرکت مون هم بودم (صباباتری). روی SWOT و BCS کار کردیم.
    یک کارهایی هم در مورد طراحی سیستم های اطلاعات مدیریت بر اساس متدولوژی BSC انجام دادم.
    البته غیر رسمی و شخصی.
    به ابزارهای کیفی هم خیلی علاقه دارم.
    خیلی به مقولاتی که عنوان کردی علاقه دارم؛ تجربه زیادی ندارم ولی بسیار علاقمند به همکاری هستم.
    موضوع شما از زمینه های مورد علاقه و حرفه ای من هست
    بنده ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم و حدود 5 سال سابقه کار پژوهش و نوآوری در خصوص محصولات جدید مبتنی بر تکنولوژی دارم. چند سال در یکی از پارکهای علم و فناوری به فعالیتهای نوآورانه و تجاری سازی چند محصول جدید در خصوص MIS فعالیت داشتم و در حال حاضر هم موسس و مدیرعامل شرکتی هستم که بر پایه نوآوری در سیستم های اطلاعات بازاریابی تاسیس شده است. ما در زمینه مشاوره و تحقیقات مدیریت و بازاریابی هم فعالیت داریم و پتانسیل بالایی برای انجام کارهای پژوهشی در موضوعات مختلف مدیریت داریم. اما شخصا روی طراحی و توسعه و تجاری سازی محصولات و راهکارهای جدید مبتنی بر فناوری در مدیریت بازاریابی و مدیریت نوآوری و تجاری سازی محصولات مبتنی بر تکنولوژی بالا تمرکز دارم. نتیجه چند سال فعالیت هم چند ثبت اختراع و تعدادی قرارداد ارزشمند بوده است.
    یکی از برنامه های بنده گذراندن یک دوره آموزشی MBA یا DBA در یکی از دانشگاههای معتبر آمریکا است که در این خصوص قصد دارم چند مقاله معتبر در ISI منتشر کنم.
    با توضیحاتی که عرض کردم از نظر مشاوره فنی و حتی پشتیبانی اجرایی (گردآوری داده - میدانی/کتابخانه ای) می تونم در زمینه های مورد علاقه و مشترک با شما همکاری داشته باشم.

با آرزوی موفقیت جهانی برای همه ایرانیان عزیز
    ویرایش توسط Olympia : February 3rd, 2014 در ساعت 08:21 AM دلیل: delete email address

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)