صفحه 10 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Junior Member dragon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط kabotarmajnon نمایش پست ها
    من اماده ام.الان با سحر خانوم شروع کردیم کسی میخواد ملحق بشه؟
    اگه موضوع شما جا واسه یه نفر دیگه هم داره، من خوشحال میشم همکاری کنم.

حالا راجع به چی میخواین بنویسین. اگه میشه یه کم توضیح بدی ممنون میشم.

همیشه شروع یک کار تازه با کلی مشکل و مانع روبه رو میشه. ولی با کمی تحمل و تلاش، چیزی نمیگذره که کارا رو غلتک می افته.
    Experience is a harsh teacher. First comes the test, Second comes the lesson

Junior Member

سلام من دانشجوی ترم چهار ارشد دانشگاه UITM مالزی هستم. یک مقاله تقریبا آماده دارم که قصد دارم به ژورنال ISI indexed ارسال کنم و یک مقاله هم قبلا در یک کنفرانس ISI indexed در ترکیه چاپ کردم. زمینه کاری من information management هست و به خصوص در زمینه information integration, interoperability و Electronic-libraries و semantic web کار کردم. مقاله ای که در حال حاضر روش کار میکنم مربوط به بررسی مقایسه ای interoperability protocols هست اگر کسی مایل به همکاری زمینه نوشتن مقاله هست لطفا به من پیغام بده.

Junior Member

سلام. من کارشناس ارشد MBA دارم .قصدد دارم در زمینه های مرتبط با مدیریت با دوستان همکاری کنم. در ضمن سطح زبانم هم نسبتا خوب است و آماده ام برای این کار وقت بگذارم.

سلام. منم ترم دوم کارشناسی ارشد مدیریت صتعتی گرایش or دانشگاه شهید بهشتی هستم. اگر کسی از دوستان در ضمینه متاهیوریستیک و مباحث مربوط به مدیریت تولید قصد نوشتن مقاله داره می تونیم با هم همکاری کنیم. در ضمن لیسانس هم صنایع خوندم. لطفا ایمیل بزنید.
    درج ایمیل بر خلاف مقرارت فروم می باشد
    ویرایش توسط Pearson : May 6th, 2011 در ساعت 05:58 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar.r نمایش پست ها
    منم ترم 2 صنایع هستم.خیلی مایلم مقاله بدم از همین حالا هم می خوام استارت بزنم.منتها ت جایی که دوستان منو راهنمایی کردن فعلا باید دنبال یه استاد خوب باشم که بهم خط بده.ظاهرا پیدا کردن یه استاد خوب کار سخت و خیلی مهمیه...من تا حالا نتونستم یه استاد پایه پیدا کنم.
    اگه کسی فیلد کاریشو مشخص کرده و تازه میخاد شروع کنه به مقاله نویسی یا حتی یه استاد خوب سراغ داره شدیدا حاضر به همکاری هستم.لطفا پیام خصوصی بدید.مرسی
    سلام.من محمد هستم دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید دانشگاه تهران که خودم کلی مقاله خارجی دارم اگه خاستی می تونم کمکت کنم این میل منه. درج ایمیل بر خلاف مقرارت فروم می باشد
    ویرایش توسط Pearson : May 6th, 2011 در ساعت 05:58 AM

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

با سلام
    ارشد حسابداری(در حال دفاع) هستم
    از دوستان تهرانی که مایل به همکاری برای نوشتن یک مقاله isi با موضوعی در رابطه با بورس(تحقیقات قبلی و اولویت نیازمندی موضوع در بورس ایران صورت گرفته) ممنون می شم اعلام کنن
    ترجیحا دوستانی که قبلا isi داشتن و در یکی از رشته های(دانشجوی لیسانس یا ارشد یا ...) حسابداری، مالی، مدیریت،اقتصاد و مهندسی صنایع باشن
    خودم مقاله داخلی قوی داشتم در زمینه ی تئوری های حسابداری
    ویرایش توسط mdaastani : May 15th, 2011 در ساعت 10:14 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت-دانشگاه شهید بهشتی

روي چه موضوعي قصد داريد كار كنيد؟من ارشد مديريت صنعتي هستم و خوشحال ميشم بتونم همكاري كنيم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت-دانشگاه شهید بهشتی

با سلام
    من ارشد مديريت صنعتي ام و قصد دارم روي موضوع تئوري محدوديتها و كاربرد آن در كنترل پروژه-روش زنجيره بحراني مقاله بدم.كساني كه علاقه دارند و با اين مبحث آشنا هستند لطفا پيام بدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    من دانشجوی دوره ی لیسانس رشته ی مدیریت گمرک هستم. تا حالا مقاله ای نداشتم اگر ممکنه کسی کمکم کنه واسه ن
    مقاله نوشتن.
    ممنون :-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی

سلام
    من هم کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی گرایش تولید هستم، روش های فرا ابتکاری مثل ژنتیک و عصبی کار کردم و تئوری فازی همچنین، مقاله ی چاپ شده هم دارم
    یک مقاله ی ISI در زمینه الگوریتم ذرات کار کردم، البته الگوریتم ذرات رو دوستم کدش رو نوشت چون خودم بلد نبودم، اگر کسی خواست در خدمتیم، هم برای چاپ مقاله هم کار کردن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)