صفحه 15 از 35 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

سلام دوستان ، من فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی از رن 1 فراسنه و فوق MBA از بلژیک دارم. کسی تمایل به همکاری در نوشتن مقالات ISI داره ! زمینه Innovation ، استراتژیک (مدیریت ) و حسابداری مدیریت
    لطفآ اگر تجربه نوشتن مقاله داشتید بگید که با هم همکاری کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bobakkh نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من فوق لیسانس مدیریت منابع انسانی از رن 1 فراسنه و فوق MBA از بلژیک دارم. کسی تمایل به همکاری در نوشتن مقالات ISI داره ! زمینه Innovation ، استراتژیک (مدیریت ) و حسابداری مدیریت
    لطفآ اگر تجربه نوشتن مقاله داشتید بگید که با هم همکاری کنیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط a_aroosha نمایش پست ها
    سلام، من ارشد مدیریت بازرگانی خوندم. پایان نامه ام در مورد رفتار مصرف کننده هست. دنبال همکار برای نوشتن مقاله آی اس آی می گردم.

من سال آخر کارشناسی مدیریت بازرگانی هستم با معدل بالای 17!مایل به همکاری هستم

سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و الانم ترم 2 فوق مدیریت کارافرینی دانشگاه تهران میخونم.توی
    فوق در زمینه مدیریت استراتژیک و خوشه دارم کار میکنم.خوشحال میشم با شما در این مورد همکاری کنم.
    ویرایش توسط Olympia : September 12th, 2013 در ساعت 12:26 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ترم آخر فوق بازرگانی معدل حدود هجده هستم .مایل به همکاری در نگارش مقاله در زمینه منابع انسانی واستراتژیک و بین الممل هستم

Junior Member hhaannaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری

سلام وقتتون به خیر اگه کسی جواب سئوالای من رو میدونه لطفا کمی برام توضیح بده .

چه طور می تونم بفهمم که هر ژورنال چه مدت طول میکشه تا اکسپت لتر بده ؟

من یه مقاله برای یه ژورنال فرستادم الان 5 ماهه گذشته و هیچ خبری نیست ازش .
    خواهشا اگه ژورنالی رو میشناسید که معتبر و در عین حال زود اکسپت میده بهم معرفی کنید .
    خیلی ممنون
    :::هستم اگر می روم گر نروم نیستم :::

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام
    تا حالا کلا چهار مقاله دادم که یکی هم ISI بوده ( نویسنده اول)، الان هم پذیرش گرفتم. من و دوستم روی مقالات کار می کنیم چون اون چند ساله ایران نیست و من هم بزودی می روم. اگر کسی از بچه ها در داخل ایران هست و دوست داره با ما کار کنه، پیام بده . پیش شرط : توانایی سرچ حرفه ای، تسلط به زبان انگلیسی ( مشکلی در خوندن و نوشتن نداشته باشه، هر چند خودم همیشه متنها رو REVISE و REFINE می کنم، ترجیحا روش تحقیقش هم خوب باشه)
    نکته مهم: وقت شناس و جدی در کار باشد.
    از شنبه کار نوشتن یک مقاله را شروع می کنم.
    موضوعات مورد علاقه management specially related to HR and OB
    سلام
    منم اعلام همکاری می کنم در تمام زمینه های مدیریت
    ویرایش توسط Olympia : October 2nd, 2013 در ساعت 12:42 PM دلیل: ویرایش به فارسی

در زمینه ای که شما فرمودید حاضر به همکاری هستم و سوالاتم رادر پیام خصوصی برای شما فرستادم
    ویرایش توسط Olympia : October 2nd, 2013 در ساعت 12:54 PM دلیل: ویرایش به فارسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Marketing msc, university of leicester

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

سلام به همه دوستان
    از دوستان خارج و داخل ايران اگه كسي مايل به همكاري براي دادن مقاله و research هست ميتونه پيغام بده، من خودم ايده هايي دارم كه در حال دنبال كردنشون هستم اگه دوستان هستند كه مايل به همكاري و share هستند حتما پيغام بدن، من در لستر هستم كه جزء top 10 business school هاي بريتانياست، اينجا هم از جهت منابع و هم از جهت اساتيد فرصتهاي زيادي هست براي استفاده و اساتيد هم انصافا خيلي كمك ميكنن. يكي از چيزهايي كه دارم روش كار ميكنم الان روي marketing mix پنج تا كمپاني اول بريتانياست، خيلي علاقه مندم كه روي مباحث consumer behaviour كار كنم اگه از دوستان كسي كار ميكنه در جريان بزاره بنده رو.
    ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab_md نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    از دوستان خارج و داخل ايران اگه كسي مايل به همكاري براي دادن مقاله و research هست ميتونه پيغام بده، من خودم ايده هايي دارم كه در حال دنبال كردنشون هستم اگه دوستان هستند كه مايل به همكاري و share هستند حتما پيغام بدن، من در لستر هستم كه جزء top 10 business school هاي بريتانياست، اينجا هم از جهت منابع و هم از جهت اساتيد فرصتهاي زيادي هست براي استفاده و اساتيد هم انصافا خيلي كمك ميكنن. يكي از چيزهايي كه دارم روش كار ميكنم الان روي marketing mix پنج تا كمپاني اول بريتانياست، خيلي علاقه مندم كه روي مباحث consumer behaviour كار كنم اگه از دوستان كسي كار ميكنه در جريان بزاره بنده رو.
    ممنونم.
    با سلام
    من محسن پاشنا هستم.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران.پایان نامه ام و علایق تحقیقاتی ام در حوزه consumer behaviour هست و البته هم اکنون در حال تکمیل چند مقاله ISI در همین حوزه می باشم.بشدت بدنبال نوشتن مقالات معتبر و با کیفیت در این حوزه هستم هم بدلیل علاقه ی زیادی که به رشته ام دارم و هم بدلیل تکمیل رزومه ام برای اپلای دکترا.خوشحال میشم که بتونیم در این زمینه با هم همکاری کنیم.منتظر پاسخ شما هستم.
    ویرایش توسط Olympia : October 30th, 2013 در ساعت 11:45 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل و شماره تلفن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eldorado نمایش پست ها
    با سلام
    من محسن پاشنا هستم.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران.پایان نامه ام و علایق تحقیقاتی ام در حوزه consumer behaviour هست و البته هم اکنون در حال تکمیل چند مقاله ISI در همین حوزه می باشم.بشدت بدنبال نوشتن مقالات معتبر و با کیفیت در این حوزه هستم هم بدلیل علاقه ی زیادی که به رشته ام دارم و هم بدلیل تکمیل رزومه ام برای اپلای دکترا.خوشحال میشم که بتونیم در این زمینه با هم همکاری کنیم.منتظر پاسخ شما هستم.
    sohrab_md و محسن عزیز من هم فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی هستم و پایان نامه ام درباره رفتار مصرف کننده بود و قصد دارم مقاله IsI برای اپلای کردن بنویسم خوشحال میشم باهاتون همکاری کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)