صفحه 16 از 35 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

سلام دوست عزیز
    من دارم رو پایان نامم کار میکنم. فوق مدیریت اجرایی و در حوزه ی استراتژی
    تمایل به همکاری دارم

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش بازار یابی دارم علاقه دارم در نوشتن مقاله ISI همکاری کنم

با سلام
    لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران دارم و علاقه مندبه همکاری پژوهشی و نوشتن مقالات می باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    صنایع-علم و صنعت

سلام. از دوستان مدیریت صنعتی و بازرگانی اگر کسی مایل به همکاری در زمینه های زنجیره تامین، تحلیل پوششی داده ها، الگوریتم های فراابتکاری برای بهبود سیستم ها، شبیه سازی سیستمهای خدماتی و صنعتی هست پیام بدن لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shazad نمایش پست ها
    سلام
    موضوع شما از زمینه های مورد علاقه و حرفه ای من هست
    بنده ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم و حدود 5 سال سابقه کار پژوهش و نوآوری در خصوص محصولات جدید مبتنی بر تکنولوژی دارم. چند سال در یکی از پارکهای علم و فناوری به فعالیتهای نوآورانه و تجاری سازی چند محصول جدید در خصوص MIS فعالیت داشتم و در حال حاضر هم موسس و مدیرعامل شرکتی هستم که بر پایه نوآوری در سیستم های اطلاعات بازاریابی تاسیس شده است. ما در زمینه مشاوره و تحقیقات مدیریت و بازاریابی هم فعالیت داریم و پتانسیل بالایی برای انجام کارهای پژوهشی در موضوعات مختلف مدیریت داریم. اما شخصا روی طراحی و توسعه و تجاری سازی محصولات و راهکارهای جدید مبتنی بر فناوری در مدیریت بازاریابی و مدیریت نوآوری و تجاری سازی محصولات مبتنی بر تکنولوژی بالا تمرکز دارم. نتیجه چند سال فعالیت هم چند ثبت اختراع و تعدادی قرارداد ارزشمند بوده است.
    یکی از برنامه های بنده گذراندن یک دوره آموزشی MBA یا DBA در یکی از دانشگاههای معتبر آمریکا است که در این خصوص قصد دارم چند مقاله معتبر در ISI منتشر کنم.
    با توضیحاتی که عرض کردم از نظر مشاوره فنی و حتی پشتیبانی اجرایی (گردآوری داده - میدانی/کتابخانه ای) می تونم در زمینه های مورد علاقه و مشترک با شما همکاری داشته باشم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط arminumea نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال آخر مدیریت بازرگانی هستم.جهت نوشتن مقاله در زمینه های مدیریت و فاینانس سه پایه می باشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    دوستانی که میتونن و علاقه به همکاری در نوشتن مقاله در زمینهmarketing_busines managment دارند به من ایمیل بزنن

برای ارتباط با این کاربر از پیام خصوصی استفاده کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shazad نمایش پست ها
    سلام
    من چند تا کار آماده برای استخراج مقاله دارم ولی وقت نمی کنم به همشون برسم دنبال یک همکار هستم موضوعات: کسب و کار الکترونیکی - بازاریابی - صنایع کوچک و متوسط - خوشه های صنعتی - اقتصاد ناسالم/پنهان
    لطفا ایمیل بزنید

بوسیله پیاتم خصوصی با این کاربر ارتباط برقرار کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط dragon نمایش پست ها
    اگه موضوع شما جا واسه یه نفر دیگه هم داره، من خوشحال میشم همکاری کنم.

حالا راجع به چی میخواین بنویسین. اگه میشه یه کم توضیح بدی ممنون میشم.

همیشه شروع یک کار تازه با کلی مشکل و مانع روبه رو میشه. ولی با کمی تحمل و تلاش، چیزی نمیگذره که کارا رو غلتک می افته.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak نمایش پست ها
    سلام. من کارشناس ارشد MBA دارم .قصدد دارم در زمینه های مرتبط با مدیریت با دوستان همکاری کنم. در ضمن سطح زبانم هم نسبتا خوب است و آماده ام برای این کار وقت بگذارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط captain_ali نمایش پست ها
    سلام
    من هم مدیریت بازرگانی هستم و بسیار خوشحال میشم در مورد موضوعات بازرگانی و بیزینس برای ارائه مقاله با شما همکاری داشته باشم

نقل قول نوشته اصلی توسط r.s.zohal نمایش پست ها
    من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم.....برای پایان نامه هم رو موضوع رنگ در تبلیغات کار کردم
    اگر از دوستان کسی هست که موضوعی برای مقاله داره و دنبال همکار می گرده من حاضزم باهاش همکاری کنم
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiroo65 نمایش پست ها
    ...دوستان در رابطه با موضوعات رفتار مشتری یا کارافرینی حاضر به همکاری هستم...در صورت تمایل پیام خصوصی بگذارید

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_AA نمایش پست ها
    دوستان کسی در مباحث مدیریتی , بازاریابی ,تبلیغات ,کسب و کار مقاله داده ؟ تجربه ای داره ؟ منبع و پیشنهادی برای نوشتن مقاله در این موضوعات داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    خب من هم علاقه دارم به نوشتن مقاله. دانشجوی mba هستم در لندن و زبانم هم خوبه اما چون تا حالا مقاله نداشتم ، دنبال یه فرد با تجربه می گردم.
    فیلد مورد علاقه هم مارکتینگ
    نقل قول نوشته اصلی توسط doublin2000 نمایش پست ها
    من هم دانشجوی mba هستم دارم شرق آسیا درس می خونم درباره مارکتینگ و گلوبال بیزنس دارم تز و مقاله به انگلیسی می دم
    نقل قول نوشته اصلی توسط niktak نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصيل mba ( marketing) از شعبه بين الملل شريف هستم دنبال يك همكار براي مقاله تو زمينه هاي مربوط به بازاريابي هستم اما از اونجايي كه تا حالا خودم مقاله نداشتم از دوستاني كه تجربه دارن شديدا كمك مي خوام!
    مسلط به زبان و search هستم اما نميدونم از كجا بايد شروع كنم! در ضمن دوره من اموزشي بوده واسه همين بايان نامه ندارم
    ( (
    نقل قول نوشته اصلی توسط niktak نمایش پست ها
    من دوست دارم باهاتون همكاري كنم واز تجربه هاتون بهره مند بشم به زبان و search تسلط دارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط moalone25 نمایش پست ها
    سلام. من یه مقاله دارم. اگه تمایل به همکاری دارین لطفا ایمیل بزنین

نقل قول نوشته اصلی توسط arash7101 نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس مدیریت اجرایی گرایش بازار یابی دارم علاقه دارم در نوشتن مقاله ISI همکاری کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastaran67 نمایش پست ها
    با سلام
    لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه تهران دارم و علاقه مندبه همکاری پژوهشی و نوشتن مقالات می باشم
    با سلام

من محسن هستم.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران.پایان نامه ام و علایق تحقیقاتی ام در حوزه consumer behaviour هست و البته هم اکنون در حال تکمیل چند مقاله ISI در همین حوزه می باشم.بشدت بدنبال نوشتن مقالات معتبر و با کیفیت در این حوزه هستم هم بدلیل علاقه ی زیادی که به رشته ام دارم و هم بدلیل تکمیل رزومه ام برای اپلای دکترا.خوشحال میشم که بتونیم در این زمینه با هم همکاری کنیم.منتظر پاسخ شما هستم.
    ویرایش توسط Olympia : February 3rd, 2014 در ساعت 08:49 AM دلیل: ادغام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin8157 نمایش پست ها
    سلام بچه ها...
    من دانشجوی ترم 3 فوق لیسانس مدیریت صنعتی ام، دانشگاه تربیت مدرس (روزانه)، گرایش OR...
    اگر کسی موضوع مناسبی برای مقاله داره من آماده همکاری هستم؛ لطفا ای میل بزنین، چون خیلی وقت نمی کنم اینجا سر بزنم. ممنونم

برای ارتباط با این کاربر از پیام خصوصی استفاده کنید
    سلام
    شما در زمینه منطق فازی،شبکه های عصبی یا روش های شبیه به این کار کردید؟
    ویرایش توسط Olympia : February 3rd, 2014 در ساعت 08:31 AM دلیل: delete email address

Junior Member

سلام
    من فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات دارم و لیسانس صنایع. در زمینه تحلیل پوششی دادهها، شبکه عصبی و کارت امتیازی متوازن و تحلیل سلسله مراتبی چند تا مقاله در حال چاپ در مجلات علمی پژوهشی دارم. اگه پایه همکاری هستید بزنیم تو خط تلفیق مدیریت ریسک و تحلیل پوششی دادها 1 چیز تو این مایه ها.
    ویرایش توسط Olympia : February 19th, 2014 در ساعت 09:21 PM دلیل: حذف ادرس ايميل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sin_30na نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات دارم و لیسانس صنایع. در زمینه تحلیل پوششی دادهها، شبکه عصبی و کارت امتیازی متوازن و تحلیل سلسله مراتبی چند تا مقاله در حال چاپ در مجلات علمی پژوهشی دارم. اگه پایه همکاری هستید بزنیم تو خط تلفیق مدیریت ریسک و تحلیل پوششی دادها 1 چیز تو این مایه ها.
    شما به نرم افزار ونسیم مسلط هستید؟ اگر هستید من یه کار تموم شده دارم (از پایان نامه خودم هست که مقاله علمی پژوهشی هم داره دفاع هم کردم) فقط اگر یک بار هم با ونسیم شبیه سازی کنم یه مقاله دیگر هم ازش درمیاد. فوق اجرایی از فردوسی مشهد

Junior Member SANAZHEMMATI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط eldorado نمایش پست ها
    با سلام

من محسن هستم.فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بازاریابی از دانشگاه تهران.پایان نامه ام و علایق تحقیقاتی ام در حوزه consumer behaviour هست و البته هم اکنون در حال تکمیل چند مقاله ISI در همین حوزه می باشم.بشدت بدنبال نوشتن مقالات معتبر و با کیفیت در این حوزه هستم هم بدلیل علاقه ی زیادی که به رشته ام دارم و هم بدلیل تکمیل رزومه ام برای اپلای دکترا.خوشحال میشم که بتونیم در این زمینه با هم همکاری کنیم.منتظر پاسخ شما هستم.
    با سلام. من فارغ التحصیل MBA هستم. consumer behavior یکی از زمینه هاییست که بسیار به آن علاقه دارم. در زمینه consumer neuroscience هم برای پروژه های کلاس تحقیقات زیادی داشته ام. اگر مایل به همکاری هستید نظرتون رو بگین

ApplyAbroad Senior Veteran
    Olympia آواتار ها

پیام مدیریت

دوستان گرامی
    با توجه به اینکه این تاپیک به اعلام زمینه تحقیقاتی مورد نظر و همکاری برای نوشتن مقالات اختصاص دارد ،ازصحبت در مورد موضوعات خارج از محتوای تاپیک خودداری و برای این منظور از پیام پروفایل یا پیام خصوصی استفاده نمایید. ارسالهای اخیر به دلیل تکراری بودن و عدم ارتباط با موضوع حذف شدند.
    با سپاس از همکاری شما

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)