صفحه 27 از 35 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

دوستانی که در حوزه های Supply chain management, Project Scheduling, Project risk management, Project management مقاله به زبان فارسی دارند
    و نیاز به literature review و یا تبدیل به مقاله انگلیسی یا proof reading دارند ، بنده تمایل به همکاری دارم.لطفا پیام خصوصی بدهند.

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

سلام ذوستان وقتتون بخیر
    دوستانی که در زمینهsocial commerce،E-commerce , consumer behaviorمایل به همکاری هستن خبر بدن
    شب و روزتون خوش

سلام دوستان

اگر از بین شما عزیزان، کسی تمایل داره در نوشتن مقاله در زمینه Education همکاری کنه، لطفا اطلاع بده، چون موضوع نهایتا به "مدیریت آموزش"مرتبط می شه.
    ضمنا، طرح پژوهش و ساختار مقاله مشخصه.

لطفا در صورتی که به زبان انگلیسی تسط دارین و زمان کافی دارین، برای همکاری به من پیغام بدین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی تهران جنوب

سلام عزیز اگر هنوز همکار پیدا نکردی یکم توضحات برای بنده بده ببینیم شرایطت چطوره
    منتظر پاسخت هستم
    سپاس از شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    سلام ذوستان وقتتون بخیر
    دوستانی که در زمینهsocial commerce،E-commerce , consumer behaviorمایل به همکاری هستن خبر بدن
    شب و روزتون خوش

سلام. در صورتی که در حال حاضر دانشجوی دکترا و یا فارغ التخصیل دکترا (در گرایش های بازاریابی و یا بازرگانی و یا سابقه انجام تحفیفات بر روی مشتریان و مصرف کنندگان دارید) و تمایل به انجام فرصت مطالعاتی در کانادا هستید لطفا رزومه و یکی از بهترین مقاله های خود (به انگلیسی) را به ادرس ایمیل aghakhani ات dal دات ca بفرستید. احتمال فرصت مطالعاتی (به همراه پرداخت کمک هزینه) وجود دارد.

بدیهی است الزاما باید یا دانشجو و یا فارغ التخصیل مقطع دکترا باشید.

Junior Member

سلام دوستان من ام بی ای خوندم اما میخوام در زمینه مدیریت صنعتی کارکنم . از دوستان اگر هستن که تدریس میکنن و میتونن به عنوان استاد راهنما به بنده کمک کنن در خواست راهنمایی در این زمینه را دارم و بسیار سپاسگذارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    marketing

سلام
    دوستاني كه در زمينه رفتار مصرف كننده و بازاريابي علاقه به همكاري دارن لطفا پيام بدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samijoon نمایش پست ها
    سلام
    دوستاني كه در زمينه رفتار مصرف كننده و بازاريابي علاقه به همكاري دارن لطفا پيام بدن
    سلام
    فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم و شدیدا مایل به همکاری. در خدمتتون هستم

Junior Member

سلام دوستان پایان نامه من در زمینه خلاقیت و رهبری هست که به دلیل شاغل بودن و اینکه مقاله تدوین نکردم فرصت کافی ندارم اگر از دوستان کسی تجربه و تمایل برای همکاری جهت استخراج مقاله دارن لطفا اطلاع بدن ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط IZS نمایش پست ها
    سلام دوستان پایان نامه من در زمینه خلاقیت و رهبری هست که به دلیل شاغل بودن و اینکه مقاله تدوین نکردم فرصت کافی ندارم اگر از دوستان کسی تجربه و تمایل برای همکاری جهت استخراج مقاله دارن لطفا اطلاع بدن ممنون
    من در زمینه نوآوری و رهبری مقاله کار کردم . و سابقه همکاری پژوهشی و مقاله با اساتید استرالیایی و امریکایی دارم. اگر تمایل به همکاری داشتید بمن پیام خصوصی بفرستید. من موقتا ایران هستم و برای آگوست پذیرش دارم برای همین تو این فاصله دوست دارم اگر کار پژوهشی باشه همکاری کنم. چون فیلد شما دقیقا فیلد کاری من هست خوشحال میشم همکاری کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)