صفحه 28 از 35 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Uproar نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر از بین شما عزیزان، کسی تمایل داره در نوشتن مقاله در زمینه Education همکاری کنه، لطفا اطلاع بده، چون موضوع نهایتا به "مدیریت آموزش"مرتبط می شه.
    ضمنا، طرح پژوهش و ساختار مقاله مشخصه.

لطفا در صورتی که به زبان انگلیسی تسط دارین و زمان کافی دارین، برای همکاری به من پیغام بدین.
    سلام
    اگر هنوز نویسنده همکار پیدا نکردید علاقمند هست که بدونم تو چه حیطه ای است از آموزش کار میکنید . اگر نزدیک به سابقه پژوهشی من باشه خوشحال میشم همکاری کنم

Junior Member

سلام
    من مقاله ای در زمینه مدیریت منابع انسانی به زبان فارسی دارم که از روی پایان نامه ارشدم نوشتم ممنون میشم اگر بتونین در زمینه ترجمه به زبان انگلیسی و چاپ ان در ژورنال همکاری کنید. من به دلیل مشغله کاری زیاد نتوانستم که کامل کنم.
    مرسی.
    ویرایش توسط Moba66 : May 15th, 2018 در ساعت 10:44 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moba66 نمایش پست ها
    سلام
    من مقاله ای در زمینه مدیریت منابع انسانی به زبان فارسی دارم که از روی پایان نامه ارشدم نوشتم ممنون میشم اگر بتونین در زمینه ترجمه به زبان انگلیسی و چاپ ان در ژورنال همکاری کنید. من به دلیل مشغله کاری زیاد نتوانستم که کامل کنم.
    مرسی.
    با سلام
    بنده لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و ارشد مدیریت هستم و در حال حاضر به تدریس و مترجمی مشغولم. تخصصم ترجمه فارسی به انگلیسی و نگارش مقالات ISI هست و تسلط کامل به اصول نگارش مقالات دارم. همچنین دارای مقاله ISI نیز میباشم. در سطح ملی و بین المللی مقاله نوشته ام. بابت ترجمه و نگارش مقالات مبتوانم با دوستان همکاری کنم.
    ویرایش توسط nimaK : May 21st, 2018 در ساعت 08:20 PM دلیل: درج اطلاعات تماس خارج از فروم غيرقانوني است.

نقل قول نوشته اصلی توسط IZS نمایش پست ها
    سلام دوستان پایان نامه من در زمینه خلاقیت و رهبری هست که به دلیل شاغل بودن و اینکه مقاله تدوین نکردم فرصت کافی ندارم اگر از دوستان کسی تجربه و تمایل برای همکاری جهت استخراج مقاله دارن لطفا اطلاع بدن ممنون
    سلام
    شما بمن پیام خصوصی داده بودید
    من سعی کردم بهتون جواب بدم ایمیلم را ارسال کنم ولی چون صندوق پیام تون پر شده کسی نمیتونه به شما پیام ارسال کنه
    صندوق تونا خالی کنید من مجددا سعی میکنم بهتون پیام بدم و میلم را ارسال کنم

دوستان . در زمینه تصمیم گیری چندشاخصه در تکنیک های DEMATEL / TOPSIS/ VIKOR/ FUZZY اعلام همکاری کنید .
    زبان مقاله : انگلیسی
    سطح : ISI فقط هم ژورنال نه کنفراسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

سلام وقتتون بخیر
    از بین دوستان کسی هست که در زمینه کارکرد رسانه های اجتماعی در صنعت توریسم کار کرده باشه یا مایل به همکاری تو این زمینه باشه لطفا ب بنده پیام خصوصی بده ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, AmirKabir University of Tech

سلام دوستان
    من روی دیتاماینینگ تو مارکتینگ کار میکنم. اگه تو این زمینه احتیاج به کمک داشتید خوشحال میشم باهم کار کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad777 نمایش پست ها
    سلام
    فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم و شدیدا مایل به همکاری. در خدمتتون هستم
    سلام
    من یک مقاله در رشته بازاریابی دارم اگر مایلید با من تماس بگیرید

Junior Member

سلام
    من یک مقاله در رشته بازاریابی دارم. اگر کسی مایل هست نامش در مقاله باشه با من تماس بگیرید. فقط ارشد و از دانشگاه خوب باشن. من ارشد دانشگاه تهران هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط smahdih نمایش پست ها
    با سلام
    بنده لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی و ارشد مدیریت هستم و در حال حاضر به تدریس و مترجمی مشغولم. تخصصم ترجمه فارسی به انگلیسی و نگارش مقالات ISI هست و تسلط کامل به اصول نگارش مقالات دارم. همچنین دارای مقاله ISI نیز میباشم. در سطح ملی و بین المللی مقاله نوشته ام. بابت ترجمه و نگارش مقالات مبتوانم با دوستان همکاری کنم.
    سلام مقاله شما چند صفحه میباشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)