صفحه 5 از 35 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRHEAVY666
    من کارشناسی ارشد صنایع می خونم و در مورد الگوریتم های متاهیورستیک جدید می خوام کار کنم اگه کسی علاقمند به همکاری برای نوشتن مقاله هست پیغام بزاره
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliouruji
    سلام
    من هم صنايع خونم.
    كارشناسي

آماده براي هر نوع همكاري در مقالات.

aliouruji@yahoo.com

نياز فوري دارم
    اميدوارم جواب بدين و فقط پيشنهاد نباشه
    سلام
    لطفا اگر مایل به پیگیری مقالاتتون در زمینه "مدیریت" هستید در این موضوع پست ارسال کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقاله

با سلام
    یک مقاله فارسی خوب از پایان نامه تون در بیارید و ترجمه کنید و برای ژورنال های مختلف بفرستید. نگران رد مقاله نباشید. تجربیات خیلی خوبی در جریان ارسال مقاله و ارتباطات با دیگران بدست می آورید. ایرادات مقاله بعد از چند بار رد شدن معلوم می شه و بعد برای یک ژورنال با اعتبار پایین تر بفرستید

از وبلاگ زیر نیز لیست مجلات آی اس آی رو می تونید در بیارید...
    isimag.blogfa.com

Junior Member

با سلام.من لیسانس شیمی رو از یکی از دانشگاههای دولتی ایران گرفتم و الان در خارج از ایران دانشجوی ترم اول MBA هستم .اگرچه در مباحث مدیریتی تازه کارم ولی شدیدا علاقه مند کارهای تحقیقاتی و علمی مرتبط هستم و دسترسی بسیار خوبی به منابع علمی روز و بانکهای اطلاعاتی دارم. ایمیل من برای تماس و تبادل اطلاعات
    tarjomaan1@gmail.com هست

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanhb
    با سلام.من لیسانس شیمی رو از یکی از دانشگاههای دولتی ایران گرفتم و الان در خارج از ایران دانشجوی ترم اول MBA هستم .اگرچه در مباحث مدیریتی تازه کارم ولی شدیدا علاقه مند کارهای تحقیقاتی و علمی مرتبط هستم و دسترسی بسیار خوبی به منابع علمی روز و بانکهای اطلاعاتی دارم. ایمیل من برای تماس و تبادل اطلاعات
    tarjomaan1@gmail.com هست
    دوست عزیز بهتر بود جایی که تحصیل میکنید و حداقل مباحثی رو که علاقه مختصری بهش دارید بنویسید.
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA, Finance, Malaysia

Dear friends,

I saw all the topics that you mentioned above and except 1 or 2 of them, others seem to be vary general and you didn't mention what your topic is exactly. Well, assume that you are going to work on CRM ( Customer Relationship Management) what are the issues that you wanna focus on it, what is the gap that you found in other papers and literature. Do you have any specific topic or you are only interested in those areas? wish you all the best, and hope to hear form you...

Raha114
    Guest

سلام

رشتم فاینانسه ولی می خوام تغییر گرایش بدم واسه master,خوشحال میشم بات همکاری کنم.(چون راستش به دردم میخوره ! )

سلام
    سوالي كه من دارم اينه كه مقاله اي كه همكاري 2 نفر يا بيشتر باشه تو مجله اي بخواد چاپ بشه اسم اولين نويسنده مهمتر نيست؟ و اين باعث نمي شه بقيه خير زيادي نبينند از چاپ مقاله! يعني تو فرايند بررسي مقالات به اسم اول خيلي بيشتر بها داده نمي شه؟؟

سلام
    من دانشجوی سال آخر حسابداری هستم.کسی جهت نوشتن مقاله برای چاپ آمادگی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    سوالي كه من دارم اينه كه مقاله اي كه همكاري 2 نفر يا بيشتر باشه تو مجله اي بخواد چاپ بشه اسم اولين نويسنده مهمتر نيست؟ و اين باعث نمي شه بقيه خير زيادي نبينند از چاپ مقاله! يعني تو فرايند بررسي مقالات به اسم اول خيلي بيشتر بها داده نمي شه؟؟
    بدون شک اسم نویسنده ی اول مهمتر هست ولی بستگی داره برای چه کاری بخوای این اهمیت رو بسنجی! اگر منظورت به عنوان یه competitive advantage در فرآیند پذیرش میخوای بهش نگاه کنی به اعتقاد من اونقدرها اهمیتش بالا نیست.... البته اعتقاد من اینه...
    Winners are simply willing to do what losers won't

سلام
    من ترم اول ارشد مکانیک،( شریف) هستم.اگه کسی پایه مقاله تو فاینانسه بد جوری پایه هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)