صفحه 7 از 35 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

نقل قول نوشته اصلی توسط hsaba871 نمایش پست ها
    s.hamid عزیز
    سلام
    منم رشته ام صنایع است. البته کارم در حوزه IT است.
    عضو کارگروه برنامه ریزی استراتژیک شرکت مون هم بودم (صباباتری). روی SWOT و BCS کار کردیم.
    یک کارهایی هم در مورد طراحی سیستم های اطلاعات مدیریت بر اساس متدولوژی BSC انجام دادم.
    البته غیر رسمی و شخصی.
    به ابزارهای کیفی هم خیلی علاقه دارم.
    خیلی به مقولاتی که عنوان کردی علاقه دارم؛ تجربه زیادی ندارم ولی بسیار علاقمند به همکاری هستم.
    موضوع شما از زمینه های مورد علاقه و حرفه ای من هست
    بنده ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم و حدود 5 سال سابقه کار پژوهش و نوآوری در خصوص محصولات جدید مبتنی بر تکنولوژی دارم. چند سال در یکی از پارکهای علم و فناوری به فعالیتهای نوآورانه و تجاری سازی چند محصول جدید در خصوص MIS فعالیت داشتم و در حال حاضر هم موسس و مدیرعامل شرکتی هستم که بر پایه نوآوری در سیستم های اطلاعات بازاریابی تاسیس شده است. ما در زمینه مشاوره و تحقیقات مدیریت و بازاریابی هم فعالیت داریم و پتانسیل بالایی برای انجام کارهای پژوهشی در موضوعات مختلف مدیریت داریم. اما شخصا روی طراحی و توسعه و تجاری سازی محصولات و راهکارهای جدید مبتنی بر فناوری در مدیریت بازاریابی و مدیریت نوآوری و تجاری سازی محصولات مبتنی بر تکنولوژی بالا تمرکز دارم. نتیجه چند سال فعالیت هم چند ثبت اختراع و تعدادی قرارداد ارزشمند بوده است.
    یکی از برنامه های بنده گذراندن یک دوره آموزشی MBA یا DBA در یکی از دانشگاههای معتبر آمریکا است که در این خصوص قصد دارم چند مقاله معتبر در ISI منتشر کنم.
    با توضیحاتی که عرض کردم از نظر مشاوره فنی و حتی پشتیبانی اجرایی (گردآوری داده - میدانی/کتابخانه ای) می تونم در زمینه های مورد علاقه و مشترک با شما همکاری داشته باشم.

با آرزوی موفقیت جهانی برای همه ایرانیان عزیز
    ویرایش توسط Olympia : February 3rd, 2014 در ساعت 08:21 AM دلیل: delete email address

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

دوستانی که میتونن و علاقه به همکاری در نوشتن مقاله در زمینهmarketing_busines managment دارند به من ایمیل بزنن

برای ارتباط با این کاربر از پیام خصوصی استفاده کنید
    ویرایش توسط tahahavakhor : October 31st, 2010 در ساعت 02:17 PM

اینجا کسی در زمینه استراتژی کار نمی کنه؟

Junior Member

سلام. فوق صنایع امیرکبیرم. میخوام برای فایننس اپلای کنم. خوشحال میشم اگه از دوستان کسی ایده ای برای کار در زمینه فایننس داشته باشه و بتونیم با هم کار کنیم. (بخصوص مباحث هدجینگ. پرتفولیو. الگوریتمیک تریدینگ و کلا هرچی که به بورس ربط پیدا کنه)
    کمکی که من میتونم انجام بدم کدنویسی و implementation کار هستش. اگه کسی پایه بود لطفا پیغام شخصی بده.

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار هستم و بیشتر در زمینه مدیریت پروژه های IT و کارهای تحقیقاتی فعالیت داشتم، علاقه شدید هم به مباحث مدیریت فناوری اطلاعات دارم، لطفا اگر کسی در این زمینه موضوعی برای ارائه مقاله دارد، آماده همکاری هستم، در ضمن وقت زیادی هم برای انجام کار دارم.

ویرایش توسط tahahavakhor : October 31st, 2010 در ساعت 02:18 PM

با سلام دوستان
    بنده تو دوره لیسانس هستم و از دوستان اگه کسی تمایل به همکاری تو زمینه تحقیقات مدیریتی به خصوص مدیریت بازگانی داره -خوشحال میشم بتونم همکاری کنم

با سلام، من یک سال هست که در رشته مدیریت MBA دانشگاه شریف فارق التحصیل شده ام و به نوشتن مقاله در زمينه مدیریت IT و همچنین بخصوص تجارت الکترونیکی یا ترکیب مدیریت عملیات و IS علاقه مندم. اگر فکر می کنید کاری هست که نسبتاً سریع آماده ارسال به مجله یا کنفرانس داخلی بشه یا نهایتاً کنفرانس خارجی خوشحال می شوم.
    حقیقتش من دارم پايان نامه کارشناسی ارشد خودم که عنوانش "پیشنهاد چارچوب مناسب برای برنامه ریزی استراتژيک فناوری اطلاعات در دانشگاههای دولتی ایران" است را مقاله می کنم ولی از اونجایی که هدفم رو journal نسبتاً خوب گرفتم یکم با مشکل روبرو شدم و کمی اشکالات کارم برای خودم الان مشخص شده، البته دو 2 تا استاد هم باهام هستند. اگر کسی در زمينه ITSP مهارت و دانش لازم را داشته باشید فکر می کنم مقاله سریع آماده ارسال بشه.
    با تشکر
    رضا غفاری

سلام دوستان
    من یه مدتیه دارم رو موضوع tourism marketing کار می کنم. اگه کسی هست که توو این زمینه کار کرده یا مطالعه داشته، می تونه توو تدوین یه مقاله بسیار باکیفیت سهیم بشه

سلام دوستان
    من ارشد حسابداری هستم . علاقه مند به تحقیق درباره موضوعات مدیریت دانش ، سازمان های یادگیرنده ، سرمایه فکری ، گیم تئوری هستم . موضوع پایان نامم هم درباره سرمایه فکری بوده و یک مقاله هم دراین باره دارم . خوشحال می شم اگه کسی علاقه مند به این موضوعات برای تحقیق هست باهاش همکاری کنم.

سلام به همگی
    من لیسانس و فوق حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی و دانشجوی MBA: finance and accounting در دانشگاه کارلستاد در سوئد هستم. خوشحال می شم با دوستانی که صادقانه وقت دارند و البته علاقه به موضوعات حسابداری، در حوزه های earning management و income smoothing و income manipulation که خیلی به هم نزدیک و در عین حال با نقاط افتراق خاص هستند همکاری مشترک داشته باشم. اینها حوزه هایی هست که من قبلا کار کردم و حالا می خوام در قالب یک مقاله پژوهشی آمادشون کنم. البته در یک ساختار بندی جدید. [
    ویرایش توسط tahahavakhor : October 31st, 2010 در ساعت 02:17 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)