صفحه 9 از 35 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 347

موضوع: همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای تنظیم مقالات مدیریتی

سلام
    من چند تا کار آماده برای استخراج مقاله دارم ولی وقت نمی کنم به همشون برسم دنبال یک همکار هستم موضوعات: کسب و کار الکترونیکی - بازاریابی - صنایع کوچک و متوسط - خوشه های صنعتی - اقتصاد ناسالم/پنهان
    لطفا ایمیل بزنید

بوسیله پیاتم خصوصی با این کاربر ارتباط برقرار کنید
    ویرایش توسط tahahavakhor : November 8th, 2010 در ساعت 06:16 PM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط pedi176 نمایش پست ها
    سلام
    اگر کسی میخواد در مورد موضوع مدیریت دانش یا مدیریت منابع انسانی موضوعی بده من پایه ام، انگلیسی هم مشکلی نیست
    سلام

من هستم و 4 سال سابقه توی HRD دارم ! توی کودوم بخش منابع انسانی می خوای مقاله بدی ؟ می دونی از جلوی در منابع انسانی تا میز مدیرش میشه N تا موضوع واسه مقاله دادن پیدا کرد ؟

مشخص نکردی مثلا می خوای توی حقوق دستمزد کار کنی یا جانشین پروری یا توسعه یا ارزشیابی ، یا حتی نظام پیشنهادات که من معتقد از همش بدتر هستش !

پیام خصوصی بزارید.

مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-دانشکده علوم اقتصادی

سلام
    من دانشجوی MBA ترم اول هستم داخل ایران! کارشناسی نرم افزار هم هستم ، تجربه ای هم در زمینه مقاله نوشتن ندارم ولی دوست دارم که شروع کنم، در زمینه های تجارت الکترونیک، سازمان یادگیرنده، MIS و ....

Junior Member

سلام
    من مهندس صنایع هستم و 3 سال سابقه کار دارم که 2 سالش در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه هست.اگه کسی در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه مقاله ای می خواد تهیه کنه من حاضرم بهش کمک کنم. لطفا پیام خصوصی بدید.

Junior Member

سلام،

من قصد دارم مقاله‌هايي در زمينه مديريت پروژه‌هاي سيستم‌هاي سازماني (ERP، ES، ‍CRM و ...) به ويژه در دو حوزه مديريت ريسك و مديريت محدوده تهيه كنم. روش تحقيق مطالعه موردي در پياده‌سازي يك سيستم جامع خريداري شده از يك كشور اروپايي مي‌باشد.
    همچنين مقاله‌اي در زمينه عوامل تأثيرگذار در مشاركت افراد در سايت‌هاي اجتماعي و خاص منظوره (مانند facebook و ...) در دست انجام هست.

اگر كسي تمايل داشت روي اين موضوعات كاركند ( كه نياز به دانش انگليسي مناسبي براي مرور ادبيات دارند) لطفا پيام خصوصي بدهيد.

سلام.ببخشید سوالم یکم ابتدایی به نظر مرسه.ولی ادم باید از یه جایی شروع کنه به پرس و جو.
    من الان ترم 2 مدیریت صنعتی دانشگاه ازاد تهران مرکزم.
    میخوام در زمان مدت تحصیلم یه چند تایی مقاله داشته باشم.ولی متاسفانه نمیدونم از کجا باید شروع کنم.
    اگه میشه یکی گام به گام راهنمایی کنه ببینم باید چیکار کنم.هیچ اطلاعی ندارم از مقاله.
    اگه میشه کامل توضیح بدید.ممنون

Junior Member

من رشته ام صنایع هست ، لینکش بسته هیت.مجبور شدم بیام اینجا بین شما مدیریتیا... شماها همه تهران هستید؟

Junior Member

منم ترم 2 صنایع هستم.خیلی مایلم مقاله بدم از همین حالا هم می خوام استارت بزنم.منتها ت جایی که دوستان منو راهنمایی کردن فعلا باید دنبال یه استاد خوب باشم که بهم خط بده.ظاهرا پیدا کردن یه استاد خوب کار سخت و خیلی مهمیه...من تا حالا نتونستم یه استاد پایه پیدا کنم.
    اگه کسی فیلد کاریشو مشخص کرده و تازه میخاد شروع کنه به مقاله نویسی یا حتی یه استاد خوب سراغ داره شدیدا حاضر به همکاری هستم.لطفا پیام خصوصی بدید.مرسی

Junior Member dragon آواتار ها

خوب متاسفانه تو حمله اخیر پست های ما پاک شد . البته حرف خاصی نزدیم و هم چیز در حد حال و احوال بود . ولی دیگه رسما باید کم کم شروع کنیم.
    کلیه دوستان و رفقا؛ اگه ایده خوب دارین بیارین که با هم جوینت شیم. ( تک خوری تو مرام رفاقت نیس! ) من تو کلیه زمینه های مدیریت و مهندسی صنایع آماده به همکاری هستم. در مورد زبان هم خیلی مشکلی نیس. نگران نباشید.

ما منتظریم!

{یادآوری : من دانشجوی ترم 8 مهندسی صنایع دانشگاه آزاد تهران جنوب هستم . }

من اماده ام.الان با سحر خانوم شروع کردیم کسی میخواد ملحق بشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)