نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: فرصت مطالعاتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فلسفه هنر.دانشگاه علامه طباطبایی

پیش فرض فرصت مطالعاتی

سلام. برای گرفتن ویزا جهت (فرصت مطالعاتی در کانادا) چه ویزایی نیاز هست؟. آیا ویزای تحصیلی به حساب میاد؟. دوستان اگر تجربه ای در جهت گرفتن این نوع ویزا دارند، بیار ممندن میشم که در اختیار من قرار بدن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت مطالعاتی

سلام
    من هم مشکل مشابه دارم
    اما تو دعوتنامه من نوشته ورک باید اقدام شه

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

سلام. چه خوب شد که این تاپیک اینجا باز شد. من هم برای فرصت کانادا اقدام کردم. خودم هم سوالاتی دارم. طبق پرس و جو هایی که من کردم برای فرصت مطالعاتی باید ویزای کار موقت درخواست بدید. البته دانشگاه مقصد هم باید براتون فرم Offer of Employment (LIMA Exempt) رو بگیرن تا بتونید ویزاتون رو بگیرید. برای این فرم باید با استادتون و بخش Human Resources دانشکده مقصد هماهنگ کنید.
    با این وجود باز هم مواردی بوده که ویزای تحصیلی گرفتن.

Junior Member

با سلام
    من برای فرصت مطالعاتی به دانشگاه مونترال کانادا برای یکسال اقدام کردم. می خواستم ببینم برای چه نوع ویزایی باید اقدام کرد؟ آیا نیاز به work permit است؟ برای جه مدت می شود حضور را به این روش در کانادا تمدید کرد؟ آیا این مدل حضور در کانادا جهت دریافت اقامت موثر است؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

با سلام

بنده دانشجوی دکترا برق در دانشگاه البورگ دانمارک هستم. طبق برنامه بعد رسیدن دعوت نامه از دانشکاه یونورسیتی او مینبتوبا، برای فرصت مطالعاتی سه ماهه (ویزیتور) برای خودم همسرم و فرزند یک سالو نیمه اقدام کردم. پرونده خودم رو در تاریخ 23 می تشکیل دادم و 9 جون بایومتریک رو در دفتر رم ایتالیا انجام شد. در تاریخ 28 جون ایمیلی دریافت کردم که سی وی خودم رو بفرستم. همون روز هم فرستادم. اما تا کنون هیچ خبری از جواب نشده! فرصت مطالعتی من از 1 اگوست تا 31 اکتبر هست. بلیط من هم 31 جولای گرفتم. اونجا هم خونه رو رنت کردم. ممنون میشم اگر میدونید چکار باید کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)