صفحه 12 از 47 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 464

موضوع: سوالات در مورد زمان پیک آپ، زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaforouz نمایش پست ها
    با سلام
    من برای ژانویه پذیرش دارم وباید 3 ژانویه اونجا باشم ولی به احتمال زیاد بعد اون تاریخ ویزام میاد دستم. دانشگاه موافقت کرده که دیفر کنم به مارچ ولی هنوز این کارو قطعی نکردم. خواستم بدونم اگه تاریخ صدور ویزا اواخر دسامبر یا اوایل ژانویه باشه، و من دیفر کنم برای مارچ فقط لازمه که I20 جدید بگیرم دیگه؟ درسته؟ شروع ترم 28 مارچه.
    دوست عزيزم شما كلير شدي؟ رفتي براي پيك اپ؟ اگر اينطور باشه لازم نيست ديفر كني فقط يه نامه late arrival بگير و مثلا 10 ژانويه برو. چون ويزات بر اساس اطلاعات I20 قديمي(فعلي) صادر مي شه و اگر I20 عوض بشه اونوقت براي ورود فكر مي كنم به مشكل بر بخوري.
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

من کلیر شدم، و اقدام کردم واسه پیک آپ از لندن. اینجا یه مقداری زیاد طول می دن پاسو برگردونن. حالا اگه ویزا رو بدن، من نتونم تا 10 ژانویه برم و بخوام دیفر کنم چی میشه؟ تا اونجایی که من می دونم SEVIS number عوض نمی شه فقط تاریخ شروع دوره عوض میشه.

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خوب اينو از سفارت بپرسيد. تمامي اطلاعات در ويزا ثبت مي شه و در صورت مغايرت ممكنه به مشكل بر بخوريد
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

یعنی اگه کسی ویزا بگیره و بعد بخواد دیفر کنه، حتی اگه ویزاش اعتبار داشته باشه بازم به مشکل می خوره؟

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaforouz نمایش پست ها
    یعنی اگه کسی ویزا بگیره و بعد بخواد دیفر کنه، حتی اگه ویزاش اعتبار داشته باشه بازم به مشکل می خوره؟
    بپرسيد از سفارت. اين كار به نظرم مشكل زاست

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام

کسی می دونه احتمال گرفتن ویزا از آمریکا چقدره ؟ و چقدر زمان می بره ؟
    دوست عزیز پاسخ به سوال شما در قالب یک پست امکان پذیر نیست. شمابرای اینکه در این مورد اطلاع پیدا کنید باید زمان زیادی رو بذارید و تاپیک های زیادی رو بگردید.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

پیش فرض پاسخ : وضعیت کلیرنس دوبی در سال 2011

لطفاً با تجربه ها جواب بدن

آیا اگر بیشتر از 4 ماه به تاریخ I-20 مونده باشه سفارت ویزا رو صادر می کنه یا میگه چون این ویزا عملاً به درد نمی خوره پس ویزا رو صادر نمی کنه؟

راستش من میخوام اگر بشه اول ویزام رو بگیرم و بعد به دانشگاه بگم که تاریخ I-20 رو بندازن جلو چون فکر کنم اینطوری بشه راحت تر دانشگاه رو قانع کرد چون متاسفانه دانشگاه ها از قوانین مسخره ویزا در مورد ایرانی ها اطلاع ندارن.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid نمایش پست ها

آیا اگر بیشتر از 4 ماه به تاریخ I-20 مونده باشه سفارت ویزا رو صادر می کنه یا میگه چون این ویزا عملاً به درد نمی خوره پس ویزا رو صادر نمی کنه؟

راستش من میخوام اگر بشه اول ویزام رو بگیرم و بعد به دانشگاه بگم که تاریخ I-20 رو بندازن جلو چون فکر کنم اینطوری بشه راحت تر دانشگاه رو قانع کرد چون متاسفانه دانشگاه ها از قوانین مسخره ویزا در مورد ایرانی ها اطلاع ندارن.

ممنون
    خوب دیرتر ویزاتون را pick up کنید.

به نظر من هم دیرتر پیکاپ کنید. با توجه به اینکه شما به مقدار کافی reclear بهتون خورده حتی اگر باز هم بخوره بعید هست دیگه مشکل خاصی پیدا کنید. ضمن اینکه به نظر من برای دانشگاه توضیح بدید تا حتی المقدور تاریخ I-20 رو جلو بیارند. البته طوری نگید که فکر کنند دیگه شما نمی تونی بری و بپیچوننتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid نمایش پست ها

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط bana نمایش پست ها
    به نظر من هم دیرتر پیکاپ کنید. با توجه به اینکه شما به مقدار کافی reclear بهتون خورده حتی اگر باز هم بخوره بعید هست دیگه مشکل خاصی پیدا کنید. ضمن اینکه به نظر من برای دانشگاه توضیح بدید تا حتی المقدور تاریخ I-20 رو جلو بیارند. البته طوری نگید که فکر کنند دیگه شما نمی تونی بری و بپیچوننتون.
    سلام و ممنون از جوابتون

به دو علت می خوام زودتر پیک اپ کنم:

1. می ترسم ریکلیر بهم بخوره
    2. من حتی اگر در دیر ترین حالت هم پیک اپ کنم به تاریخ i-20 نمی رسم و دانشگاه حتماً باید تاریخ i-20 رو برام بیاره جلو. اما می خوام وقتی این رو به دانشکاه بگم که ویزا دستمه و بهشون نشون بدم که اگه تاریخ i-20 رو تغییر ندن ویزام باطل میشه. چون اگه بخوام از اول اینا رو براشون توضیح بدم ممکنه یه کم بترسن و مشکل ساز بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)