صفحه 4 از 47 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 464

موضوع: سوالات در مورد زمان پیک آپ، زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعتبار Clearance

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    معمولا بعد از این که clearance رو می‌گیرید ویزاتون برای ۳ ماه بعد از اون تاریخ اعتبار داره و بعد از ۳ ماه دوباره باید از اول اقدام کنید.
    ضمنا زودتر از ۳۰ روز قبل از شروع ترم هم نمی‌تونید وارد آمریکا بشید.
    شما اینطور که نوشتی به نظر می آد ویزا 3 ماه بعد از تاریخ اومدن کلیرنس اعتبار داره! مگه اینطور نیست که ویزا 3 ماه بعد از تاریخ چسبوندنش توی پاس اعتبار داره؟(جدای از 3 ماه فرصتی که برای پیک آپ هست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan6sha
    شما اینطور که نوشتی به نظر می آد ویزا 3 ماه بعد از تاریخ اومدن کلیرنس اعتبار داره! مگه اینطور نیست که ویزا 3 ماه بعد از تاریخ چسبوندنش توی پاس اعتبار داره؟(جدای از 3 ماه فرصتی که برای پیک آپ هست)
    اين سوال من هم هست چون من فكر مي‌كردم كه براي پيك‌آپ سه ماه فرصت هست و زمان اعتبار ويزا ربطي به آن ندارد. لطفا اگر اطلاع داريد پاسخ دهيد.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

وقتی اسمتون اعلام شد یعنی کلیر شدید سه ماه وقت دارید پیک آپ کنید و ازین به بعد 90 روز وقت دارید وارد امریکا بشید (یعنی اعبار ویزا 3 ماه)
    و بقول بابک نباید زود تر (بیشتر از) از 30 روز به تاریخ آی بیست که معمولا برای spiring semester یه چی بین 5-10 زاویه هست وارد امریکا بشید
    البته اونطور که من میدونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

سلام. شاید وضعیت من هم مشابه باشد. من نتونستم ویزام رو قبل از ددلاین اعلام شده (سه ماه بعد از اعلام کلیر شدن) پیک آپ کنم( چون f2 بودم و کلیرنس همسرم دیر آمد). سفارت در آنکارا به من گفت که حالا باید دوباره کلیر بشوم. اما احتیاجی به مصاحبه مجدد نیست. در واقع اینطوری که سفارت گفته فقط کلیرنس دوباره اتفاق می افته و نه مصاحبه. البته این قضیه به یک چیز دیگه هم بستگی دارد و اون هم این است که شماره sevis فرق نکنه. دانشگاه به ما گفته بود که اگه دیفر کنیم برای سپتامبر 2009 در آن صورت باید دوباره برای ویزا اپلای کنیم و مصاحبه مجدد و ... ولی چون برای ژانویه می ریم sevis همان قبلی است.

Junior Member

یک سوال (مصاحبه در قبرس):
    Clearance خانم من (F-2) یک هفته بعد از مصاحبه آمد، ولی clearance من (F-1) دو هفته است که آمده.
    تاریخ انقضای ویزای خانمم Nov-11 هست و مال من Dec-27. از طرفی فرم های I-20 جدید هنوز نیومده.
    آیا ویزای خانم من (F-2) بعد از Nov-11 باطل می شه؟ یا تا Dec-27 وقت داره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan150
    Clearance خانم من (F-2) یک هفته بعد از مصاحبه آمد، ولی clearance من (F-1) دو هفته است که آمده.
    تاریخ انقضای ویزای خانمم Nov-11 هست و مال من Dec-27. از طرفی فرم های I-20 جدید هنوز نیومده.
    ويزاي خانموتون تا 11 Nov اعتبار داره که pick up شه. بايد هر چي سريعتر دنبال i20 جديد باشين تا ايشون بتونن pick up کنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan150
    سلام احسان:

تا اونجایی که من میدونم باید حتما قبل از تاریخ انقظا بریت برا گرفتن ویزای خانومتون. اگر دیرتر برید دوباره 1 کلیرنس دیگه برا خانومت درخواست میکنن که وقت میگیره تا برسه. ولی بهتر هست که با سفارت هم مشورت کنید و مشکل رو مطرح کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medical Law and Bioethics

حتما پی گیر باشید که قبل از انقضای کلیرنس خانمتون برید برای پیک آپ. وضعیت ما هم همینطور است و متاسفانه ما نتونستیم پیک آپ کنیم و ویزای من منقضی شد و دوباره منتظر کلیرنس هستم. 10-12 روزی طول کشید که شماره جدید دادند و نمی دونم که کی کلیر خواهم شد..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasima
    اين سوال من هم هست چون من فكر مي‌كردم كه براي پيك‌آپ سه ماه فرصت هست و زمان اعتبار ويزا ربطي به آن ندارد. لطفا اگر اطلاع داريد پاسخ دهيد.
    ممنون
    من سوال خودما جواب میدم! من ویزاما گرفتم . اعتبارش 3 ماه بعد از صادر شدنه. فکر کنم اون چیزی که ایشون نوشتن اشتباه لپی بوده

Junior Member

سلام. من و خانمم تا 24 نوامبر بايد ويزامون رو pick up کنيم. از اونجا که قبرس برا ويزا داره بازی درمياره من می ترسم که ويزام دير بياد. حالا اگه من 24نوامبر (چون 23 نوامبر يکشنبه هستش) برسم بايد Reclear بشم يا يکی دو روز مشکلی ايجاد نميکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)