صفحه 5 از 47 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 464

موضوع: سوالات در مورد زمان پیک آپ، زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : اعتبار Clearance

نقل قول نوشته اصلی توسط es_amini
    سلام. من و خانمم تا 24 نوامبر بايد ويزامون رو pick up کنيم. از اونجا که قبرس برا ويزا داره بازی درمياره من می ترسم که ويزام دير بياد. حالا اگه من 24نوامبر (چون 23 نوامبر يکشنبه هستش) برسم بايد Reclear بشم يا يکی دو روز مشکلی ايجاد نميکنه.
    اصلا اين ريسك رو نكن.
    روزی كه پاسسپورت رو تحويل ميدی حساب نيست تريخ ويزا چند روز بد از تحويل پاسپورته.
    مال من فكر كنم تاريخش 2 روز بد از روزی بود كه تحويل دادم.
    اگه پافشاری كنی سفارت قبرس ويزا رو زودتر ميد.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Junior Member

سلام.

من برا 17 نوامبر قول ويزا رو گرفتم و 18 ميرم سفارت. اميدوارم بتونم pickup کنم.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط es_amini
    سلام.

من برا 17 نوامبر قول ويزا رو گرفتم و 18 ميرم سفارت. اميدوارم بتونم pickup کنم.
    به امید خدا حتما میتونی چون وقت کافی (6 روز) داری

پیش فرض پاسخ : زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

من میخواستم بپرسم که با توجه به اینکه ماکزیمم تا 3 ماه بعد گرفتن ویزا باید کشور را ترک کنیم به این معنیه که تا 3 ماه بعد از اینکه تو سایت اسممونو زدن برایم برای pick up ویزا یا اینکه 3 ماه بعد از اینکه رفیتبم و pick up کردیم و lable ویزا رو زدن تو باسبورت؟ ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi862007
    من میخواستم بپرسم که با توجه به اینکه ماکزیمم تا 3 ماه بعد گرفتن ویزا باید کشور را ترک کنیم به این معنیه که تا 3 ماه بعد از اینکه تو سایت اسممونو زدن برایم برای pick up ویزا یا اینکه 3 ماه بعد از اینکه رفیتبم و pick up کردیم و lable ویزا رو زدن تو باسبورت؟ ممنون.
    شما از زمانی که ویزا رو تو پاسپورتتون میزنن 3 ماه فرصت دارین که وارد آمریکا بشین اما باید به تاریخ I20 هم توجه کنید. اگر در این 3 ماه بازه زمانی اقدام به ورود به آمریکا کنید و تاریخ I20 گذشته باشه به نامه Late Arrival نیاز دارین حتی با این که ویزاتون expire نشده.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

بس با این ترتیب اگر اسمم تو سایت زده شد برای pick up من میتونم مثلا 2 ماه بعدش برم قبرس که lable ویزا زده بشه و تازه بعد از اون 3 ماه دیگه وقت دارم که خارج شم ؟ درست متوجه شدم؟ ممنون.

بس با این ترتیب اگر اسمم تو سایت زده شد برای pick up من میتونم مثلا 2 ماه بعدش برم قبرس که lable ویزا زده بشه و تازه بعد از اون 3 ماه دیگه وقت دارم که خارج شم ؟ درست متوجه شدم؟ ممنون.
    سلام
    کلیرنس تون که در سایت اعلام میشه expiration داره و شما باید قبل از اون تاریخ برای pick up اقدام کنید. به عنوان مثال این مطلبی هست که در این مورد روی سایت سفارت آمریکا در آنکارا اعلام شده:

When the clearance number appears on the internet, Iranian applicants should come to the Embassy on any Thursday between 14:00 and 14:30 before the expiration date of the clearance.
    http://turkey.usembassy.gov/niv_security.html
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ممنون از باسختون. من مبخوام همون بدونم که expiration بعد از اینکه اسممون رو زدن تو سابت چقدره؟ یکی از دوستان میگفت تا 3 ماه وقت داری یری pick up بعدش هم تا 3 ماه وقت داری خارج شی. یعنی کلا میشه 6 ماه. درسته به نظر شما؟ممنون.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

2*90

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

ممنون از باسختون. من مبخوام همون بدونم که expiration بعد از اینکه اسممون رو زدن تو سابت چقدره؟ یکی از دوستان میگفت تا 3 ماه وقت داری یری pick up بعدش هم تا 3 ماه وقت داری خارج شی. یعنی کلا میشه 6 ماه. درسته به نظر شما؟ممنون.
    اولا همون طور که countdown گفت ۳ ماه نیست و ۹۰ روزه.
    ۲ سال پیش یکی‌ از بچه‌ها بخاطر همین که فکر میکرد کلیرنس ۳ ماه اعتبار داره چند روز دیر برای pick up رفت و بهش ویزا ندادن.
    بعدش شما نمیتونی‌ این ۲ تا ۹۰ روز رو باهم جمع بزنی‌. فرض کن شما ۳۰ روز بعد از اعلام کلیرنس میری برای pick up از روزی که ویزا رو pick up کردی فقط ۹۰ روز وقت داری وارد US بشی‌. یعنی‌ اون ۶۰ روز باقی‌ موند از اعتبار کلیرنس دیگه حساب نمی‌شه. ولی‌ اگه شما جوری برنامه ریزی کنی‌ که توی آخرین روز‌هایی‌ که از اعتبار کلیرنس مونده ویزا رو pick up کنی‌ اون وقت می‌شه گفت که سر جمع حدود ۱۸۰ روز از زمانی‌ که کلیر شدی وقت خواهی‌ داشت.
    در ضمن شما ۳۰ روز قبل از تاریخ I-20 زودتر نمیتونی‌ وارد US بشی‌.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)