صفحه 6 از 47 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 464

موضوع: سوالات در مورد زمان پیک آپ، زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان صدور ويزا و زمان ورود به US

سلام

لطفا کمک کنید خیلی مهمه واقعا

آیا با ادمیشن summer 2009 میشه 5 May رفت برای مصاحبه ویزا؟
    اصلا یارو تو سفارت که I-20 با تاریخه june ببینه میگه ریجکتی چون ترم 25 روز دیگه شروع میشه تو تازه اومدی مصاحبه؟؟؟؟!!!!
    تو سایتای us embassy نوشته برای F1 حداقل 90 روز قبل از تاریخ ورود به us برین مصاحبه، یعنی اگه کمتر از این باشه ریجکت می کنن.
    یعنی اگه من i20 رو با تاریخ summer بگیرم برای ویزا ریسک داره؟ باید بگم بکننش fall؟

خیلی ممنون از راهنماییتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matb
    سلام

لطفا کمک کنید خیلی مهمه واقعا

آیا با ادمیشن summer 2009 میشه 5 May رفت برای مصاحبه ویزا؟
    اصلا یارو تو سفارت که I-20 با تاریخه june ببینه میگه ریجکتی چون ترم 25 روز دیگه شروع میشه تو تازه اومدی مصاحبه؟؟؟؟!!!!
    تو سایتای us embassy نوشته برای F1 حداقل 90 روز قبل از تاریخ ورود به us برین مصاحبه، یعنی اگه کمتر از این باشه ریجکت می کنن.
    یعنی اگه من i20 رو با تاریخ summer بگیرم برای ویزا ریسک داره؟ باید بگم بکننش fall؟

خیلی ممنون از راهنماییتون
    به نظرم اینکارو نکنید من 40 روز مونده بود رفتم مشکلی پیش نیومد ( هرچند Clearance به موقع نیومد) ولی در مورد شما باید بگم که سفارت میگه حداقل 3 هفته طول میکشه که ویزا بیاد و حداقل حدود یک هفته هم واسه pick up وقت لازمه. بنابراین شانستون برای گرفتن ویزا کمه. هر چند من موردهایی رو سراغ دارم که clearance اونها خیلی زود اومد (مثلا طرف عمران میخوند و 4 روزه clear شد.) بهتره که برای fall اقدام کنید.
    موفق باشید

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام.
    بچه ها نوشتن که از تاریخ اعلام کلیرنس در سایت 90 روز واسه پیک آپ فرصت هست و از اون تاریخ هم دوباره 90 روز واسه ورود فرصت هست.
    1. آیا واسه همه این مدت 90 روزه؟
    2. اگر ما در 90 روز بعد از اعلام شدن کلیرنس ویزا رو بگیریم از اون تاریخ 90 روز فرصت داریم بریم آمریکا در حالیکه ممکنه در 90 روز دوم اعتبار کلیرنس ما تمام شده باشه؟
    خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط simonalekhin نمایش پست ها
    سلام.
    بچه ها نوشتن که از تاریخ اعلام کلیرنس در سایت 90 روز واسه پیک آپ فرصت هست و از اون تاریخ هم دوباره 90 روز واسه ورود فرصت هست.
    1. آیا واسه همه این مدت 90 روزه؟
    2. اگر ما در 90 روز بعد از اعلام شدن کلیرنس ویزا رو بگیریم از اون تاریخ 90 روز فرصت داریم بریم آمریکا در حالیکه ممکنه در 90 روز دوم اعتبار کلیرنس ما تمام شده باشه؟
    خیلی ممنون.
    سلام.
    شما از وقتی کلیر می شی و اسمت توی سایت زده میشه 3ماه و بعضی سفارت ها هم 4 ماه فرصت داری بری ویزاتو بگیری که بعبارتی کلیرنس شما این مدت اعتبارداره. اگه توی این مدت جهت پیکاپ ویزا در سفات مربوطه اقدامی صورت نگرفت مهلت تموم میشه و وارد مرحله reclearance میشی که یه تاپیک مجزا داره.
    از هر وقت که ویزا رو پیکاپ کردی به مدت 90 روز مهلت داری وارد آمریکا بشی واگر نشدی ویزات باطل میشه. البته اگر دانشجویی اقدام می کنی برای ورود به آمریکا غیر از این که ویزات باید معتبر باشه باید I20 معتبر هم داشته باشی و در فاصله قبل از یک ماه به شروع تاریخ I20 هم نمیتونی وارد بشی.

Member simonalekhin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

سلام.
    من و همسرم می خواهیم با هم بریم مصاحبه اما می خواهیم در دو زمان مختلف بریم واسه پیک آپ و در دو زمان مختلف وارد آمریکا بشیم.
    1. آیا تو فرم ds157 یا ds160 که زمان ورود به آمریکا رو می پرسه ما دو تا زمان مختلف بزنیم یا یک زمان؟
    2. چون خانومم حدودا 6 ماه بعد از تاریخ مصاحبه می خواد بیاد. (در روزهای آخر اعتبار کلیرنس می خواد پیک آپ کنه و در روزهای آخر 3 ماه ویزا وارد بشه) اگه ما زمان واقعی که اون می خواد بیاد آمریکا رو تو فرمها بزنیم نمی گن چرا اینقدر زود اومدی واسه مصاحبه؟
    خیلی ممنون.

سلام
    دوستان میشه همین قضییه اعتبارو با مثال توضیح بدید اگه این سوال ی جواب کامل داشته باشه فکر کنم مشکله کلی از بچه ها حل میشه )
    فرض کنید تاریخ مصاحبه ۱ می هستش و ۱۱ می هم به شما میگن کلر شدی ،و تاریکه I20 هم ۲۴ آگوست هستش(یعنی کلاست ۲۴ اوگوست آغاز میشه )حالا با این وجود میشه زمان اعتبار و بقیه مسئله مربوطه را توضیح بدید (مثله بهترین زمانه پیکاپ، زمانه ورود به آمریکا ،اعتبار ..........)

Junior Member

سلام : من وهمسرم برای شرکت در کنگره دندانپزشکی 27 april که به مدت 5 روز ادامه داره وبا دعوتنامه از کنگره برای ویزا اقدام کردیم و بعد از یک هفته clear شدیم و تا 17/7/2010 هم برای pickup ویزا وفت داریم .سوال من اینه اگر ما برای کنگره نریم ومثلا توی jun بخوایم بریم توی فرودگاه امریکا بهمون گیر نمیدن که چرا برای شرکت در گنگره اقدام کردین ولی بعدش اومدین و ایا این قضیه باعث deport شدن میشه؟ یا نه ؟ ممنوم از راهنمای شما.

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool_fa2002 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میشه همین قضییه اعتبارو با مثال توضیح بدید اگه این سوال ی جواب کامل داشته باشه فکر کنم مشکله کلی از بچه ها حل میشه )
    فرض کنید تاریخ مصاحبه ۱ می هستش و ۱۱ می هم به شما میگن کلر شدی ،و تاریکه I20 هم ۲۴ آگوست هستش(یعنی کلاست ۲۴ اوگوست آغاز میشه )حالا با این وجود میشه زمان اعتبار و بقیه مسئله مربوطه را توضیح بدید (مثله بهترین زمانه پیکاپ، زمانه ورود به آمریکا ،اعتبار ..........)
    شما در مابین 24 جولای تا 24 آگوست میتونین وارد بشین. پس بهترین زمان برای پیک آپ شما اواسط جون میباشد. با این حساب شما از اواسط جون تا 24 جولای (با احتساب 3 ماه اعتبار ویزا بعد از پیک آپ) می تونین وارد آمریکا بشین و زمان کافی هم بعد از پیک آپ برای خرید بلیط خواهید داشت.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط pani نمایش پست ها
    سلام : من وهمسرم برای شرکت در کنگره دندانپزشکی 27 april که به مدت 5 روز ادامه داره وبا دعوتنامه از کنگره برای ویزا اقدام کردیم و بعد از یک هفته clear شدیم و تا 17/7/2010 هم برای pickup ویزا وفت داریم .سوال من اینه اگر ما برای کنگره نریم ومثلا توی jun بخوایم بریم توی فرودگاه امریکا بهمون گیر نمیدن که چرا برای شرکت در گنگره اقدام کردین ولی بعدش اومدین و ایا این قضیه باعث deport شدن میشه؟ یا نه ؟ ممنوم از راهنمای شما.
    با سلام خدمت پانی عزیز
    تمام کسایی که ویزای غیر مهاجرتی میگیرند باید در بدو ورود به امریکا در port of entry یا فرودگاه ثبت نام بشن که بهش میگن special registration در این ثبت نام که به عنوان مثال برای دانشجو ها هم انجام میدن معمولا برگه دعوت نامه شمارو چک میکنن. امکانش هست که اگر زمان کنفرانس شما گذشته باشه دیگه بهتون اجازه ورود ندن و دیپورت بشین. اما 100 در 100 نمیشه گفت. ولی امکانش بالای 50 درصد هست.

موفق باشید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

Junior Member

شما که کلیرنست به موقع نیومد چیکار کردی؟ من الان می خوام واسه ویزا اقدام کنم. مشکلی که دارم اینه که می ترسم واسه پاییز 2010 کلیر نشم و از اون طرف واسه ترم بهار 2011 ویزام اعتبار نداشته باشه. این مسئله مربوط به این 2 تا 90 روز رو از کجا می شه دقیقا دید. لینک سایتش رو دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)