نقل قول نوشته اصلی توسط en_anouri نمایش پست ها
سلام دوستان،
من دانشجوی ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم، لیسانسم مهندسی صنایع هست از آزاد، شخصا از ورود به دوره های صرفا آکادمیک که فقط به خوندن مقاله و نهایتا تدریس منتهی میشه متنفرم، دوره های عملی و کاربردی روبهش علاقه دارم به شدت، اینه که میخام برای مستر مجددا اقدام کنم نه برای دکترا، امکان داره کشورهایی که دانشجوی مستر رو رایگان می گیرند به من معرفی کنید؟ با توجه به سابقه تحصیلیم می تونم تو رشته های مرتبط با مهندسی صنایع و احتمالا شاخه های مدیریتی اقدام کنم، شخصا تمایل بیشتری به marketing و finance دارم برای مستر البته، ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
ضمنا اگر مرکز مورد اعتماد و خوبی برای مشاُوره تو این زمینه ها می شناسید به من معرفی کنید لطفاف ممنوم
سلام دوست عزیز
اگر دنبال اسکولارشیپ میگردید که برای مستر مجدد شانستون خیلی خیلی کمه چون تعداد اسکولارشیپ ها تو مقطع ارشد خیلی محدوده و فقط به کسایی که رزومه خیلی خیلی خوبی داشته باشن اعطا میشه
معمولا کشورهای حوزه اسکاندیناوی ارشدشون رایگانه (مثل سوئد-فنلاند و ..) آلمان هم تقریبا همینطوره. البته فرانسه و ایتالیا هم هزینه ای که بابت ارشد ازتون میگیرن خیلی خیلی کمه
امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی بهتون کرده باشم

موفق باشید ;-)