صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member q1w2e3r4 آواتار ها

پیش فرض چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

با سلام

من فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد با معدل 17.02 هستم.

همونطور که میدونید ارشد صنایع در ایران خیلی سخته.برای همین به فکر افتادم که برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور.

اما نمیدونم چه کشوری برای ادامه تحصیل بهتره و چه دانشگاهی با شرایطی که دارم بهتره

مراحل به چه شکلی هست ؟؟

اولین کاری که باید بکنم چیه؟؟

هنوز مدرک آیلس ندارم و تازه میخوام شروع کنم واسه زبان خوندن

از دوستان عزیز خواهش میکنم کمک کنید

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    همونطور که میدونید ارشد صنایع در ایران خیلی سخته.برای همین به فکر افتادم که برای ادامه تحصیل برم خارج از کشور.

اما نمیدونم چه کشوری برای ادامه تحصیل بهتره و چه دانشگاهی با شرایطی که دارم بهتره

مراحل به چه شکلی هست ؟؟

سلام
    اگر فکر می کنید خوندن ارشد هر رشته ای خارج از ایران راحت تر از ایران است می تونم بگم تقریبا اشتباه می کنید... شاید ورود به دانشگاه سخت باشه هر چند که اخیرا شرایط خیلی بهتر از سابق شده ولی درس خوندن فوق لیسانس در ایران راحت تره...
    مراحل اپلای در بخش های مختلف به تمامی شرح داده شده است... انتخاب کشور مد نظر و بررسی نیازهای دانشگاه مقصد اولین قدم شماست... قطعا آمادگی برای امتحان تافل یا آیلس نیز ضروری می باشد... موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    با سلام

من فارغ التحصیل مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد با معدل 17.02 هستم.

مراحل به چه شکلی هست ؟؟

از دوستان عزیز خواهش میکنم کمک کنید
    بدون هیچ شکی ارشد صنایع در خارج از ایران بسیار سخت تر از ایران هست... واقعیت اینه که فکر نمیکنم در هیچ کشوری درس خوندن به راحتی ایران باشه!... مسلماً به جز آمریکا، کانادا، استرالیا و بعضی از کشورهای اروپا (آلمان، سوئد و ...) جای دیگه ای نمیتونین مهندسی صنایع (حداقل با عنوان industrial engineering) پیدا کنید... ترتیب خوبیشون هم به همون ترتیبیه که نوشتم... در مورد باقی موارد هم لطفاً فروم رو جستجو کنید... جوابتون به طور کامل هست
    Winners are simply willing to do what losers won't

Arrow پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط 2009 نمایش پست ها
    سلام
    اگر فکر می کنید خوندن ارشد هر رشته ای خارج از ایران راحت تر از ایران است می تونم بگم تقریبا اشتباه می کنید... شاید ورود به دانشگاه سخت باشه هر چند که اخیرا شرایط خیلی بهتر از سابق شده ولی درس خوندن فوق لیسانس در ایران راحت تره...
    مراحل اپلای در بخش های مختلف به تمامی شرح داده شده است... انتخاب کشور مد نظر و بررسی نیازهای دانشگاه مقصد اولین قدم شماست... قطعا آمادگی برای امتحان تافل یا آیلس نیز ضروری می باشد... موفق باشید.

سلام

ممنون از راهنمایی که کردید

راستش من هیچ آشنایی تو هیچ کشوری ندارم برای همین نمی دونم کدوم کشور رو انتخاب کنم

فقط تنها چیزی که برام مهمه اینه که بتونم تو اون کشور اقامت بگیرم راستش قصد برگشتن رو ندارم

اطلاعاتم اصلا زیاد نیست فقط در مورد سوئد شنیدم که هزینه دانشگاه رایگان هست و فقط مخارج زندگی هست

بنابراین فکر میکنم سوئد جای خوبی برای درس خوندن باشه

تازه امروز رفتم برای کلاس زبان ثبت نام کردم میخوام تمام تلاشمو بکنم و هر چه سریعتر مدرک ILTS رو بگیرم

مشکل سربازی هم ندارم و با معدل 17.02 فارغ التحصیل شدم.

نمیدنم امتحان ILTS کی برگزار میشه و چه مدت زمان براش فرصت دارم.

واینکه چه گرایشی رو می تونم انتخاب کنم برای ارشد. اصلا چه گرایش های وجود داره برای ارشد صنایع

واینکه چه جوری بفهمم که به کدوم گرایش علاقه دارم و راحتر میتونم پذیرش بگیرم

ممنون میشم کمکم کنید

سلام

من خودم لیسانس و ارشد صنایع دارم. امسال هم دارم اپلای می کنم.

اگه همونطور که گفتید قصدتون موندن و اقامت گرفتنه، کانادا از همه جا بهتره. فقط بدیش اینه که زیاد صنایع نداره. می تونید رشته های نزدیک صنایع را امتحان کنید.

اگه می خواید برگردید ایران، ارشد تنها زیاد بدردتون نمی خوره. همین لیسانسی که دارید کفایت می کنه. مگر اینکه بعد از ارشد برید واسه دکترا.

اگه فاند (کمک هزینه تحصیلی) زیاد براتون مهم نیست، اروپا ( همون سوئد) جای خوبیه. مخصوصاً که می دونم بچه های آزاد زیاد رفتن سوئد.

اگه فاند واستون مهمه، معمولاً تو ارشد زیاد خوب فاند نمیدن. باید یه راست واسه دکترا اپلای کنید.

در ضمن برای همه اینا زبان لازمه. خیلی هاشون (آمریکا و کانادا) GRE هم حتماً می خوان.

در نهایت بگم که واسه موفق شدن حتماً لازم نیست برید خارج. اما مسلماً رفتن خارج از ایران فرصت اینو بهتون میده که خیلی چیزای جدید (خوب و بد) رو تجربه کنید. درضمن این رو هم بگم که معمولاً برای آدمای عادی (مثل من) به جز برای ادامه تحصیل، فرصت رفتن به اروپا یا آمریکای شمالی پیش نمیاد. اگه شما هم مثل من هستید، توصیه می کنم این فرصت رو از دست ندید، حداقل تلاشتون رو بکنید.

امید وارم چیزایی که گفتم مفید بوده باشه.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid نمایش پست ها
    سلام

من خودم لیسانس و ارشد صنایع دارم. امسال هم دارم اپلای می کنم.

اگه همونطور که گفتید قصدتون موندن و اقامت گرفتنه، کانادا از همه جا بهتره. فقط بدیش اینه که زیاد صنایع نداره. می تونید رشته های نزدیک صنایع را امتحان کنید.

اگه می خواید برگردید ایران، ارشد تنها زیاد بدردتون نمی خوره. همین لیسانسی که دارید کفایت می کنه. مگر اینکه بعد از ارشد برید واسه دکترا.

اگه فاند (کمک هزینه تحصیلی) زیاد براتون مهم نیست، اروپا ( همون سوئد) جای خوبیه. مخصوصاً که می دونم بچه های آزاد زیاد رفتن سوئد.

اگه فاند واستون مهمه، معمولاً تو ارشد زیاد خوب فاند نمیدن. باید یه راست واسه دکترا اپلای کنید.

در ضمن برای همه اینا زبان لازمه. خیلی هاشون (آمریکا و کانادا) GRE هم حتماً می خوان.

در نهایت بگم که واسه موفق شدن حتماً لازم نیست برید خارج. اما مسلماً رفتن خارج از ایران فرصت اینو بهتون میده که خیلی چیزای جدید (خوب و بد) رو تجربه کنید. درضمن این رو هم بگم که معمولاً برای آدمای عادی (مثل من) به جز برای ادامه تحصیل، فرصت رفتن به اروپا یا آمریکای شمالی پیش نمیاد. اگه شما هم مثل من هستید، توصیه می کنم این فرصت رو از دست ندید، حداقل تلاشتون رو بکنید.

امید وارم چیزایی که گفتم مفید بوده باشه.

موفق باشید.

ممنون برای اطلاعاتی که دادید

راستش دارم زبان می خونم
    خیلی دیر به فکر افتادم ولی هنوز امید دارم

سوئد رو برای خاطر اینکه شهریه دانشگاه نداره انتخاب کردم

Junior Member

سلام دوستان منم در مورد فوق صنايع تحقيق كردم و اطلاعاتي رو از دانشگاه چالمرز و kht گرفتم
    اگه بتونيم اطلاعاتمون رو با هم sheer كنيم خوب عاليه يه نگاه به اينها بندازيم حتي اطلاعاتي در مورد خوابگاه هم داره
    http://www.chalmers.se/en/sections/education/masterprogrammes
    چيزي كه من ترجمه كردم رو مي تونم با ايميل براتون بفرستم اينجا تو تاپيك ايراد مي گيره
    doostjoon_83@yahoo.com

Junior Member

منم تازه دارم اقدام مي كنم
    البته من ليسانس كامپيوتر دارم و در حال حاضر هم ترم ٥ صنايع و با اين حساب نمي دونم باز هم با اين همه تحقيقات كلي از كجا شروع كنم
    آدرس سايتها رو براتون مي زارم
    البته خيلي صفحات سايت رو تا حدودي ترجمه كردم و خيلي جالب بود كه برخي داشگاهها حتي زمان خالي خوابگاه رو هم الان بهتون اعلام مي كنه
    امروز از يه آشنائي در سوئد ايميلي گرفتم كه نوشته بود از فوريه 2010 حتما دانشگاههاي سوئد هزينه داره؟
    راسته دوستان كي اطلاعات كاملي در اين مورد داره؟

سلام.من ترم 6 صنایع هستم و در دانشگاه غیر انتفاعی آستانه اشرفیه میخونم مدرک زبان هم ندارم میخوام واسه ارشد برم امریکا یا کانادا تا مدرک بگیرم واسه زبانم میرم کلاس.با این شرایط میتونم برم؟چیکار باید بکنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنین،در ضمن میخوام جایی باشه که رایگان باشه و بتونم تا حدی هزینه ی زندگیمو در بیارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaskariyan نمایش پست ها
    سلام.من ترم 6 صنایع هستم و در دانشگاه غیر انتفاعی آستانه اشرفیه میخونم مدرک زبان هم ندارم میخوام واسه ارشد برم امریکا یا کانادا تا مدرک بگیرم واسه زبانم میرم کلاس.با این شرایط میتونم برم؟چیکار باید بکنم؟خواهش میکنم راهنماییم کنین،در ضمن میخوام جایی باشه که رایگان باشه و بتونم تا حدی هزینه ی زندگیمو در بیارم.
    دوست عزیز ابتدا مطالب ویکی رو مطالعه بفرمایید، پاسخ بسیاری از سوالاتتون رو خواهید گرفت ... در صورتی که مورد خاصی بود مطرح کنید ...
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)