صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member Helen127 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdyabdy نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    من ترم 2 صنعتی صفهان رشته صنایع گرایش سیستم هستم.شاگرد اولم.خیلی علاقه به تحصیل در مقطع دکتری در خارج از کشور دارم.فردی هم هستم از نظر احساسی که قطعا بعد تحصیل میخام برگردم.چیزایی که برام مهمه اینه که تو این چند سال امکان رفت و برگشت داشته باشم و حتما فاند بگیرم.چون از لحاظ مالی قوی نیستم.زبانم خوبه ولی هنوز برا امتحان تافل و ایلتس اقدام نکردم.به نظرتون کی و برای کودوم داشنگاهها و کشورایی اقدام کنم شانس دارم؟
    ممنون از سایت خوبتون
    سلام
    با توجه به اینکه تقاضای رفت و آمد دارید من پیشنهاد میکنم گزینه های کشورهای آمریکا و کانادا رو حذف کنید.چرا که ویزا گرفتن کمی دشواره و اینکه اغلب دانشجوها(مخصوصا اونهایی که ویزا سینگل دارن) تا دو سال اول ایران نمیرن از ترس اینکه مبادا نتونن ویزا بگیرن
    نظر من برای شما روی کشورهای آلمان و فرانسه هست(باید دنبال دانشگاه هایی بگردید که دروس به صورت زبان انگلیسی ارائه بشه)
    برای تعیین رنک دانشگاه نیازمند معدل هر دو مقطع شما و نمرات تافل یا آیلتس هست.

با آرزوی موفقیت

Junior Member

سلام من دانشجوي ليسانس صنايع دانشگاه علم و صنعت هستم با معدل كل ١٧.٩٣ معدل ترم ٥و ٦ام ١٩ هستش تافل و جي آر اي رو هنوز نگرفتم ولي طي ٢ماه آينده ميگيرم مقاله ندارم خواستم بپرسم شانس فاند گرفتنم از دانشگاه هايي مثل ucla,stanford,toronto,ryersonچقدره؟و كسي راجع به رشته JD كه تركيبي از MBA و حقوق هست اطلاعي داره كه آيا از صنايع هم ميشه رفت يا نه؟

سلام
    من لیسانس پیام نور با معدل 17.5 و فوق صنعتی اصفهان با معدل 17.43 بدون مقاله
    بین مهاجرت به استرالیا و کاندا و سپس ادامه تحصیل پس از ثبات شرایط و اقدام برای اپلای از یکی از دانشگاه های امریکا و کانادا با فاند (در صورتی که اصلا امکان پذیر باشد) کدام را انتخاب کنم بهتره؟الان فعلا دارم روی زبان وقت میذارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره؟؟؟؟

من هم می خوام امسال برای کانادا اقدام کنم. چطور می تونم از تجربیات شخصی شما استفاده کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی و ارشد صنایع از شریف. دکتری از علم و صنعت

سلام خدمت همه بزرگواران
    سوالی از محضر دوستان عزیزی که خارج از کشور هستند دارم. به خواست خدا به زودی دکتری خود را در رشته مهندسی صنایع - گرایش تحلیل سیستم تمام میکنم.
    قصد دارم برای پسادکتری (یا هر مقطع دیگری) به یکی از دانشگاه های آمریکا بروم. باتوجه به تجربه و شناخت شما کدام رشته بازار کار بهتری در خارج از کشور دارد؟ مدیریت؟ سیستم؟ یا تحقیق در عملیات؟ و کدام دانشگاه ها رو توصیه میکنید؟
    موضوع تزم نیز در زمینه مدیریت، سیستم و تحقیق در عملیات بوده است.
    شخصا هم به فضای کاری عملیاتی علاقمندم تا صرفا تحقیقاتی و آکادمیک.
    سوابقم نیز به شرح زیر است:
    کارشناسی : صنایع شریف معدل 17.5- رتبه برتر استعداد درخشان
    کارشناسی ارشد : صنایع شریف 16.5
    دکتری : صنایع علم و صنعت 19
    زبان انگلیسی نمره عالی
    مقالات حدود 10 فارسی - 4 انگلیسی
    توصیه نامه از اساتید شریف و علم و صنعت
    سوابق تدریس : بالغ بر 10 ترم به صورت TA و استاد مدعو در شریف و علم وصنعت
    استاد مشاور تعدادی پایان نامه ارشد
    بالغ بر 10 پروژه یا سازمان در نقش مدیر میانی و ارشد- حدودا 7 سال سابقه کار مدیریتی
    پیشاپیش از پاسخهای مفصل دوستان ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من لیسانس صنایع از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دارم. معدل لیسانسم ۱۴.۴۰ هستش و ایلتس ۶.۵ هم دارم. میخواستم بدونم کدوم کشور اروپایی به جز آلمان میتونم پذیرش همراه با فاند بگیرم. یا اصلا جایی هست دانشگاه رایگان باشه.هزینه تحصیل برام مهمه. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوستان.من لیسانس مهندس صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 14 هستم.هنوز تافل یا ایلتس ندارم ولی دارم میخونم برای مدرک.دوس دارم برای زندگی کار و تحصیل از ایران خارج شم.ب نظر شما دوستان چقدر شانس و برای چه کشوری شانس بیشتری دارم.؟؟؟؟؟؟یک سوال ک خیلی ذهنمو مشغولکرده اینه ک دانشگاه پیام نور مورد پذیرش دانشگاهای اروپایی هست؟؟؟؟؟؟؟ احساس میکنم با این شرایط ضعیف شانسی برای فاند ندارم.چه کشورهایی هزینه تحصل رایگانه؟؟؟؟؟ و در کل چقدر شانس برای پذیرش دارم؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, AmirKabir University of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط yaasmiin نمایش پست ها
    سلام دوستان. من لیسانس صنایع از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دارم. معدل لیسانسم ۱۴.۴۰ هستش و ایلتس ۶.۵ هم دارم. میخواستم بدونم کدوم کشور اروپایی به جز آلمان میتونم پذیرش همراه با فاند بگیرم. یا اصلا جایی هست دانشگاه رایگان باشه.هزینه تحصیل برام مهمه. خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام
    منم مدتی بود که برای همین موردی که شما میخواین تحقیق میکردم به یسری نتایجی رسیدم که میگم بهتون ولی خب امیدوارم دوستان باتجربه تر هم بیان راهنمایی بکنن.

تو اروپا برای مستر فاند نمیدن (دکترای مستقیم هم ندارن). ولی بعضی کشورها بورسیه هایی رو به دانشجوهای خارجی هرسال میدن که معروفترینشم گویا ایتالیاست.
    تحصیل توی نروژ رایگانه ولی باید حدود ۱۰هزار یورو تمکن مالی داشته باشید برای هرسال.
    کشورهایی مثل اتریش و بلژیک هم کورس هایی با هزینه های پایین دارند درحدود ۱۵۰۰ یورو که باید هزینه تمکن مالی برای ویزا رو هم درنظر بگیرید باز.
    ایتالیا هم که بورس DSU داره و تقریبا اکثر هزینه هاتون رو پوشش میده ولی باتوجه به پست هایی که همینجا خوندم توصیه دوستان این بود که ترجیحا ایتالیا نرین مگه اینکه مجبور باشین(میتونین تو قسمت ایتالیا تجربیات بقیه رو بخونین)
    الیته دانشگاه بوردو فرانسه هم یه دوره یک ساله داره که هزینه ش ۳۰۰۰ یورو میشه + تمکن مالی

امیدوارم کمکتون کرده باشه این اطلاعات

Junior Member

سلام میخواستم بدونم معدل کارشناسی چقدر در اپلای دکترا موثره؟؟ بطور کلی معدل پایین کارشناسی چقدر میتونه بازدارنده گرفتن فاند و پذیرش در دانشگاه های تاپ آمریکا و استرالیا باشه؟؟ آیا معدل ارشد و مقالات نمیتونه این ضعف رو پوشش بده؟ با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهت

سلام دوستان خسته نباشین
    من لیسانس صنایع دارم با معدل 16/04 از دانشگاه غیرانتفاعی.. ایلتس 6.5 . 6 ماه سابقه کار به عنوام مشاور در زمینه استاندارد سازی دارم. دورشم رفتم و مدرکش رو دارم. یه مقاله ISI هم دارم. میخواستم بدونم با این شرایط واسه کدوم کشورها و دانشگاه های اروپایی میتونم اقدام کنم و اینکه شانس فاند گرفتن دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)