صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

سلام ودرود
    من تازه عضو این سایت شدم
    من ارشد ام بی ای را دردانشگاه غیرانتفاعی با معدل 16 گرفتم وارشد صنایع را هم ترم آخرش هستم بازهم از غیر انتفاعی با معدل 18
    هنوز مقاله ننوشتم وکار تزم چندماه طول میکشه
    بنظر شما برای اینکه بخواک برای دکترا ارشد صنایع را ادامه بدم وبورس هم بگیرم برای خارج از کشور ، شانسم درحال حاضر برای کدام کشور بیشتر است؟؟
    ازکشورهای آسیایی حرفی زده نشده در اینجا...آیا هیچ شانسی برای دکترای صنایع بابورسیه دراین کشورها نیست؟؟ چون رقابت برای فاند ار.پا وآمریکا خیلی بالاست
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mariah2012 نمایش پست ها
    سلام ودرود
    من تازه عضو این سایت شدم
    من ارشد ام بی ای را دردانشگاه غیرانتفاعی با معدل 16 گرفتم وارشد صنایع را هم ترم آخرش هستم بازهم از غیر انتفاعی با معدل 18
    هنوز مقاله ننوشتم وکار تزم چندماه طول میکشه
    بنظر شما برای اینکه بخواک برای دکترا ارشد صنایع را ادامه بدم وبورس هم بگیرم برای خارج از کشور ، شانسم درحال حاضر برای کدام کشور بیشتر است؟؟
    ازکشورهای آسیایی حرفی زده نشده در اینجا...آیا هیچ شانسی برای دکترای صنایع بابورسیه دراین کشورها نیست؟؟ چون رقابت برای فاند ار.پا وآمریکا خیلی بالاست
    سپاسگزارم
    صنایع در اسیا رو تنها به کره جنوبی فکر کن الان روی جدید ترین مباحث همچون green supply chain , human factors , production , logistics خوب کار میکنند. البته من جز کره جنوبی، ژاپن و چین جایی رو در اسیا قبول ندارم.اما باز با این رزومه و اگر مقاله داشتید و نمزه زبان برای اروپا شانس داشتید.

Junior Member

sسلام به دوستان.سال 3 مهندسی صنایع هستم.با ایلتس 7و سابقه تدریس انگلیسی واسه ارشد میشه فاند گرفت؟از کجا؟مقاله واجبه؟ فقط میخوام از ایران برم.معدلم 17هست.مقاله ندارم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    sسلام به دوستان.سال 3 مهندسی صنایع هستم.با ایلتس 7و سابقه تدریس انگلیسی واسه ارشد میشه فاند گرفت؟از کجا؟مقاله واجبه؟ فقط میخوام از ایران برم.معدلم 17هست.مقاله ندارم
    دوست عزیز.
    احتمال گرفتن فاند برای شما وجود داره اما خیلی روی اون حساب نکن چون در مقطع ارشد در اروپا حداقل مطمئن هستم خیلی از کشور ها فاند نمی هند. اما شما برای ایتالیا و هلند و بلژیک اقدام کن چون دوستانی بودند که در این مقطع فاند گرفته بودند. دانشگاه دلفت، صنعتی ایندهوون در هلند / دانشگاه صنعتی میلان در ایتالیا / دانشگاه لیوون و ویرژ و خنت در بلژیک.
    ازاد اندیش باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    صنایع در اسیا رو تنها به کره جنوبی فکر کن الان روی جدید ترین مباحث همچون green supply chain , human factors , production , logistics خوب کار میکنند. البته من جز کره جنوبی، ژاپن و چین جایی رو در اسیا قبول ندارم.اما باز با این رزومه و اگر مقاله داشتید و نمزه زبان برای اروپا شانس داشتید.
    سپاسگزارم
    گرفتن آیلتس برایم سخت نیست ومیتونم اقدام کنم
    اما باز برای اطمینان میخوام به گزینه های دیگری غیر از اروپا هم فکرکنم
    در آمریکای جنوبی چطور؟ کشور شیلی که در همین ساین دربارش خوندم که کشوری باشرایط خوب هست وامکانات جالب... اما اطلاعات بیشتری ازش ننوشته بود...آیا اطلاعاتی دارید؟؟

ApplyAbroad Superstar

سپاسگزارم
    گرفتن آیلتس برایم سخت نیست ومیتونم اقدام کنم
    اما باز برای اطمینان میخوام به گزینه های دیگری غیر از اروپا هم فکرکنم
    در آمریکای جنوبی چطور؟ کشور شیلی که در همین ساین دربارش خوندم که کشوری باشرایط خوب هست وامکانات جالب... اما اطلاعات بیشتری ازش ننوشته بود...آیا اطلاعاتی دارید؟؟
    شیلی هم خوبه. البته به نظرم ارژانتین بهتره چون تحصیل درش رایگان هست. من خودم دانشگاه بوئنس ایرس و پالرمو رو دیدم که صنایع داشتند. همچنین پلی تکنیک سانتیاگو در شیلی.
    تنها مزیت شیلی گرفتن اقامت زود هنگام در حین تحصیل است و الا شهریه دانشگاه بین 4000 تا 10000 دلار در سال در مقاطع مختلف است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز.
    احتمال گرفتن فاند برای شما وجود داره اما خیلی روی اون حساب نکن چون در مقطع ارشد در اروپا حداقل مطمئن هستم خیلی از کشور ها فاند نمی هند. اما شما برای ایتالیا و هلند و بلژیک اقدام کن چون دوستانی بودند که در این مقطع فاند گرفته بودند. دانشگاه دلفت، صنعتی ایندهوون در هلند / دانشگاه صنعتی میلان در ایتالیا / دانشگاه لیوون و ویرژ و خنت در بلژیک.
    ازاد اندیش باشید
    مرسی از جوابتون.به نظرتون ارشد بخونم اینجا بهتره یا برم سریع سربازی کلکو بکنم بعد اپلای کنم ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gholii نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.به نظرتون ارشد بخونم اینجا بهتره یا برم سریع سربازی کلکو بکنم بعد اپلای کنم ؟
    خواهش میکنم.
    به نظرم اگر ارشد رو فرصت دارید در ایران بخونید و بیخود فرصت زندگی رو 2 سال برای سربازی از دست ندهید و سپس برای دکتری از کشور خارج شوید. زندگی استفاده از فرصت ها است بی جهت برای سربازی از دستش ندهید بنده خودم 2 سال از عمرم رو هدر دادم.
    ازاد اندیش باشید

Junior Member

ببخشید... درباره انتخاب موضوع پایاننامه ارشد هم سئوال دارم... خیلی علاقه به مباحث هوش مصنوعی وفازی دارم... اطلاعات کمی درباره هوش مصنوعی دارم.... در حد کلیات میدونم.... دوست دارم پایاننامه را درارتباط با این دو مبحث بردارم...ایا میتونید کمکم کنید درانتخاب موضوع؟؟ امیدوارم موضوعم نامرتبط بااین تاپیک نباشد
    ...سپاسگزارم

ApplyAbroad Superstar

ببخشید... درباره انتخاب موضوع پایاننامه ارشد هم سئوال دارم... خیلی علاقه به مباحث هوش مصنوعی وفازی دارم... اطلاعات کمی درباره هوش مصنوعی دارم.... در حد کلیات میدونم.... دوست دارم پایاننامه را درارتباط با این دو مبحث بردارم...ایا میتونید کمکم کنید درانتخاب موضوع؟؟ امیدوارم موضوعم نامرتبط بااین تاپیک نباشد
    ...سپاسگزارم
    متاسفانه. من خودم روی موضوع دیگری دارم کار میکنم و بهتره برای موضوعات تاپ و بروز به سایتهای علمی دنیا مراجعه نمایید. اتفاقاً در زمینه فازی مقالات زیاد بوده است. اما خودم هنوز روی تز ارشد نرسیدم و علاقمندم روی لجستیک و زنجیره تامین و یا optimization complex کار کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)