صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    متاسفانه. من خودم روی موضوع دیگری دارم کار میکنم و بهتره برای موضوعات تاپ و بروز به سایتهای علمی دنیا مراجعه نمایید. اتفاقاً در زمینه فازی مقالات زیاد بوده است. اما خودم هنوز روی تز ارشد نرسیدم و علاقمندم روی لجستیک و زنجیره تامین و یا optimization complex کار کنم.
    سپاسگزارم از راهنماییتون
    بجز سایت proquest دیگر چه سایتی را پیشنهاد میدید برای یافتن موضوع پایاننامه؟؟ بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mariah2012 نمایش پست ها
    سپاسگزارم از راهنماییتون
    بجز سایت proquest دیگر چه سایتی را پیشنهاد میدید برای یافتن موضوع پایاننامه؟؟ بسیار ممنون میشم راهنمایی کنید
    البته نمیدونم شما در حال حاضر دانشجو هستید یا خیر اما سایتهای science direct , springer هم اگر دسترسی داشته باشید که راحت می توانید مقاله رو پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    البته نمیدونم شما در حال حاضر دانشجو هستید یا خیر اما سایتهای science direct , springer هم اگر دسترسی داشته باشید که راحت می توانید مقاله رو پیدا کنید.
    به این 2سایت دسترسی ندارم..... نمیدونم میشه از کتابخانه های دانشگاههای سراسری تهران به این سایتها دسترسی یافت؟؟ یعنی این امکان را برای دانشجویان خارج ازاین دانشگاهها قرار میدند که ازاین منابع استفاده کنند؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mariah2012 نمایش پست ها
    به این 2سایت دسترسی ندارم..... نمیدونم میشه از کتابخانه های دانشگاههای سراسری تهران به این سایتها دسترسی یافت؟؟ یعنی این امکان را برای دانشجویان خارج ازاین دانشگاهها قرار میدند که ازاین منابع استفاده کنند؟
    والا احتمالاً دسترسی دارند و اگر اشنایی یا دوستی دارید می توانید کمک بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان

من هم خودم ترم 7 صنایعم... دارم زبان میخونم که شهریور سال دیگه TOEFL بدم... ولی هنوز نمیدونم کدوم دانشگاه و کدوم رشته خوبه!!!!
    تا اونجا که متوجه شدم اگه دنبال فاند هم هستی بهتره یک راست برا دکترا اقدام کنی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed70 نمایش پست ها
    من هم خودم ترم 7 صنایعم... دارم زبان میخونم که شهریور سال دیگه TOEFL بدم... ولی هنوز نمیدونم کدوم دانشگاه و کدوم رشته خوبه!!!!
    تا اونجا که متوجه شدم اگه دنبال فاند هم هستی بهتره یک راست برا دکترا اقدام کنی.
    دوست عزیز.
    رشته منظورت چیه؟؟؟ میخواهید گرایش خودتون رو تغییر بدهید؟؟ اینکه در کدوم قاره بخواهید بخونید بدلیل محیط کاری و تخصص خاصی که روی گرایش مختلف مهندسی صنایع کار میشه متفاوته!!! در ضمن برای فاند فعلاً در مقطع ارشد برای استرالیا و امریکا اگر نمره زبان خوب و نمره GRE توپ داشته باشی اقدام کن. اما به نظرم ارشد رو ایران بخون و برای دکتری اقدام کن. از رزومه خودتم چیزی نگفتی!!!

Junior Member

سلام به همه دوستان اپلای ابرودی.. من حدود 4-5ماهه که مرتب سر میزنم و مطالب رو میخونم.. اجازه میخوام که یه مشاوره برادرانه یا خواهرانه به بنده بدین..

من ترم 3 صنایع رو تموم کردم..(ورودی ما گرایش نداشت و صنایع-صنایع بودیم..) به رشته ام خیلی علاقه دارم و همینطور خیلی تمایل دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم.. هنوز فعالبت علمی (مقاله ، کتاب و. .. ) قابل توجهی انجام ندادم.. زبانم هم چون مطالعه داشتم برای تافل یا آیلتس میتونم زود خودمو برسونم.. حالا :

1- با توجه به وضعیت ارز و مشکلات و ... کلا قطع امید کردم از خارج از کشور.. از طرفی وضعیت مالی خیلی خوبی هم ندارم که بتونم خودم برم.. یا ساپورت زیادی بشم..! با این حال نظر شما چیه؟ راهی هست؟! پولی که به عنوان بورسیه تعلق میگیره (چه از طرف دانشگاه چه از طرف وزارت علوم) کافی هست؟!

2- کدوم کشور و چه گرایشی رو شما پیشنهاد میکنید که بشه راحت تر اپلای کرد؟

یا اینکه کلا بیخیال شم!!

در ضمن من دانشگاه تفرش ، معدل کل 16.5 (میبرمش بالا!!!)

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado92 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان اپلای ابرودی.. من حدود 4-5ماهه که مرتب سر میزنم و مطالب رو میخونم.. اجازه میخوام که یه مشاوره برادرانه یا خواهرانه به بنده بدین..

من ترم 3 صنایع رو تموم کردم..(ورودی ما گرایش نداشت و صنایع-صنایع بودیم..) به رشته ام خیلی علاقه دارم و همینطور خیلی تمایل دارم که خارج از کشور ادامه تحصیل بدم.. هنوز فعالبت علمی (مقاله ، کتاب و. .. ) قابل توجهی انجام ندادم.. زبانم هم چون مطالعه داشتم برای تافل یا آیلتس میتونم زود خودمو برسونم.. حالا :

1- با توجه به وضعیت ارز و مشکلات و ... کلا قطع امید کردم از خارج از کشور.. از طرفی وضعیت مالی خیلی خوبی هم ندارم که بتونم خودم برم.. یا ساپورت زیادی بشم..! با این حال نظر شما چیه؟ راهی هست؟! پولی که به عنوان بورسیه تعلق میگیره (چه از طرف دانشگاه چه از طرف وزارت علوم) کافی هست؟!

2- کدوم کشور و چه گرایشی رو شما پیشنهاد میکنید که بشه راحت تر اپلای کرد؟

یا اینکه کلا بیخیال شم!!

در ضمن من دانشگاه تفرش ، معدل کل 16.5 (میبرمش بالا!!!)
    ترم 3 ارشد یا لیسانس؟ اگه لیسانسه که فعلا خییییییییییییییییلی زوده راجع به این چیزا فکر کنی یا نگران ارز باشی...فعلا صبر کن ببین چی میشه کلی زمان داری. اگرم ارشدین که دیگه باید به فکر زبان و مقاله و صحبت با استاد و..باشین.

Junior Member

ترم ســـه لیسانس دیگه!! بالاخره آدم باید از الان دنبال زبان و اینا باشه دیگه.. واسه همین پرسیدم..

Junior Member

با تشکر از جوابتون..
    میدونم زوده امــا لازمه که از الان بدونم برای چه هدفی باید بخونم دیگه؟! لیسانس یا فوق لیسانس داخل کشور قابل مقایسه با ادامه تحصیل در خارج از کشور نیست دیگه.. هست؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)