صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member karimix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, AUT

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado92 نمایش پست ها
    با تشکر از جوابتون..
    میدونم زوده امــا لازمه که از الان بدونم برای چه هدفی باید بخونم دیگه؟! لیسانس یا فوق لیسانس داخل کشور قابل مقایسه با ادامه تحصیل در خارج از کشور نیست دیگه.. هست؟!
    سلام دوست من،
    خیلی خوبه که از الان به فکر اپلای کردن هستی. ولی دیگه لازم نیست به این زودی در مورد اینکه به چه کشوری بری و چه نوع بورسی رو انتخاب کنی تصمیم بگیری.
    فقط اینو مطمئن باش که اگر اراده کنی و تلاش کافی داشته باشی حتما با هر وضعیت مالی بالاخره یه روز یه جای مناسب و موقعیت خوب برای تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور پیدا می کنی.
    مهمترین کاری که الان باید انجام بدی اینه که معدلت رو تا حد توان ببری بالا و شاگرد اول شی! همین.
    بعد از اون کارایی که میتونی انجام بدی اینه که اولا زبانت رو تقویت کنی و ثانیا تا میتونی اطلاعاتت رو راجع به ادامه تحصیل در خارج از کشور افزایش بدی.
    برای کار علمی جدی تو زمینه رشتت هم الان زوده. ولی از سال آخر دنبال این باش که تجربه ارایه سهم علمی در مهندسی صنایع داشته باشی. مثلا مقاله ای برای ژورنالها یا حتی کنفرانسهای داخلی یا خارجی تهیه کنی یا پابند دانشجوهای مقاطع بالاتر بشی و در تهیه مقالات بهشون کمک کنی تا اونا هم اسمت رو تو مقالشون بیارن و از این قبیل کارها.

و فراموش نکن برای رسیدن به چنین اهدافی 95 % قضیه به پشتکار خودت مربوط میشه و 5 % بقیه مواردی مثل پول و ... هست.

شاد باشی.
    بنفش...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره؟؟؟؟

می خواستم بدونم ما که اینجا مهندسی صنایع خوندیم اونجا غیر از industrial engineering دیگه چه رشته ای می شه خوند منظورم اینه که اسم دیگه ی صنایع اونجا چیه ؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinyousefi نمایش پست ها
    می خواستم بدونم ما که اینجا مهندسی صنایع خوندیم اونجا غیر از industrial engineering دیگه چه رشته ای می شه خوند منظورم اینه که اسم دیگه ی صنایع اونجا چیه ؟
    دقیقاً کجا؟!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshinyousefi نمایش پست ها
    خیلی چیزا دوست من

Operation Research

Statistics

Design Management

Systems Engineering

Supply Chain Management

Management Construction

Economics

Energy

So, You have so many choices. Just consider the professional path you would like to follow

آینده کاری اینا خیلی با هم فرق داره... خوب تحقیق کن

موفق باشی

دوستان سوال داشتم در مورد گرایش های ارشد در داخل کشور می خواستم بدونم کدوم یکی از این گرایش ها در مقطع دکتری در خارج از کشور پذیرش بهتر می گیرند و از موقعیت شغلی بهتری در کشور هایی نظیر آمریکا کاناد و استرالیا برخوردارند؟
    صنایع- صنایع
    صنایع- مدیریت سیستم و بهره وری
    صنایع- مالی
    صنایع- اقتصادی و اجتماعی

من خودم بین صنایع و بهره وری موندم اما نمی دونم کدوم یکی پذیرش بهتری و موقعیت شغلی بهتری دارند، ممنون میشم کمکم بکنید
    در ضمن به نظرتون رتبه ی علمی دانشگاه ازاد کرج بهتره و دانشگاه تهران جنوب؟ من که کرج زندگی می کنم ارزش داره تهران جنوب بزنم؟ بازم ممنون

یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که مهندسی صنایع تو چه کشوری مورد استقبال قرار میگیره

Junior Member

سلام، من دوماهه در مقطع ارشد رشته صنایع-صنایع از امیرکبیر فارغ التحصیل شدم، تو حوزه زنجیره تامین و طراحی شبکه تامین کار کردم. معدلم 17.5 هست و لیسانس در مهندسی صنایع-تحلیل سیستم ها با معدل 18.18، فعلا سه تا مقاله کنفرانس داخلی دارم، می خوام برای مستر اقدام کنم اروپا کانادا یا استرالیا، میخواستم یک رشته ی کاربردی تر بخونم، هنوز ایلتس ندادم، پیشنهاد شما چه رشته ای یا چه حوزه ای هست؟چه دانشگاه هایی؟لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

ApplyAbroad Superstar

دروود دوستان عزیز.
    خواستم نظرتون رو در خصوص scheduling appointments in Health Care بدونم. مقاله براش خوبه؟ گرایش و موضوع خوبیه؟ استادم بهم گفته روس این کار کنم؟
    سختی کار و سایر موارد چطوره؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود دوستان عزیز.
    خواستم نظرتون رو در خصوص scheduling appointments in Health Care بدونم. مقاله براش خوبه؟ گرایش و موضوع خوبیه؟ استادم بهم گفته روس این کار کنم؟
    سختی کار و سایر موارد چطوره؟؟
    سلام دوست عزیز
    موضوع کاملا رو بورسیه. هم زمانبندی ملاقات ها- و هم زمان بندی جراحی ها
    مثل زمانبندی ماشین خیلی زیاد روش کار نشده و راحت تر میتونی ایده پیدا کنی واسه کار کرپن روش
    اگه قبلا زمان بندی ماشین کار کرده باشی خیلی واست راحته کار کردن تو این حوزه

موفق باشی ;-)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinamm نمایش پست ها
    سلام، من دوماهه در مقطع ارشد رشته صنایع-صنایع از امیرکبیر فارغ التحصیل شدم، تو حوزه زنجیره تامین و طراحی شبکه تامین کار کردم. معدلم 17.5 هست و لیسانس در مهندسی صنایع-تحلیل سیستم ها با معدل 18.18، فعلا سه تا مقاله کنفرانس داخلی دارم، می خوام برای مستر اقدام کنم اروپا کانادا یا استرالیا، میخواستم یک رشته ی کاربردی تر بخونم، هنوز ایلتس ندادم، پیشنهاد شما چه رشته ای یا چه حوزه ای هست؟چه دانشگاه هایی؟لطفا راهنمایی کنید.ممنونم.

سلام دوست عزیزاول از همه پیشنهادم به شما اینه که دوباره مستر نخونید. شما که معدل های خوبی تو لیسانس و ارشد داشتید و به راحتی به یه نمره زبان و جی آر ای خوب میتونید اسکولارشیپ واسه پی اچ دی بگیرید. فقط و فقط اگه هدفتون کار کردن تو کشور خارجی هستش مستر خوندن خوبه. وگرنه اگه میخواید کار اکادمیک کنید وقتتون رو هدر ندید. واسه تقویت رزومتون اگه بتونید حداقل یک آی اس آی داشته باشید دیگه عالی میشه رزومتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت کارآفرینی-IT دانشگاه تهران

سلام دوستان،
    من دانشجوی ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم، لیسانسم مهندسی صنایع هست از آزاد، شخصا از ورود به دوره های صرفا آکادمیک که فقط به خوندن مقاله و نهایتا تدریس منتهی میشه متنفرم، دوره های عملی و کاربردی روبهش علاقه دارم به شدت، اینه که میخام برای مستر مجددا اقدام کنم نه برای دکترا، امکان داره کشورهایی که دانشجوی مستر رو رایگان می گیرند به من معرفی کنید؟ با توجه به سابقه تحصیلیم می تونم تو رشته های مرتبط با مهندسی صنایع و احتمالا شاخه های مدیریتی اقدام کنم، شخصا تمایل بیشتری به marketing و finance دارم برای مستر البته، ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
    ضمنا اگر مرکز مورد اعتماد و خوبی برای مشاُوره تو این زمینه ها می شناسید به من معرفی کنید لطفاف ممنوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)