صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط en_anouri نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دانشجوی ارشد مدیریت دانشگاه تهران هستم، لیسانسم مهندسی صنایع هست از آزاد، شخصا از ورود به دوره های صرفا آکادمیک که فقط به خوندن مقاله و نهایتا تدریس منتهی میشه متنفرم، دوره های عملی و کاربردی روبهش علاقه دارم به شدت، اینه که میخام برای مستر مجددا اقدام کنم نه برای دکترا، امکان داره کشورهایی که دانشجوی مستر رو رایگان می گیرند به من معرفی کنید؟ با توجه به سابقه تحصیلیم می تونم تو رشته های مرتبط با مهندسی صنایع و احتمالا شاخه های مدیریتی اقدام کنم، شخصا تمایل بیشتری به marketing و finance دارم برای مستر البته، ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه
    ضمنا اگر مرکز مورد اعتماد و خوبی برای مشاُوره تو این زمینه ها می شناسید به من معرفی کنید لطفاف ممنوم
    سلام دوست عزیز
    اگر دنبال اسکولارشیپ میگردید که برای مستر مجدد شانستون خیلی خیلی کمه چون تعداد اسکولارشیپ ها تو مقطع ارشد خیلی محدوده و فقط به کسایی که رزومه خیلی خیلی خوبی داشته باشن اعطا میشه
    معمولا کشورهای حوزه اسکاندیناوی ارشدشون رایگانه (مثل سوئد-فنلاند و ..) آلمان هم تقریبا همینطوره. البته فرانسه و ایتالیا هم هزینه ای که بابت ارشد ازتون میگیرن خیلی خیلی کمه
    امیدوارم تونسته باشم کمک کوچیکی بهتون کرده باشم

موفق باشید ;-)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

سلام به همه
    كسي هست كه واسه آلمان اپلاي كرده باشه واسه صنايع؟ چه رشته اي؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah6712 نمایش پست ها
    سلام به همه
    كسي هست كه واسه آلمان اپلاي كرده باشه واسه صنايع؟ چه رشته اي؟ ممنون
    کشور المان مهندسی صنایع رو دقیق به همین شکلی در ایران ارائه میشه رو نمیتونی پیدا کنی باید دنبال واژه هایی چون لجستیک و سوپلای چین و منیوفکچر بگردی. ضمن اینکه اینجا رو نگاه کن.

Junior Member

دوستان در صورتی که فقط رو صنایع میخواین تمرکز کنین فقط برای آمریکا اپلای کنید که کلی دانشکده صنایع داره و بازار کارش هم به نسبت جاهای دیگه بهتره ... اروپا چیزی با عنوان مهندسی صنایع نداره و بیشتر تو دانشکده مدیریت تدریس میشه

سلام دوستان
    من تیر ماه 92 در رشته مهندسی سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشکده مدیریت شریف فارغ التحصیل شدم. بیشتر درسهای اقتصاد رو پاس کرم و پایان نامه م در مورد مدیریت دانش بوده و مقاله ای هم ندارم- معدل 16/6
    الان سربازم و زبان هم میخونم
    لیسانسم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه کرمان و پروژه ام در مورد تحقیق در عملیات فازی بوده - معدل 16/8 - شاگرد اول کلاس هم بودم ورتبه برتر المپیاد بین المللی ریاضی رو هم در کارشناسی دارم به خاطر المپیاد و شاگرد اولی شریف قبول شدم
    به نظرتون برای دکتری رشته تحقیق در عملیات کاربردی کدوم دانشگاه های آمریکا و کانادا میتونم بهتر پذیرش بگیرم
    از رهنماییتون ممنون میشم

سلام دوستان ممنون میشم اگه یه کمکی بهم بکنید و چند تایی دانشگاه که پذیرش راحت میدنو بهم بگین ترجیحا دانشگاههای انگلیسی زبان فرقم نمیکنه کجا!
    اینم شرایط من
    لیسانس صنایع تولید صنعتی از دانشگاه شمال
    تافل 90
    GRE 300
    معدل 12.83
    دنبال فاند هم نیستم اصلا.

Junior Member

سلام
    من چن روز پيش به سايت دانشگاه UCLA رفتم ديدم اصلا رشته اي مربوط به مهندسي صنايع نداره ولي در صورتي كه يكي از استاد هاي دانشگاه خودم UCLA درس خونده تحقيق در عمليات دكتر مدرس يزدي
    http://ie.sharif.ir/en/faculty/modarres/index.html
    لطفا راهنمايي كنيد من واقعا اين دانشگاه رو دوست دارم

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

UCLA رشته ای بنام Industrial Engineering نداره اما اگر زمینه کاری تون Manufacturing هست این رشته رو داره. اما در دپارتمان مدیریت UCLA رشته Decisions, Operations & Technology Management هست که یکجورایی میان رشته Industrial Engineering و Management هست. اگر از لحاظ مکانی UCLA یکی از انتخاب هاتون بوده میتونید برای Industrial Engineering دانشگاه USC اپلای کنید که پروگرام بسیار قوی هست. USC در دان تان لوس آنجلس واقع شده و یکی از بهترین دانشگاههای آمریکاست. اگر دنبال فاند نیستید براحتی با نمرات معقول میتونید برای MS-Industrial Engineering پذیرش بگیرید فقط بدونید که USC فوق العاده گرون هست ( البته UCLA هم دستکمی از اون نداره ) ولی اگرفاند میخواید بدونید که باید نمرات خیلی استثنایی داشته باشید برای USC

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط q1w2e3r4 نمایش پست ها
    سلام

ممنون از راهنمایی که کردید

راستش من هیچ آشنایی تو هیچ کشوری ندارم برای همین نمی دونم کدوم کشور رو انتخاب کنم

فقط تنها چیزی که برام مهمه اینه که بتونم تو اون کشور اقامت بگیرم راستش قصد برگشتن رو ندارم

اطلاعاتم اصلا زیاد نیست فقط در مورد سوئد شنیدم که هزینه دانشگاه رایگان هست و فقط مخارج زندگی هست

بنابراین فکر میکنم سوئد جای خوبی برای درس خوندن باشه

تازه امروز رفتم برای کلاس زبان ثبت نام کردم میخوام تمام تلاشمو بکنم و هر چه سریعتر مدرک ILTS رو بگیرم

مشکل سربازی هم ندارم و با معدل 17.02 فارغ التحصیل شدم.

نمیدنم امتحان ILTS کی برگزار میشه و چه مدت زمان براش فرصت دارم.

واینکه چه گرایشی رو می تونم انتخاب کنم برای ارشد. اصلا چه گرایش های وجود داره برای ارشد صنایع

واینکه چه جوری بفهمم که به کدوم گرایش علاقه دارم و راحتر میتونم پذیرش بگیرم

ممنون میشم کمکم کنید
    دوست عزیز دانشگاه های سوئد قبلا سلطنتی بود ورایگان ولی الان کاملا پولی است و هر ترم حدودا 10000 دلار میشود
    همین طور هزینه کرایه خونه و مالیات بسیار بالایی دارد
    و وضعیت کاری در سوئد اصلا خوب نیسست
    من دائیم 30 ساله که سوئد زندگی میکنه تازه این اطلاعات رو ازش پرسیدم

Junior Member

باسلام وخداقوت
    من میخوام برای دکترا مهندسی صنایع برم تورنتو کانادا و مدرک زبان فرانسه دارم و انگلیسی خیلی خیلی کم بلدم میتونم پذیرش بگیرم در ضمن با مطالب بالا که خوندم متوجه نشدم تورنتو به نظرتون دانشگاه بارتبه بالاییه؟ یا در فرانسه کدوم بهتره؟ واینکه در نظرات بود برای لیسانس در ایران کافیه و یاهم دکترا بگیریم منظورتون اینه ارشد ارزشی نداره یعنی؟ باید حتمادکترا رو بگیریم؟
    باتشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)