صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 108

موضوع: چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering , K.N.Toosi University of Technology

پیش فرض پاسخ : چه رشته ای و چه کشوری برای ارشد صنایع بهتره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazaki نمایش پست ها
    باسلام وخداقوت
    من میخوام برای دکترا مهندسی صنایع برم تورنتو کانادا و مدرک زبان فرانسه دارم و انگلیسی خیلی خیلی کم بلدم میتونم پذیرش بگیرم در ضمن با مطالب بالا که خوندم متوجه نشدم تورنتو به نظرتون دانشگاه بارتبه بالاییه؟ یا در فرانسه کدوم بهتره؟ واینکه در نظرات بود برای لیسانس در ایران کافیه و یاهم دکترا بگیریم منظورتون اینه ارشد ارزشی نداره یعنی؟ باید حتمادکترا رو بگیریم؟
    باتشکر
    سلام دوست عزیز
    اول از همه اینکه تو ایالت اونتاریو (شهر تورنتو و ..) دکترای صنایع به زبان فرانسه من تاحالا نشیدم باشه !! مگه اینکه بخواید تو ایالت کبک (مونترال) دنبالش بگردید. اونجا هست.
    دانشگاه تورنتو یکی از بهترین دانشگاه های دنیاست و اگه پذیرش از اونجا گرفتید تو رفتن به اونجا شک نکنید.
    اگه هدفتون کار کردن تو خارج از کشوره با مدرک ارشد اونجا بهتر کار گیر میارید. اما اگه هدفتون هیئت علمی شدنه قطعا باید برای دکترا سرمایه گذاری کنید.
    ارشد درواقع پلیه بین لیسانس و دکترا !

موفق باشید ;-)

Junior Member

سلام.من دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع مقطع لیسانس با معدل 14 هستم.متاهل هستم و میخوایم با همسرم از طریق تحصیل اقامت بگیریم در واقع قصد برگشتن نداریم.میخواستم بدونم کدوم کشور و دانشگاه برای تحصیل رایگان یا بورس گرفتن توی رشته صنایع و معماری خوبه ؟نمیخوایم هزینه کنیم.هنوزم هیچ کاری نکردیم فقط میخوایم کشورو مشخص نیم بعد کارای دیگه

Junior Member

سلام
    من ترم 2 ارشد رو تازه تموم کردم
    معدل لیسانسم 13
    تا اینجا ارشد خواجه نصیر معدلم 15
    دو تا مقاله داخلی هم دارم
    دو تا سوال
    یکی اینکه با جی ار ای و تافل خوب میتونم معدل پایین رو جبران کنم؟
    یکی هم اینکه من مقاله ها و حوزه پایان نامم در ارتباط با تصمیم گیری چند معیاره است، حوزه به درد بخوری واسه اپلای کردن هست؟ خیلی گشتم که بفهمم ولی متاسفانه چیزی دستم نیومد

سلام خواهش می کنم بچه هایی که دکتری صنایع میخونن بیان کمک کنن . چیزی به نام industrial engineerin تو هیچ کدوم از دانشگاههای ژاپن پیدا نمی کنم . نه تنها ژاپن اکثر دانشگاهها و مالزی سنگاپور ترکیه آلمان و ... توروخدا هرکی اصلاعاتی از دکتری صنایع داره اینجا بذاره و راجبش اطلاعات خیلی کم و محدود و ناقصه

Junior Member itmmit آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ssssaaaarrrraa نمایش پست ها
    سلام خواهش می کنم بچه هایی که دکتری صنایع میخونن بیان کمک کنن . چیزی به نام industrial engineerin تو هیچ کدوم از دانشگاههای ژاپن پیدا نمی کنم . نه تنها ژاپن اکثر دانشگاهها و مالزی سنگاپور ترکیه آلمان و ... توروخدا هرکی اصلاعاتی از دکتری صنایع داره اینجا بذاره و راجبش اطلاعات خیلی کم و محدود و ناقصه
    ظرفیت صندوق پیامهای شما پر شده نمیشه جواب پیامتون رو بدم.

خالی کزدم ومیشه الان جواب بدید.ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ssssaaaarrrraa نمایش پست ها
    چطور پیدا نکردید؟ من آسیا رو نمیدونم ولی آلمان که داره، مثلا https://www.wi.tum.de/research/acade...in-management/ این لینک مال دپارتمان زنجیره تامین دانشگاه TU München هست، شما باید منتظر Vacancyهای مربوطه توی لیست http://portal.mytum.de/forschung/sfb باشید تا چیزی در زمینه ی مهندسی صنایع توش باز کنن و بتونید اپلای کنید
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

Junior Member

سلام
    میخواستم ببدونم واسه ی ارشد کدوم کشور ها راحت تر fund میدن
    و اینکه من میخوام گرایش ارشدم مربوط به شبیه سازی باشه باید دنبال چه گرایش هایی توی چه دپارتمانهایی باشم؟
    ممنون

Junior Member

سلام منم ترم ٦ صنايع هستم از دانشگاه علم و صنعت معدلمم ١٧.٦ هست خواستم بدونم كه اگه بخوام واسه آمريكا و واسه يه دانشگاهي مثل usc اقدام كنم براي فوق ليسانس از الان چه كارايي بايد انجام بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis0518 نمایش پست ها
    سلام منم ترم ٦ صنايع هستم از دانشگاه علم و صنعت معدلمم ١٧.٦ هست خواستم بدونم كه اگه بخوام واسه آمريكا و واسه يه دانشگاهي مثل usc اقدام كنم براي فوق ليسانس از الان چه كارايي بايد انجام بدم؟
    با سلام
    من خیلی وقتها آرزو میکنم کاش منم برگردم به مثلا ترم شش و همه چی رو درست کنم. ببینین معدل برا ارشد رفتن مهمترین فاکتوره.. پس سعی کنین هرچه میتونین معدلتونو ببرین بالا. ضمنا کنار اون کسی که مقاله ای در دست داره و دنبال پارتنر میگرده که کار کنه رو پیدا کنین و باهاش مقاله کار کنین. تا اون زمان فک کنم بتونین یه مقاله تو رزومه تون داشته باشین. داشتن سابقه پژوهشی خوب شانستونو میبره بالا. در مورد اینکه ارشد میخواید برید بگم که در کل بورس و فاند برا ارشد بسیار کمه و برا همین بچه هایی که فاند میخوان معمولا دکترای مستقیم رو انتخاب میکنن. یعنی مستقیما برا دکترا اپلای میکنن. دکترای مستقیم یه شرطش معدل بالاس که شما دارین. سعی کنین هرچی میتونین معدلتونو ببرین بالا. ببینید من همه چیم اوکی شده و از خیلی جاها تو دنیا استادم پیدا کردم ولی گیر معدلم پایینم هستم. زبان رو هم از همین امروز شروع کنین و کمکم بخونین. نگین که نمیرسین.. باور کنین میشه رسوند و همه کارها رو با هم انجام داد. آدم بعدها میفهمه اینو.
    موفق باشید
    GONE FOREVER!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)