صفحه 103 از 172 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1715

موضوع: کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط monadona نمایش پست ها
    من بهشون گفتم که ما تو خونه پدربزرگم زندگی می کنیم. جواب دادن: If you live with your grandparents, he takes part of your family and so you have to declare square meters of her house in the ISEEU.
    فکر کنم بازم همون سندرو می خوان!
    وضع زبانشون فاجعست! هم he میگه هم her
    سند بفرستید بر اساس متراژ خونه براتون دارایی تعریف می کنن! نکنید این کار را و حرف های اینا هم زیاد قابل حساب و کتاب نیست..... کلا اینجا هرکی هرچی از نظرخودش بفهمه و فکر کنه درسته جواب میده...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Management Eng- Polimi

امکانش هست که بگین کدوم دارالترجمه بدون محضری شدن اجاره نامه رو ترجمه کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری-دانشگاه سوره

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    یه سند رسمی لازم هست که بیان کنه داخلش که برادرتون داره خرج خودش و زن و بچه + شما را میده و تعداد نفراتی که تحت پوشش هست معلوم بشه چون این تعداد هرچی بالاتر باشه به نفعتون میشه! تنها چیزی که هست برای این کار یه سری تعهد نامه هایی هست که بعضی محضرها میدونن باید چطوری بنویسن. من به شخصه جایی نمی شناسم اما میدونم مترجم ها خودشون خبر دارن پیش کی باید برید و چی باید بنویسید.
    من ببخشید بازم می پرسم.سرپرست بابام هست و می خوام بگم برادرم و زنش هم با ما زندگی می کنند و خرج اونا رو هم بابام میده!نمی دونم اگه سخت و مشکلات داره ثابت کردنش اصلا نگم داداشم ازدواج کرده؟ها؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    من بارها گفتم و بحث شده در این مورد...
    دوست دارید پول اضافه خرج کنید و دردسر بیخودی بکشید میل خودتون هست.
    دوست عزیز میشه خواهش کنم که بازم وقت بزارید و محبت کنید و یه بار دیگه در خصوص تهیه این اجاره نامه بدون نیاز به محضر توضیح بدید و دقیقاً بگید که ما باید چه کاری کنیم؟ همچنین در مورد نحوه تهیه ترجمه و تایید اون هم اگر میشه یه توضیحی مجدداً بفرمایید.
    ممنون و سپاسگذارم

دوستان کاری که باید بکنید این هست که برید یک بنگاه و یک قرارداد اجاره بنویسید و مهر بنگاه هم پاش بخوره که توی اصفهان حدود 30 تومان می گیرن.بعد ببرید دارالترجمه تا ترجمه کنه ولی نه مهر دادگستری می خوره نه وزارت امور خارجه ولی همین کافیه.البته من از اطلاعاتی که از دوستان تورینی گرفتم این ها رو می گم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS . NANOTECHNOLOGY , POLITECNICO DI MILANO/ material eng - shiraz(pahlavi) Bs

کسی میدونه اگر واسه ترم بهار اقدام کنیم فقط یک ترم اسکلارشیپ و بورس نمیدن یا کلا 2سال ارشد هیچ بورسی نمیدن؟
    و آیا برای apply باید اصل مدرک و بفرستیم یا کپی دانشنامه رو به خاطر این متن میگم:
    Folder 1 is for the International Admissions Office. Put in this folder all the ORIGINAL versions of your documents including your transcripts in a sealed envelope and the documents written in original language

اگه ممکنه کمکم کنین

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elfmaz نمایش پست ها
    کسی میدونه اگر واسه ترم بهار اقدام کنیم فقط یک ترم اسکلارشیپ و بورس نمیدن یا کلا 2سال ارشد هیچ بورسی نمیدن؟
    و آیا برای apply باید اصل مدرک و بفرستیم یا کپی دانشنامه رو به خاطر این متن میگم:
    Folder 1 is for the International Admissions Office. Put in this folder all the ORIGINAL versions of your documents including your transcripts in a sealed envelope and the documents written in original language

اگه ممکنه کمکم کنین
    اگه در ترم بهار هیچ بورسی نگیرید، سال آینده تحصیلی وقتی اقدام می‌کنید برای بورس، سال اول محسوب میشید و میتونید بدون هیچ شرطی اقدام کنید. ولی به هر دلیلی اگه سال دوم محسوب بشید تنها در صورتی که یه تعداد واحد پاس کرده باشید (۲۵ تا فکنم) می‌تونید اقدام کنید برای بورس.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط monadona نمایش پست ها
    امکانش هست که بگین کدوم دارالترجمه بدون محضری شدن اجاره نامه رو ترجمه کرد؟
    همشون باید انجام بدن! تایید خواستن و نخواستنش با خودتون هست. من که دادم به این نعنایی که تو این فروم قدیما زیاد صحبتش بود.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط haniiii نمایش پست ها
    من ببخشید بازم می پرسم.سرپرست بابام هست و می خوام بگم برادرم و زنش هم با ما زندگی می کنند و خرج اونا رو هم بابام میده!نمی دونم اگه سخت و مشکلات داره ثابت کردنش اصلا نگم داداشم ازدواج کرده؟ها؟
    نمیدونم دیگه چطوری باید بگم! جواب شما را دادم. بارها هم گفتم که هرچی تعداد افرادی که تحت پوشش سرپرست هست بیشتر باشه بهتر هست. حالا دیگه بقیش به خودتون مربوط هست... موفق باشید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture/shariaty uni

http://www.polimi.it/studenti/accedi...izi/residenze/

تو سایت پلی تکنیک من اینو پیدا کردم در مورد DSU
    کسی میدونه آیا قبل از تحویل مدارک باید ثبت نام اینترنتی هم کرد یا نه؟
    مدارکی که میلان میخواد بیشتر از اینهاست؟ شناسنامه پدر_اجاره نامه_گواهی فیش یورویی ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)