صفحه 13 از 172 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1715

موضوع: کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU ( ادغام شد با جمع بندی بورس)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    اینطور که معلومه بورس ها نسبت به پارسال زیاد شدن (از نظر مقدار، نه تعداد)
    مقدار بورسها زیاد نشده. فقط یه کلک زدن.
    پارسال نوشته بودند 5000 تا میدن و tuition fee را waive می کنند. امسال نوشتند 8300 میدن که 3300 تاش برای ثبت نام ازش کم میشه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط AT.T نمایش پست ها
    به دانشجوهای اینترنشنال که رشته شون به زبان ایتالیاییه هم دانشگاه بورس میده؟ (مثل رشته های انگلیسی زبان)
    اگه کسی میدونه جواب بده ممنون میشم.
    بورس خود دانشگاه (پلی تکنیک میلان) فقط برای رشته های اینگلیسی هست... اما بورس ISU رو می تونید بگیرید (در صورتی که شرایطش رو داشته باشید...

از دانشگاه راجع به اسکالرشیپ پرسیده بودم. اینم جوابشون:
    All the students that apply for a Master of Science course in English are automatically considered for a scholarship based on merit, whose results will be published by the end of month of May. If you are awarded a scholarship, you will be also assigned an accommodation in a double room in one of the Politecnico residences.

Also, if you aren’t awarded a scholarship, by the end of May there will be a link where you’ll be able to apply to register for a place in one of the Politecnico residences.

About the taxes, there are three possibilities:
    1)if you are selected for a scholarship, you will pay only administrative fees of 144 € when you enrol.
    2) there will be some students coming from a selected group of countries that will pay only 144 € when they enrol.
    3) if you aren’t awarded a scholarship, neither you will be one of those 200 students, in that case you will pay about 3.300,00 € divided in two fees: one fee of about 800 € when you enrol and the rest as a second fee in May 2011.
    با تشکر از AT.T عزیز... همین جا بهتره یه چیزی رو بگم، خیلی از دوستان فکر می کنند که بورس دانشگاه رو اگر داشته باشند خوابگاه ندارند، در صورتی که هم توی سایت و هم توی این ایمیل صریحا اومده که با گرفتن این بورس accommodation هم بهتون تعلق می گیره که البته دو نفره هست (ازین نظر خیلی بده، چون انتخابی هم نمی شه روی طرف دوم داشت... اما در هر صورت دندونای اسب پیشکش رو نمی شمورن)

در ضمن... اینطور که توی سایت نوشته یه لیست از کسایی که بورس بهشون تعلق گرفته در ابتدا اعلام می شه و در صورتی که این افراد تا ددلاین اعلام شده 144 یورو مربوط به شهریه رو پرداخت نکنن بورسشون به افراد دیگه که واجد الشرایط هستن داده می شه...

http://www.english.polimi.it/english...-247&apri=-318

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture - Politecnico di Milano

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU

سلام، دیروز در پرفایلم Admisson Letter واسم اومده.
    و فعلا هیچی در رابطه با بورس اعلام نکردن.

نامه شما ها هم اومده؟ خبری از بورس هم دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arc_ham نمایش پست ها

واسه من که چیزی نیومده... واسه بورس هم توی پروفایل قسمت scholarship رو چک کنید (فعلا که زده هنوز تصمیمی گرفته نشده)

واسه من که چیزی نیومده... واسه بورس هم توی پروفایل قسمت scholarship رو چک کنید (فعلا که زده هنوز تصمیمی گرفته نشده)
    اصلا پروفایل من از این جور چیزها نداره. کجا رو می گین؟

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arc_ham نمایش پست ها

واسه منم امروز اومده و یکسری مطالب کلی‌ گفته، به بورس اشاره‌ا‌ی نکرده...

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

اصلا پروفایل من از این جور چیزها نداره. کجا رو می گین؟
    مثل اینکه این قسمت جدیداً اضافه شده، برای منم قبلا توی پروفایلم نبود...
    برای َAutomation Eng نوشته:
    Scholarships on the master of science programme you have chosen haven't been awarded yet. Please check your Politecnico di Milano account on webpoliself periodically in order to verify your status.
    ویرایش توسط hsnkh7 : May 28th, 2010 در ساعت 02:21 PM

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

بله پروفایل منم همین طوره .....و گفته شده که :. Please check your Politecnico di Milano account on webpoliself periodically in order to verify your status.

status من توی webpoliself دایره ی آبی ه ..یا همون :PREFERENCE TO BE MADE OFFICIAL: EVALUATED POSITIVELY IN THE ANTICIPATED SLOT , TO BE
    MADE OFFICIAL BY INSERTING LIMITATIONS AND DETAIL

و توی قسمت notice گفته شده که :In order to carry out the evaluation you must supply all documentation pertaining to previous education

که این به خاطر اینه که مدرکم رو ارائه نکردم...پروفایل بقیه ی دوستان هم به همین صورته؟؟

ولی توی webpoliself من هیچ قسمتی مربوط به scholarship ندیدم..... نتیجه ی scholar ship هم باید توی webpoliself بیاد؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad276 نمایش پست ها
    بله پروفایل منم همین طوره .....و گفته شده که :. Please check your Politecnico di Milano account on webpoliself periodically in order to verify your status.

status من توی webpoliself دایره ی آبی ه ..یا همون :PREFERENCE TO BE MADE OFFICIAL: EVALUATED POSITIVELY IN THE ANTICIPATED SLOT , TO BE
    MADE OFFICIAL BY INSERTING LIMITATIONS AND DETAIL

و توی قسمت notice گفته شده که :In order to carry out the evaluation you must supply all documentation pertaining to previous education

که این به خاطر اینه که مدرکم رو ارائه نکردم...پروفایل بقیه ی دوستان هم به همین صورته؟؟

ولی توی webpoliself من هیچ قسمتی مربوط به scholarship ندیدم..... نتیجه ی scholar ship هم باید توی webpoliself بیاد؟؟
    بهزاد جان برای من هم دقیقا همینطوره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)