نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: پیدا کردن زمینه کاری استادا

Junior Member

پیش فرض پیدا کردن زمینه کاری استادا

من رفتم تو سایت دانشگاه و میخوام استادی که زمینه کاریش به رشته ام میخوره پیدا کنم.ولی اصلا پیداشون نکردم!!
    تو قسمت faculty & staff فقط عکس دسته جمعیشونو زده !!!
    میشه یه نمونه بهم نشون بدین؟مثلا لینک دانشگاه آلبرتا رو بذارین.من تازه میخوام میل زدن رو شروع کنم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پیدا کردن زمینه کاری استادا

بدون ترديد همه ما در زمينه مورد علاقه مان مقاله ميخوانيم
    بنابر اين يكي از بهترين روشها جهت" پیدا کردن زمینه کاری استادا"
    استفاده از همين مقاله ها ست .

Senior Member

تو همون قسمت faculty & staffبیشتر دقت کنید لینکی برا homepage تک تک اساتید پیدا میکنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط newone نمایش پست ها
    من رفتم تو سایت دانشگاه و میخوام استادی که زمینه کاریش به رشته ام میخوره پیدا کنم.ولی اصلا پیداشون نکردم!!
    تو قسمت faculty & staff فقط عکس دسته جمعیشونو زده !!!
    میشه یه نمونه بهم نشون بدین؟مثلا لینک دانشگاه آلبرتا رو بذارین.من تازه میخوام میل زدن رو شروع کنم!
    اول برید به دپارتمان مربوطه از اونجا دنبال faculty and staff بگردید! این لینک برای Computing Science دانشگاه آلبرتا:
    http://www.cs.ualberta.ca/people/dir...?group=Faculty

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

چگونه استادهای خوب در computer science رو پیدا کنیم؟
    انگیزه اصلی‌ من از این یادداشت اینه که دیدم استادهای زیادی در دانشگاههای معتبر هستن که از اسم دانشگاه سو استفاده می‌کنن بدون اینکه خودشون اعتبار درست و حسابی داشته باشن، یا اینکه استادهأی که تعداد مقالاتشون سر به فلک میکشه اما ۲ تا مقاله‌ درست حسابی توی کارنامشون ندارن (توجه کنید که توی زمینهٔ computer science، مقالات کنفرانس خیلی‌ معتبرتر از مقالات ژورنال هستن به دلیل به سرعت عوض شدن تکنولوژی در این زمینه). اینجور اساتید تله بزرگی‌ برای دانشجوهای ایرانی‌ پهن کردن و عملا بدون اینکه چیزی به دانشجوها یاد بدن بر گرده‌ اونها هم سوار میشن.
    تازگیها مایکروسافت یک سرویس بسیار عالی‌ به نم "microsoft academic search" راه انداخته که فقط برای computer science کار میکنه..توی این سرویس، میتونین اعتبار (rank) کنفرانسها و ژورنال‌ها در زمینه‌های مختلف رو ببینید (مثلا در computer vision, data mining). مهمترین اطلاعاتی‌ که این سرویس به دانشجوهأی که قصد ادامهٔ تحصیل در phd رو دارن اینه که شما میتونین اسم افراد معتبر در گرایش خودتون رو به راحتی‌ پیدا کنن.. همچنین میتونین اسم استادی که میخواین باهاش کار کنین رو سرچ کنین و ببینین که رتبه‌ش توی دنیا چقدره، یا اینکه چقدر مقاله معتبر چاپ کرده و چقدر citition گرفته... بهترین استادها اونهایی هستن که نسبت citoition به مقالهشون بالا باشه..
    بنابراین اگر قصد apply برای phd در computer science دارین، این مراحل رو حتما طی کنین:
    ۱) به microsoft academic search برین. (http://academic.research.microsoft.com/)
    ۲) ببینید استادتون در رتبه چندم دنیا قرار داره (گول رزومه استادها رو نخورین. بعضی‌ها فقط مقاله چرند و بیخود چاپ کردن)
    ۳) ببیند نسبت citition به تعداد مقالات استادت چقدره.
    اینجوری حداقل انتخاب درستری خواهید داشت و دست استادهأی که می‌خواد از مهاجرت ایرانیها سؤ‌استفاده کنن رو هم میبندین.
    برای کمک به دوستانتون، اگر تونستید این مطلب رو هم به اونها ایمیل کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)