صفحه 37 از 51 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

مرسی‌ دوست عزیز برای جوابتون ممنون میشم این سوال من رو هم جواب بدین
    1-یعنی‌ راهی‌ نداره بدون پیش دانشگاهی حتا conditional ؟ در آمریکا هم به همین صورت هستش؟ میدونم می‌تونم برای کالج پذیرش بگیرم با شرایط کنونی ولی‌ خوب شنیدم شانس ویزا کالج کمتر هستش
    2-من دیدم تو سایت بعضی‌ کالج‌ها که مقطع bachelor یا همون لیسانس ارائه میدان خوب حالا حتا اگه پذیرش از کالج دوره لیسانس هم بگیری شانس ویزا گرفتن کمتر هستش چون تو کالج هست ؟ یا سفارت به طول دوره نگاه می‌کنه هرچی‌ بیشتر شانس ویزا بیشتر؟
    3- اگر بدون پیش دانشگاهی نمی‌شه پذیرش دورهای لیسانس در دانشگاه ، در کالج چطور آیا می‌شه پذیرش لیسانس بدون پیش دانشگاهی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    این سوال رو باید از خود اداره پذیرش دانشگاه بپرسید. احتمال میدم اگر کاردانی رو تمام کنید قبول کنند ولی در هر حال باید از خودشان بپرسید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahabtt نمایش پست ها
    مرسی‌ دوست عزیز برای جوابتون ممنون میشم این سوال من رو هم جواب بدین
    1-یعنی‌ راهی‌ نداره بدون پیش دانشگاهی حتا conditional ؟ در آمریکا هم به همین صورت هستش؟ میدونم می‌تونم برای کالج پذیرش بگیرم با شرایط کنونی ولی‌ خوب شنیدم شانس ویزا کالج کمتر هستش
    2-من دیدم تو سایت بعضی‌ کالج‌ها که مقطع bachelor یا همون لیسانس ارائه میدان خوب حالا حتا اگه پذیرش از کالج دوره لیسانس هم بگیری شانس ویزا گرفتن کمتر هستش چون تو کالج هست ؟ یا سفارت به طول دوره نگاه می‌کنه هرچی‌ بیشتر شانس ویزا بیشتر؟
    3- اگر بدون پیش دانشگاهی نمی‌شه پذیرش دورهای لیسانس در دانشگاه ، در کالج چطور آیا می‌شه پذیرش لیسانس بدون پیش دانشگاهی؟
    دوست عزیز برای هر کالج یا دانشگاه باید از خودشون سوال کنید که شرایط خاص شما را می پذیرند یا نه. کالجها و دانشگاهها در امریکا و کانادا روالهای متفاوتی دارند. به اداره های پذیرششان ایمیل بزنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

سلام
    سواله من اینه که آیا میشه پذیرش لیسانس از یه دانشگاه درجه 2 گرفت بدون فاند؟ چه فاکتورایی مهمه؟
    هزینه چقدردر میاد حدودا سالی؟
    اگه بخوام واسه لیسانس دوم برم چقدر احتمال داره ویزا نگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    سلام
    سواله من اینه که آیا میشه پذیرش لیسانس از یه دانشگاه درجه 2 گرفت بدون فاند؟ چه فاکتورایی مهمه؟
    هزینه چقدردر میاد حدودا سالی؟
    اگه بخوام واسه لیسانس دوم برم چقدر احتمال داره ویزا نگیرم؟
    پذیرش لیسانس معمولا بدون فاند است. نمره زبان و معدل پیش دانشگاهی تان مهم است.
    هزینه هم بسته به ایالت و رشته و دانشگاهی که انتخاب کنید. با درنظر گرفتن هزینه زندگی و شهریه و بیمه از بیست هزار دلار در سال هست تا چهل پنجاه هزار دلار در سال.

Local Moderator

کسی که میخواد در دوره لیسانس پزیرش بگیره معمولا چقدر در ماه بهش وام و بورس تعلق میگیره ؟کسی که قبلا از ایران لیسانس داره و میخواد رشته دیگه ای شروع بکنه
    از دانشگاه که میپرسیم جواب درستی نمیدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng=IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پذیرش لیسانس معمولا بدون فاند است. نمره زبان و معدل پیش دانشگاهی تان مهم است.
    هزینه هم بسته به ایالت و رشته و دانشگاهی که انتخاب کنید. با درنظر گرفتن هزینه زندگی و شهریه و بیمه از بیست هزار دلار در سال هست تا چهل پنجاه هزار دلار در سال.
    با معدل 17.5 و آیلتس 6.5 از چه رنکی به بعد پذیرش میدن؟
    گپ 5 ساله مهم نیست واسشون؟ چون لیسانس دومه
    برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aidaglam نمایش پست ها
    با معدل 17.5 و آیلتس 6.5 از چه رنکی به بعد پذیرش میدن؟
    گپ 5 ساله مهم نیست واسشون؟ چون لیسانس دومه
    برای ویزا مشکلی پیش نمیاد؟
    به استثنای معدودی رشته های پرمتقاضی در مک گیل و تورنتو فکر کنم بیشتر جاهای دیگر بتوانید پذیرش بگیرید. چه رشته و دانشگاهی مدنظرتان است؟
    در مورد ویزا اطلاعی ندارم.

با سلام دختری 30 ساله هستم
    من فارغ تحصیل لیسانس الکترونیک با معدل 13 هستم بدون سابقه کار مرتبط و 4 سال سال تو یکی از تخصص رشته آرایشگری کار میکنم
    میخوام برای دوره 2 ساله cosmetology کالج vcc ونکوور اقدام کنم و تنها هدفم گرفتن اقامت هست، البته برادرم کانادا اقامت داره
    1. امکان گرفتن اقامت پس از پایان تحصیل امکان پذیر هست؟
    2. پس از پایان تحصیل در این کالج و گرفتن این دیپلم میتونم 3 سال ویزای کار بگیرم و از طریق اکسپرس انتری اقدام کنم
    3.آیا در رابطه با آرایشگری دوره های دیگری در کالج های دیگر هست که پس از آن هم بتونم اقامت بگیرم؟

سلام دوستان.برادر من الان 17 سالشه رشته ریاضی و تصمیم داره بعد از دیپلم بره دانشگاه تورنتو.چند تا سوال داشتم شانس پذیرش اون در تورنتو چقدره یعنی با چه شرایطی میتونه دوره کارشناسی رو انجا بخونه+هزیزنه تحصیل و خوابگاه چقدره؟و شرط معدل و نمره تافل باید چند باشه؟باتشکر
    آیا به نمره GRE نیاز داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_akh نمایش پست ها
    سلام دوستان.برادر من الان 17 سالشه رشته ریاضی و تصمیم داره بعد از دیپلم بره دانشگاه تورنتو.چند تا سوال داشتم شانس پذیرش اون در تورنتو چقدره یعنی با چه شرایطی میتونه دوره کارشناسی رو انجا بخونه+هزیزنه تحصیل و خوابگاه چقدره؟و شرط معدل و نمره تافل باید چند باشه؟باتشکر
    آیا به نمره GRE نیاز داره؟
    باید پیش دانشگاهی را تمام کرده باشه. حداقل معدل به رشته بستگی داره ولی اگر معدل 17 به بالا داشته باشه شانس داره. نمره زبان بستگی به رشته داره ولی فکر میکنم آیلتس 6.5-7 کفایت کنه. هزینه تحصیل و زندگی 40-50 هزار دلار در سال بسته به رشته حساب کنید. GRE برای دوره های ارشد و دکترا در امریکاست و برای پذیرش لیسانس لازم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)