صفحه 41 از 51 نخستنخست ... 3132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Armantvn نمایش پست ها
    سلام من ميخوام براى پزشكى به كانادا دارم و ديپلم دارم
    ميخواستم ببينم با معدم ١٩ و مدرك زبان خوب شانس پذيرش دارم تو دانشگاه كه ليسانس قبل از پزشكى و بعد خود پزشكى رو بخونم يا نه ؟
    و اينكه امكان داره با تاپ بودن و داشتن نمره هاى بالا بعد از ٢-٣ سال تو ليسانس بتونم فاند بگيرم ؟(نه كامل و در حد كمك هزينه)
    مرسى
    شانس پذیرش لیسانس دارید ولی بعدا قبولی در دانشکده پزشکی بعنوان دانشجوی بین المللی تقریبا نزدیک به محال است. قبولی پزشکی در کانادا از قبولی پزشکی در ایران سخت تر است حتی برای خود کانادایی ها. به امید تحصیل پزشکی به کانادا نیایید و کشورهای دیگر را درنظر بگیرید.
    فاندی هم برای لیسانس در کار نیست مگر اسکالرشیپ هایی که عموما فقط بخش کوچکی از هزینه را پوشش میدهند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شانس پذیرش لیسانس دارید ولی بعدا قبولی در دانشکده پزشکی بعنوان دانشجوی بین المللی تقریبا نزدیک به محال است. قبولی پزشکی در کانادا از قبولی پزشکی در ایران سخت تر است حتی برای خود کانادایی ها. به امید تحصیل پزشکی به کانادا نیایید و کشورهای دیگر را درنظر بگیرید.
    فاندی هم برای لیسانس در کار نیست مگر اسکالرشیپ هایی که عموما فقط بخش کوچکی از هزینه را پوشش میدهند.
    دقيقا همينطوره كه گلوب گفتن و من اضافه كنم كه يكي از شروط پذيرش براي رشته پزشكي ، حداقل در استاني كه من هستم، سيتيزن بودن هست و اصلا دانشجوهاي اينترنشنال نميتونناپلاي كنن.حتي من يك رشته خاص پزشكي را ديدم كه pr ها هم اجازه اپلاي نداشتن.

Junior Member ExCel آواتار ها

سلام ، خسته نباشید.
    من دانشجوی ترم اول رشته زیست شناسی سلولی ملکولی هستم و هدفم گرفتن پذیرش بعد از اتمام لیسانس برای دوره‌های ژنتیک در کانادا هست ، ولی خوب رو این هم فکر میکنم که از الان برم و لیسانس رو هم همون کانادا بخونم.
    جدا از هزینه ، شما پیشنهاد میکنید این کار رو؟ گذروندن 2-3 ترم در ایران ، کمکی به پذیرش و ادامه‌ی کار میکنه؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ExCel نمایش پست ها
    سلام ، خسته نباشید.
    من دانشجوی ترم اول رشته زیست شناسی سلولی ملکولی هستم و هدفم گرفتن پذیرش بعد از اتمام لیسانس برای دوره‌های ژنتیک در کانادا هست ، ولی خوب رو این هم فکر میکنم که از الان برم و لیسانس رو هم همون کانادا بخونم.
    جدا از هزینه ، شما پیشنهاد میکنید این کار رو؟ گذروندن 2-3 ترم در ایران ، کمکی به پذیرش و ادامه‌ی کار میکنه؟
    ممنون.
    تو چه دانشگاهی مشغولی الان؟ چی هست اسمش؟

Junior Member ExCel آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shrshrshr نمایش پست ها
    تو چه دانشگاهی مشغولی الان؟ چی هست اسمش؟
    دانشگاه اصفهان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ExCel نمایش پست ها
    دانشگاه اصفهان
    اگر تو دانشگاه سراسری هستی همین جا لیسانستو بگیر واقعا عالیه به چند شرط:
    1- بازیگوشی نکنی در طول تحصیل یعنی در حداقل زمان ممکن تمومش کنی.
    2- معدلت بالای 16 بشه
    3- نمره تافلت تا پایان لیسانس بالای 90 بشه. اگرم 100 بشه چه بهتر.
    با این شرایط رفتنت با فاند قطعیه برای ارشد.
    ببین دوست من لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه های تاپ ایران خیلی با دانشگاه های خارج تفاوت نداره. آنچه که واضح است تفاوت وحشتناک در مقطع دکترا هست.
    یک وقت به سرت نزنه الان دانشگاه اصفهان رو ول کنی بری خارج!!! خیلیا آرزوی قبولی تو همین دانشگاه رو دارن. پشیمون میشی اگه الان ولش کنی. انشاا... اپلای فول فاند برای ارشد.
    بدرود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه تو کانادا اجازه میده از ریاضی کاربردی (لیسانس) برم کامپیوتر؟!

سلام بچه ها یه سوالی داشتم برای گرفتن ویزا برای bachelor (لیسانس) اگر شخص تنها هزینه ی 1 سال تحصیلش را در حسابش داشته باشه کافیه و به مشکل از نظر آفیسر برنمیخوره یا باید هزینه ی بیشتری رو داشته باشی تا بتونه آفیسر اونو برای پذیرش رد نکنه خیلی ممنون

Junior Member

دوستان سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه دولتی دارم و معدلم سیزده و نیم هستش.سنمم سی و یک سال هست.بزودی وارد کانادا میشم استان کبک.از طریق اسکیل ورکر. یعنی ویزای اقامت دائم دارم.قصدم این هست که اونجا از اول برم دانشگاه و درس بخونم .رشته ی دندانپزشکی.ایا امکانش هست که این کارو بکنم و به من پذیرش میدن دانشگاها ؟ اگر میشه شهریه اش چطوره؟ به اندازه ی سیتزنها یا مثه دانشجوهای بین الملل؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه دولتی دارم و معدلم سیزده و نیم هستش.سنمم سی و یک سال هست.بزودی وارد کانادا میشم استان کبک.از طریق اسکیل ورکر. یعنی ویزای اقامت دائم دارم.قصدم این هست که اونجا از اول برم دانشگاه و درس بخونم .رشته ی دندانپزشکی.ایا امکانش هست که این کارو بکنم و به من پذیرش میدن دانشگاها ؟ اگر میشه شهریه اش چطوره؟ به اندازه ی سیتزنها یا مثه دانشجوهای بین الملل؟
    پذیرش دندانپزشکی در کانادا اصلا بعد از لیسانس است و امتحانات متعددی هم دارد. ولی پذیرشش بسیار سخت و رقابتی است و با این معدل بعید میدانم شانسی داشته باشید. شهریه مهاجرین به اندازه سیتیزنهاست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1985 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    دوست عزیر شما برای ارشد MBA اقدام کن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)