صفحه 34 از 51 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

دوستان کسی درباره ی رشته ی عکاسی در کانادا اطلاعاتی داره؟
    ویرایش توسط amirhbll : August 6th, 2015 در ساعت 05:45 PM دلیل: تبدیل به پارسی

سلام دوستان میشه منم کمک کنید
    من واقعا موندم امریکا برای دندان پزشکی انتخاب کنم یا کانادا من هنوز امتحان تافل ندادم و اینکه میترسم امریکا قبول نکنه و 1سال عقب بیوفتم من خودم دانشجو ترم 4 ژنتیکم ولی ترجیح میدم دندان بخونم حالا اگه میشه کمکم کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_naz1994 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه منم کمک کنید
    من واقعا موندم امریکا برای دندان پزشکی انتخاب کنم یا کانادا من هنوز امتحان تافل ندادم و اینکه میترسم امریکا قبول نکنه و 1سال عقب بیوفتم من خودم دانشجو ترم 4 ژنتیکم ولی ترجیح میدم دندان بخونم حالا اگه میشه کمکم کنید
    برای خواندن دندانپزشکی باید اول لیسانس داشته باشید. در ضمن رشته های پزشکی و دندانپزشکی در بیشتر دانشگاههای کانادا منحصر به داوطلبان کانادایی یا دارندگان کارت اقامت دائم است و دانشجوی اینترنشنال ممکن است نپذیرند.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای لیسانس از کانادا پذیرش بگیرم.
    معدل دیپلمم 15.5 هست
    پیش دانشگاهی 12.5
    فوق دیپلم صنایع دانشگاه ازاد 13
    تافل ibt هم 85
    میخوام از البرتا و ترجیحا کلگری و اطرافش پذیرش لیسانس commerce یا management یا رشته های نزدیک بگیرم میدونم شرایطم مناسب نیست اما ایا شانسم صفر هست یا شانس دارم ؟
    یک سوال مهم دیگه هم دارم
    با این پروگرم های دوساله ی دانشگاه sait که undergraduate هست و شرایط پذیرشش نسبتا راحته ویزا میدن؟ که دیگه کلا روی اون حساب کنم.
    ممنون میشم کامل جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi_ نمایش پست ها
    دوستان کسی درباره ی رشته ی عکاسی در کانادا اطلاعاتی داره؟
    درمورد چیش دوست عزیز؟ کلا صنعت فیلم و عکاسی و انیمیشن تو کانادا مخصوصا ونکوور قوی هست. اگه نیاز به کمک داشتید برای سرچ دانشگاه و کالج هنر، بگید کمکتون کنم.

Junior Member

سلام. دوستان عزیز ممنون می‌شم راهنمایی کنید. می‌خواستم بدونم آیا دانشگاه های معتبر خارج از کشور مدرک تحصیلی رو از ایران استعلام می‌گیرند؟ بورسیه ای برای دوره لیسانس یکی دانشگاه های خارج از کشور ارائه شده که گفته شده اولویت با کسانی هست که مدرک لیسانس ندارند, ولی من لیسانس دارم.‌می‌خواستم بدونم اگر من مدرک دیپلم رو بفرستم از کجا متوجه می‌شن من لیسانس دارم یا نه؟ اصلا متوجه می‌شن؟

و اینکه یکی از شرایط پذیرششون توانایی آکادمیک بالاست. منظورشون دقیقا از این توانایی چی هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان كسي راجع به رشته جواهرسازي در كانادا اطلاعاتي داره؟
    رشته :کامپیوتر .فرانسه:b2وb2 فایل نامبر:Le 12 juillet 2011 .نامه آپدیت:Le 4 août 2014.
    Le 23 mars 2015 : CSQ . فايل نامبر فدرال: Le 21 juillet 2015 ارسال مديكال:Le 20 sep 2015

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jilaa نمایش پست ها
    سلام دوستان كسي راجع به رشته جواهرسازي در كانادا اطلاعاتي داره؟
    بعنوان رشته دانشگاهی وجود ندارد ولی کالجهای حرفه ای دوره های دو ساله برای این رشته دارند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UBC

توانایی بالای آکادمیک یعنی معدل دوران دبیرستان، برنده شدن مسابقه علمی یا المپیاد، یا همچین چیزی.
    در رزومه ای که برای اپلای کردن برای بورس می فرستید باید پیوستگی زمانی وجود داشته باشه. اگر معلوم نباشه چهار سال چه کار می کردید شانس پذیرشتون خیلی خیلی کم میشه.
    اگر دروغ بنویسید که مثلا مشغول کار بودید و بعدا خلافش معلوم بشه دچار دردسر میشید. اگر لیسانس دارید شاید بهتر باشه برای پذیرش فوق لیسانس اپلای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamrani67 نمایش پست ها
    سلام. دوستان عزیز ممنون می‌شم راهنمایی کنید. می‌خواستم بدونم آیا دانشگاه های معتبر خارج از کشور مدرک تحصیلی رو از ایران استعلام می‌گیرند؟ بورسیه ای برای دوره لیسانس یکی دانشگاه های خارج از کشور ارائه شده که گفته شده اولویت با کسانی هست که مدرک لیسانس ندارند, ولی من لیسانس دارم.‌می‌خواستم بدونم اگر من مدرک دیپلم رو بفرستم از کجا متوجه می‌شن من لیسانس دارم یا نه؟ اصلا متوجه می‌شن؟

و اینکه یکی از شرایط پذیرششون توانایی آکادمیک بالاست. منظورشون دقیقا از این توانایی چی هست؟

سلام
    من برای فوق لیسانس پذیرش دارم ، ولی چند وقته به یک رشته دیگه فکر میکنم که برای اون باید لیسانس( second degree ) بخونم ، میخواستم ببینم دانشگاه برای پذیرش دادن مشکل خاصی نداره؟ و اینکه اگر رفتم اونجا مثلا بعد از یک ترم خواستم از فوق انصراف بدم و برم لیسانس بخونم برای تغییر استادی پرمیت و ویزا مشکلی نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)