صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Naeme_sh نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم تو‌ هنرستان پیش دانشگاهی نداشت و من الان مدرک کاردانی معماری داخلی از دانشگاه علمی کاربردی دارم ودر حال حاضر دارم برای لیسانس میخونم
    میخواستم بدونم برای پذیرش گرفتن از دانشگاه برای لیسانس با مدرک دیپلمم میتونم اقدام کنم با توجه به اینکه پیش دانشگاهی ندارم ؟
    و اینکه امکان تغییر رشته دارم ؟
    سلام
    کسانی که پیش دانشگاهی ندارند میتونند از دیپلم + کاردانی برای پذیرش استفاده کنند
    در مورد تغییر رشته نمیدونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشجوي سال اخر علوم ازمايشگاهي دانشگاه علوم پزشكي شاه

Question پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

با سلام
    دوستان براي پذيرش در ليسانس كه كمترين هزينه راداشه باشد كدام رشته ودانشگاه را در كانادا توصه مي كنيد

Junior Member

سلام توی این مدت کار میکردید؟ اگر میکردید کارتون چی بوده؟

سلام من معدلم 19.93تجربی هست و میتونم آیلتس7 را بگیرم امکان بورس برای لیسانس در کانادا هست؟و اینکه چه قدر احتمال داره بعد بیولوژی وارد پزشکی بشم؟ در حال حاضر برای کنکور میخونم کدوم رو جدی بگیرم؟و اگه کانادا مناسب نیست چه کشوری خوبه؟ممنون میشم از پاسخگویی شما

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Anahita2191 نمایش پست ها
    سلام من معدلم 19.93تجربی هست و میتونم آیلتس7 را بگیرم امکان بورس برای لیسانس در کانادا هست؟و اینکه چه قدر احتمال داره بعد بیولوژی وارد پزشکی بشم؟ در حال حاضر برای کنکور میخونم کدوم رو جدی بگیرم؟و اگه کانادا مناسب نیست چه کشوری خوبه؟ممنون میشم از پاسخگویی شما
    بورس های لیسانس وجود دارند ولی مبالغ پایینی هستند و هزینه تحصیل و زندگی شما را تامین نخواهند کرد. بعد از لیسانس اگر اقامت کانادا نداشته باشید شانس پذیرش دانشکده پزشکی نزدیک به صفر است و اگر اقامت یا تابعیت کانادا داشته باشید درصد پذیرش حدود 10 درصد تعداد متقاضیان است ولی بستگی به معدل و سایر شرایطتان دارد. بطور کلی ورود به دانشکده پزشکی در کانادا دشوار است.

Junior Member

سلام آیا سابقه کاری شانس گرفتن ویزا رو برای مقطع لیسانس افزایش میده؟
    حدود ۸ سال سابقه کار شرکت مهندسی کارمند HELP DESK و نمره ی IELTS خوب.
    میخوام شانس ریجکت نشدن رو ارزیابی کنم.مرسی

Junior Member

با سلام
    من خودم واسه سال بعد برای دکتری میرم کاندا با فول فاند ولی همسرم دیپلم هستن و براش ویزای کاری همراه خواهیم گرفت که با اون وارد کانادا میشه.
    معدل کل دیپلمش 17.45 و معدل کل پیش دانشگاهیش 16.36 هست. اگر بتونه آیلتس 6 یا 6.5 بگیره، آیا امکان اینکه اونجا از دانشگاه های نسبتا معتبر(رنک زیر 1000 جهانی) در رشته های مهندسی پذیرش بگیره وجود داره ؟
    شرط خاص دیگه ای هم لازمه که داشته باشه ؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mirha نمایش پست ها
    با سلام
    من خودم واسه سال بعد برای دکتری میرم کاندا با فول فاند ولی همسرم دیپلم هستن و براش ویزای کاری همراه خواهیم گرفت که با اون وارد کانادا میشه.
    معدل کل دیپلمش 17.45 و معدل کل پیش دانشگاهیش 16.36 هست. اگر بتونه آیلتس 6 یا 6.5 بگیره، آیا امکان اینکه اونجا از دانشگاه های نسبتا معتبر(رنک زیر 1000 جهانی) در رشته های مهندسی پذیرش بگیره وجود داره ؟
    شرط خاص دیگه ای هم لازمه که داشته باشه ؟

با تشکر

امکانش که هست. کدام شهر/دانشگاه را در نظر دارید؟
    آیلتس 6 کافی نیست. باید روی 6.5 یا 7 کار کنید. در ضمن هزینه تحصیلشون رو هم باید درنظر بگیرید.

Junior Member

[QUOTE=ghlobe;2658745]امکانش که هست. کدام شهر/دانشگاه را در نظر دارید؟
    آیلتس 6 کافی نیست. باید روی 6.5 یا 7 کار کنید. در ضمن هزینه تحصیلشون رو هم باید درنظر بگیرید.[/QUOTE

احتمال زیاد یا ونکوور میشه یا تورونتو
    میخوایم همسرم معماری بخونه، رنک دانشگاه خیلی مهم نیست.به نظرم اگر دانشگاهش جزو 40 دانشگاه اول کانادا باشه کفایت میکنه واسه لیسانسش.
    شهریه اش رو میخواد کار کنه یکم هم من بزارم روش بدیم.

با معدل هایی که داره و فرض اینکه آیلتس6.5 هم گرفت، آیا آزمون خاص دیگه ای هم هست که باید بده مثلSAT یا نه؟

یه سوال خیلی مهم دیگه هم دارم : چون همسرم با ویزای کار وارد کاندا خواهد شد،اگر بعدا اونجا دانشجو بشه، آیا ویزاش رو عوض میکنن به دانشجویی یا همون ویزای کاری میتونه ادامه بده ؟

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

یک توضیح مختصر در مورد سوال خیلی مهم:
    ویزا تنها برای ورود به کشور است و برای اقامت و تحصیل نیاز به استادی پرمیت دارید که البته فکر میکنم در صورت پذیرش از دانشگاه تبدیل اوپن ورک پرمیت به استادی پرمیت ممکن باشه.
    [QUOTE=mirha;2658781]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    امکانش که هست. کدام شهر/دانشگاه را در نظر دارید؟
    آیلتس 6 کافی نیست. باید روی 6.5 یا 7 کار کنید. در ضمن هزینه تحصیلشون رو هم باید درنظر بگیرید.[/QUOTE

احتمال زیاد یا ونکوور میشه یا تورونتو
    میخوایم همسرم معماری بخونه، رنک دانشگاه خیلی مهم نیست.به نظرم اگر دانشگاهش جزو 40 دانشگاه اول کانادا باشه کفایت میکنه واسه لیسانسش.
    شهریه اش رو میخواد کار کنه یکم هم من بزارم روش بدیم.

با معدل هایی که داره و فرض اینکه آیلتس6.5 هم گرفت، آیا آزمون خاص دیگه ای هم هست که باید بده مثلSAT یا نه؟

یه سوال خیلی مهم دیگه هم دارم : چون همسرم با ویزای کار وارد کاندا خواهد شد،اگر بعدا اونجا دانشجو بشه، آیا ویزاش رو عوض میکنن به دانشجویی یا همون ویزای کاری میتونه ادامه بده ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)