صفحه 39 از 51 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Sector نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون دوست عزیز.
    جدی میگید ؟ همه دلمو خالی کردند گفتند نه و نمیشه. شما مواردی دیدید که بدند ؟
    پذیرش لیسانس که بشرط معدل مناسب و داشتن نمره کافی زبان مسلما میشه و دانشجوهای خارجی زیادی در مقطع لیسانس در دانشگاههای کانادا هستند. منتهی برای پزشکی خوندن بعدش باید حتما اقامت دائم یا تابعیت کانادا را داشته باشید. در نتیجه مراحل کار شما میشه: 1) اتمام لیسانس 2) گرفتن اقامت دائم کانادا و 3) تلاش برای پذیرفته شدن در دانشکده پزشکی.
    ویزای دانشجویی برای مقطع لیسانس البته موضوع دیگری است و باید پشتیبانی مالی کافی و شرایط دیگر ویزا را داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پذیرش لیسانس که بشرط معدل مناسب و داشتن نمره کافی زبان مسلما میشه و دانشجوهای خارجی زیادی در مقطع لیسانس در دانشگاههای کانادا هستند. منتهی برای پزشکی خوندن بعدش باید حتما اقامت دائم یا تابعیت کانادا را داشته باشید. در نتیجه مراحل کار شما میشه: 1) اتمام لیسانس 2) گرفتن اقامت دائم کانادا و 3) تلاش برای پذیرفته شدن در دانشکده پزشکی.
    ویزای دانشجویی برای مقطع لیسانس البته موضوع دیگری است و باید پشتیبانی مالی کافی و شرایط دیگر ویزا را داشته باشید.
    ممنون بابت وقتی که میگذارید.
    پشتیبانی مالی و شرایط دیگه که میفرمایید برای ویزا به چه شکل هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط 0Sector نمایش پست ها
    ممنون بابت وقتی که میگذارید.
    پشتیبانی مالی و شرایط دیگه که میفرمایید برای ویزا به چه شکل هست؟
    تاپیک ویزای تحصیلی کانادا را مطالعه بفرمایید.

سلام و ادب. لطفا منو هم راهنمایی کنید. من فوق دیپلم نقشه کشی صنعتی با معدل 14/71 و لیسانس مکانیک جامدات 13/47 دانشگاه تهران جنوب دارم . میخواستم واسه مستر اقدام کنم ولی شرایط مستر رو ندارم از بابت مقاله و ... با مشورتی که با 2 تا از دوستانم که خودشون مقیم کانادا هستن داشتم گفتن بهتره واسه مدرک معادل لیسانس اقدام کنم و بعد از گذراندن دوره ها مدرک لیسانس همون جا رو بگیرم و بعد برای مستر اقدام کنم. در ضمن نمره ی ایلتس یا تافلی که مورد نیاز باشه رو هم میتونم کسب کنم. از لحاظ مالی هم پشتوانه دارم.

دوستان کسی اینجا هست که وسط دوره لیسانس توی ایران برای undergraduate اقدام کرده باشه و بهش ویزا داده باشن؟ به عبارتی وسط دوره لیسانس ایران برای لیسانس از دانشگاههای کانادا پذیرش گرفته باشه و اینجا رو انصراف داده باشه و رقته باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید که چقدر شانس برای همچین کیسی وجود داره
    رشته عمران- فایل نامبر : AUGUST 2011- انگلیسی آیلتس (4 از 6)، فرانسه (b1, b2)، همسر (a2, b1) ، دو فرزند ، 3 سال سابقه، نامه آپدیت JULY 2014، دریافت 10 اکتبر 2014، امتیاز بدون انطباق 71، صدور CSQ (ویو): 2015/02، رسید مدارک فدرال 2015/05/13 ، فایل نامبر فدرال 2015/7/21، مدیکال 2015/09/04 ویزا 30 اکتبر 2015

Junior Member

دوستان سلام ممنون میشم من رو راهنمایی کنید که چقدر شانس پذیرش مقطع لیسانس برای رشته های مرتبط با کامپیوتر دارم.
    1- معدل دیپلم و پیش دانشگاهی ام پایینه 14 اینا حدودا
    2- لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد قم با البته معدل پایین نزدیک 14
    3- آیلتس 6 که البته می تونم افزایش بدم طبعا
    4- دو تا سه سال سابقه کار بیمه مرتبط با برنامه نویسی و طراحی سایت
    5- تعدادی هم سایت پروژه ای طراحی کردم که نمی دونم اصلا تاثیر داره یا خیر
    6- 30 سالمه و مجرد هستم
    7- ترجیح ام تحصیل در زمینه برنامه نویسی هستش چون دوست دارم همین کار رو ادامه بدهم، اگر شانسی توی مثلا رشته نرم افزار نداشته باشم، شانسم توی رشته خودم زبان چقدره
    8- رنک دانشگاه و فاصله اش از تورنتو مهم نیس فقط هدفم رفتنه. دانشگاهی که پذیرش راحت تر داشته باشه (کالج های خصوصی و ...)
    برادرم تورنتو هستش و می خواهم هرجوری شده من هم برم و چون شانسی از طریق نیروی متخصص ندارم تصمیم گرفتم از طریق تحصیل اقدام کنم.
    ریزنمرات و اینارو هم گرفتم و ارزیابی شده توسط وس دو سال پیش. و با مدرک ترجمه شده. که دیگه جذب نیروی متخصص سخت تر شد همینجوری مونده از اون موقع
    پیشاپیش ممنونم
    ویرایش توسط emadi2014 : June 19th, 2016 در ساعت 10:49 AM

سلام و خسته نباشيد
    من قصد ادامه تحصيل در رشته مديريت و بعد از آن marketing براى مستر را دارم با توجه به اينكه ليسانسم شيمى بوده بايد از ليسانس دوباره شروع كنم با شرايط زير آيا امكان پذيرش هست:
    معدل ديپلم:١٨/٢٠ رشته تجربى
    معدل پيش دانشگاهى:١٨/٩٠
    رشته ليسانس:شيمى با معدل ١٣/٥٤ از دانشگاه صنعتى
    و يه سوال ديگه:هزينه دانشگاه ها در كانادا چطوره؟ميشه چند تا دانشگاه براى مديريت بم معرفى كنيد.
    خيلى پيگير ادامه تحصيل در آلمان بودم اما خوب شرايط كانادا بهتره فقط اينكه آلمان خوبيش اينه كه هزينه دانشگاه ها پايينه
    ویرایش توسط Niiloofaar : July 7th, 2016 در ساعت 03:10 PM

سلام
    آیا در کانادا این امکان وجود دارد که از لیسانس عمران به فوق لیسانس کامپیوتر تغییر رشته داد؟
    یا اگر برای لیسانس پذیرش بگیرم واحد های پایه ریاضی رو معادل کرد که طول تحصیل لیسانس کمتر بشه؟
    معدل لیسانس 16.7 معدل پیش دانشگاهی 16.2 معدل دیپلم 18.2 سن 23
    مرسی

رقفا من 27 سالمه و بیمه ایران از سال 85 پشتیبان کامپیوتر و فنی هستم یعنی دقیقا بعد از پیش دانشگاهی الان میخوام برای لیسانس کامپیوتر یا برق اقدام کنم نامه کار دارم و حساب بانکی هم مبلغی در حدود 1 میلیارد موجودی داره و زبان هم آیلتس نمره 6 دارم.آیا این درسته که بخاطر سن من مقطع لیسانس بهم ویزا دانشجویی نمیدن؟
    ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_deljou نمایش پست ها
    رقفا من 27 سالمه و بیمه ایران از سال 85 پشتیبان کامپیوتر و فنی هستم یعنی دقیقا بعد از پیش دانشگاهی الان میخوام برای لیسانس کامپیوتر یا برق اقدام کنم نامه کار دارم و حساب بانکی هم مبلغی در حدود 1 میلیارد موجودی داره و زبان هم آیلتس نمره 6 دارم.آیا این درسته که بخاطر سن من مقطع لیسانس بهم ویزا دانشجویی نمیدن؟
    فقط ممکنه که احتمال گرفتن ویزاتون کمتر باشه ولی هیچ کس نمیدونه که این احتمال چقدر هست و امتحانش هم ضرری نداره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)