صفحه 28 از 51 نخستنخست ... 181920212223242526272829303132333435363738 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi_z21 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    من لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد با معدل 14.30 و آیلس 6(L:5.5 R:5.5 W:5.5 S:6.5) دبپلم ریاضی 15.08 و پیش دانشگاهی 11.53 دارم;
    بنظر شما واسه لیسانس میتونم راحتر پذیرش بگیرم یا برای ارشد؟
    ممنون
    با این نمره آیلتس احتمالا هیچکدام.

دوستان من توی پر کردن فرم برای ثبت نام یه جاهایی رو مشکل دارم. مثلا گفته که Highest Year Level Achieved که در دبیرستان داشتید و گزینه هاش اینه :

1 year, 13, SEC 5, 11, OTHER LEVEL, GRADUATE LEVEL, OAC, 12

secondary 3, secondary 4, secondary 5, post diploma, other level
    1, 2, 3, 4, 5و6و7و8و9و10و11و12و13
    ....

program studied رو برای رشته ی تجربی چی باید زد؟ متاسفانه مترجم توی ترجمه مدارک زده experimental اما من فکر میکنم که باید science باشه. ترجمه رو درست کنیم یا اینکه همینجوری باشه و من هم اینجا بزنم science?
    ویرایش توسط Simon : November 25th, 2014 در ساعت 09:26 AM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

سلام
    تشكر مي كنم از دوستان كه پاسخگو هستند.
    من واسه دكتري ميخوام پذيرش بگيرم، اما همسرم تازه سال دوم كارشناسيه. ادامه ي درس خوندن همسرم چطوري ميشه؟! ميتونه بقيه اش رو اونجا ادامه بده؟ دانشگاهش شهيد بهشتيه و معدلش هم خوبه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط + سوالات كلي

دوستان کسی که الان ترم سه چهار دانشگاه لیسانس هست و میخواد بره کانادا از اول لیسانس رو بخونه باید چی کار کرد؟ کانادا میگه مدرک این سه چهار ترم رو بفرست اما این نمراتی که میدن رو که ترجمه نمیکنن؟!

باید چه کار کرد؟

سلام به همه
    من سوالی دارم که البته به سوالهای قبل از من هم مربوط میشه. من در وضعیت عجیب و غریبی قرار دارم و با اینکه پیش دانشگاهی و مدرک زبان نداشتم در قبرس شمالی پذیرش گرفتم و وسط ترم دوم درحالی که معدل خیلی خوبی در ترم اول داشتم ولی یکهویی ول کردم چونکه زبانم خوب نبود و توانایی ارتباط مناسب برقرار کردن رو نداشتم و حتی خیلی وقتها نمیفهمیدم که استاد داره چی میگه (که البته استادها با لهجه خیلی بدی حرف میزدن) و از طرفی هم اونجا بهیچ وجه نمیتونستم زبانم رو ارتقا بدم. آیا من اگه آیلتس بگیرم و با توجه به دیپلم ریاضی با معدل بالای 19 شانسی برای پذیرش حداقل در مقطع پیشدانشگاهی در کانادا دارم؟ البته من معافیت سربازی هم دارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط inspiron_15r نمایش پست ها
    سلام به همه
    من سوالی دارم که البته به سوالهای قبل از من هم مربوط میشه. من در وضعیت عجیب و غریبی قرار دارم و با اینکه پیش دانشگاهی و مدرک زبان نداشتم در قبرس شمالی پذیرش گرفتم و وسط ترم دوم درحالی که معدل خیلی خوبی در ترم اول داشتم ولی یکهویی ول کردم چونکه زبانم خوب نبود و توانایی ارتباط مناسب برقرار کردن رو نداشتم و حتی خیلی وقتها نمیفهمیدم که استاد داره چی میگه (که البته استادها با لهجه خیلی بدی حرف میزدن) و از طرفی هم اونجا بهیچ وجه نمیتونستم زبانم رو ارتقا بدم. آیا من اگه آیلتس بگیرم و با توجه به دیپلم ریاضی با معدل بالای 19 شانسی برای پذیرش حداقل در مقطع پیشدانشگاهی در کانادا دارم؟ البته من معافیت سربازی هم دارم.
    استانهای کانادا (بجز استان فرانسوی زبان کبک) مقطع پیش دانشگاهی ندارند و مدرک پیش دانشگاهی (یعنی اثبات 12 سال تحصیل) را برای پذیرش دانشگاه لازم خواهید داشت. نمره زبان بالا هم خیلی مهم است. در ضمن دقت بفرمایید که تحصیل در مقطع لیسانس درکانادا برای دانشجوی اینترنشنال بسیار پرهزینه است.

با سلام،
    دوستان در مورد دانشگاههای استان انتاریو بعد از ثبت نام در OUAC آیا باید برای خود دانشگاهها هم مدارک فرستاده بشه یا اینکه باید منتظر تماس و درخواست خودشون بمونیم.

متشکرم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Atriya نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان در مورد دانشگاههای استان انتاریو بعد از ثبت نام در OUAC آیا باید برای خود دانشگاهها هم مدارک فرستاده بشه یا اینکه باید منتظر تماس و درخواست خودشون بمونیم.

متشکرم.
    باید صبر کنید ایمیل میزنن میگن که مدارک رو ارسال کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط beelzebub نمایش پست ها
    باید صبر کنید ایمیل میزنن میگن که مدارک رو ارسال کنید
    خیلی ممنون که بالاخره یک جواب بعد مدتها به دست آوردم
    توی OUAC حتی الکترونیکی هم ریز نمرات و مدارک دریافت نشد. برای دریافت الکترونیکی هم اینطوری استنباط کردم که باید منتظر confirmation اونها از طریق ایمیل بمونیم. درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Atriya نمایش پست ها
    خیلی ممنون که بالاخره یک جواب بعد مدتها به دست آوردم
    توی OUAC حتی الکترونیکی هم ریز نمرات و مدارک دریافت نشد. برای دریافت الکترونیکی هم اینطوری استنباط کردم که باید منتظر confirmation اونها از طریق ایمیل بمونیم. درسته؟
    اون OUAC واسطه هست. دیگه بقیه کارها با خود دانشگاه هست. برای من که اینطوری بود که ایمیل دادن که پروندت تو دانشگاه آماده شده بیا واسمون بفرست مدارکت رو

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)