صفحه 40 از 51 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام د وستان من خواهرم رشته تجربی هست و معدلش از اول ابتدایی تا الان 20 بوده می خواستم بدونم ایا احتمال پذیرشش برای پزشکی یا دندون پزشکی تو کانادا هست؟

الان پشت کنکوریه

ممنون میشم از پاسخگوییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط naziiii4 نمایش پست ها
    سلام د وستان من خواهرم رشته تجربی هست و معدلش از اول ابتدایی تا الان 20 بوده می خواستم بدونم ایا احتمال پذیرشش برای پزشکی یا دندون پزشکی تو کانادا هست؟

الان پشت کنکوریه

ممنون میشم از پاسخگوییتون
    برای ورود به دانشکده های پزشکی و دندانپزشکی در کانادا باید لیسانس داشته باشید نه دیپلم، و اقامت دائم کانادا هم باید داشته باشید. متقاضیان بین المللی شانس ناچیزی دارند.

Junior Member

دوستان برای گرفتن ویزای تحصیلی نیاز به ثابت کردن تمکن مالی هست ؟ تا چه مقدار ؟

لیست رشته هایی که از رشته تجربی پذیرش می گیرند رو از کجا می تونم تهیه کنم برای لیسانس می خوایم اقدام کنیم و الان مدرک پیش دانشگاهی دارن

با سلام عزیزان بنده مهندسی نفت خوندم در مقطع کارشناسی امسال درسم تموم شد اما میخوام دوبتره در مقطع لیسانس در یک رشته دیگر پذیرش بگیرم میخوام بدونم اصلا امکانش هست؟ ضمنا من برای سربازی اقدام کردم(یعنی دوسال زمان دارم بدای اقدامات لازم و خوندن زبان)

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohimansory نمایش پست ها
    با سلام عزیزان بنده مهندسی نفت خوندم در مقطع کارشناسی امسال درسم تموم شد اما میخوام دوبتره در مقطع لیسانس در یک رشته دیگر پذیرش بگیرم میخوام بدونم اصلا امکانش هست؟ ضمنا من برای سربازی اقدام کردم(یعنی دوسال زمان دارم بدای اقدامات لازم و خوندن زبان)
    در مقطع ليسانس شما بايد شهريه پرداخت كنيد و اگر اقامت نداشته باشيد شهريه دانشجوي اينترنشنال را بايد بديد كه خيلي زياده و در كنار اين شانس گرفتن ويزا در اين مقطع را هم بايد در نظر بگيريد. ولي كلا چيزي نيست كه امكان نداشته باشه فقط با توجه به اين شرايط راحت نيست.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط naziiii4 نمایش پست ها
    دوستان برای گرفتن ویزای تحصیلی نیاز به ثابت کردن تمکن مالی هست ؟ تا چه مقدار ؟

لیست رشته هایی که از رشته تجربی پذیرش می گیرند رو از کجا می تونم تهیه کنم برای لیسانس می خوایم اقدام کنیم و الان مدرک پیش دانشگاهی دارن
    شما ميتونيد بريد تو سايت دانشگاه و شهريه دانشگاه را ببينيد و خوب قاعدتا بايد پولي معادل اون هزينه ها داشته باشيد.در مورد اينكه چه رشته هايي ميشه رفت از رشته تجربي، اينجا به اون صورت نيست و پيشنهاد من اينه كه رشته مورد نظرتون را انتخاب كنيد از روي همون ليست رشته هاي دانشگاه و بعد ببينيد پيش نياز هاش چه درس هايي با چه نمره و معدلي هست.البته دانشگاهها هر كدوم شرايط خاص خودشون را دارن. اگر جوابتون را نتونستيد پيدا كنيد با يك مشاور تو خود دانشگاه صحبت كنيد ، كامل راهنماييتون ميكنن.

Junior Member

دوستان برای پذیرش دندانپزشکی آیا داشتن لیسانس کافیه یا حتما باید مرتبط باشه؟ مثلا چه رشته هایی؟
    با فرض داشتن اقامت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nedana_dadgar نمایش پست ها
    با سلام دختری 30 ساله هستم
    من فارغ تحصیل لیسانس الکترونیک با معدل 13 هستم بدون سابقه کار مرتبط و 4 سال سال تو یکی از تخصص رشته آرایشگری کار میکنم
    میخوام برای دوره 2 ساله cosmetology کالج vcc ونکوور اقدام کنم و تنها هدفم گرفتن اقامت هست، البته برادرم کانادا اقامت داره
    1. امکان گرفتن اقامت پس از پایان تحصیل امکان پذیر هست؟
    2. پس از پایان تحصیل در این کالج و گرفتن این دیپلم میتونم 3 سال ویزای کار بگیرم و از طریق اکسپرس انتری اقدام کنم
    3.آیا در رابطه با آرایشگری دوره های دیگری در کالج های دیگر هست که پس از آن هم بتونم اقامت بگیرم؟

سلام من هم تقریبا شرایط شما رو دارم. آیا به نتیجه ای رسیده اید؟
    پیام خصوصی هم دادم منتهی صندوق پیامهاتون پر هستش.

Junior Member

سلام من ميخوام براى پزشكى به كانادا دارم و ديپلم دارم
    ميخواستم ببينم با معدم ١٩ و مدرك زبان خوب شانس پذيرش دارم تو دانشگاه كه ليسانس قبل از پزشكى و بعد خود پزشكى رو بخونم يا نه ؟
    و اينكه امكان داره با تاپ بودن و داشتن نمره هاى بالا بعد از ٢-٣ سال تو ليسانس بتونم فاند بگيرم ؟(نه كامل و در حد كمك هزينه)
    مرسى

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Armantvn نمایش پست ها
    سلام من ميخوام براى پزشكى به كانادا دارم و ديپلم دارم
    ميخواستم ببينم با معدم ١٩ و مدرك زبان خوب شانس پذيرش دارم تو دانشگاه كه ليسانس قبل از پزشكى و بعد خود پزشكى رو بخونم يا نه ؟
    و اينكه امكان داره با تاپ بودن و داشتن نمره هاى بالا بعد از ٢-٣ سال تو ليسانس بتونم فاند بگيرم ؟(نه كامل و در حد كمك هزينه)
    مرسى
    پذيرش را كه ٩٩ درصد ميتونيد بگيريد حالا اين دانشگاه نشد يك دانشگاه پايينتر ولي چيزي كه مهمه و معمولا نشدني هست ويزا هست و معمولا ويزا بهتون نميدن . فكر نميكنم تو ليسانس شانسي براي فاند داشته باشيد .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)