صفحه 45 از 51 نخستنخست ... 3536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام دوستان
    من 33 سال دارم و دیپلم ریاضی و دارای مدارک MCSE , FIATA و دوره های Sales مربوط به BMW که در دبی این دوره گذرانده شده . ویزای مالتی کانادا دارم 1 ماه پیش هم رفتم و برگشتم متاهل هستم و با چند تا وکیل صحبت کردم اونجا برای اقامت گفتن دانشجویی اقدام کنم برای لیسانس مدیریت یا کالج یک دوره 2 ساله بعد که رفتم اونجا برای همسرم ویزای همراه بگیریم . میشه من را راهنمایی کنید که چقدر موفق میشم که ویزای تحصیلی بگیرم در ضمن من 6 ساله که مشغول به کار در زمینه حمل و نقل و کشتیرانی کار میکنم و دوره FIATA که گذرندم و مدرکش را دارم مربوط به همین شغلمه و شرکتی که در آن مشغول به کار هستم نامه میده که بعد از تحصیل من با سمت مدیریتی باز استخدام میکنه برای قانع کردن آفیسر که برمیگردم . چقدر شانس دارم و کدام دانشگاه یا کالج را پیشنهاد می کنید؟

سپاسگذارم از راهنمایی

Junior Member

من تازه وارد هستم و خیلی اطلاعاتی از این سایت ندارم امیدوارم سوالم را جای درستی ارسال کرده باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

سلام من هم تاپیک مناسب پیدا نکردم برا این سوالم امیدوارم یه کسی لطف کنه پاسخ بده
    یه کوچولو تحقیق کردم برای 8 سال مثلا لیسانس بیولوژی و بعدشم پزشکی به طور متوسط با هزینه های زندگی و اینا هزینه ای دور و بر50000 دلار کانادا که تقریبا با کشور هایی مثل مجارستان که 20 30 تومن فرقش هستش. خیلیا میگن فوق العاده سخت و دشواره به خاطر امتحان mcat هستش؟ یا به خاطر این که اکثر دانشگاها برای پزشکی خوندن اقامت میخوان؟
    اگه هر چه قدرم فرد تلاش کنه احتمال قبولی تو mcat بعد لیسانس خیلی کمه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh783 نمایش پست ها
    سلام من هم تاپیک مناسب پیدا نکردم برا این سوالم امیدوارم یه کسی لطف کنه پاسخ بده
    یه کوچولو تحقیق کردم برای 8 سال مثلا لیسانس بیولوژی و بعدشم پزشکی به طور متوسط با هزینه های زندگی و اینا هزینه ای دور و بر50000 دلار کانادا که تقریبا با کشور هایی مثل مجارستان که 20 30 تومن فرقش هستش. خیلیا میگن فوق العاده سخت و دشواره به خاطر امتحان mcat هستش؟ یا به خاطر این که اکثر دانشگاها برای پزشکی خوندن اقامت میخوان؟
    اگه هر چه قدرم فرد تلاش کنه احتمال قبولی تو mcat بعد لیسانس خیلی کمه؟
    در تاپیک پزشکی در کانادا پاسختون رو نوشتم. mcat امتیازیه و قبولی ردی نداره. مشکل رقابت بالا و ظرفیت پایین رشته های پزشکی است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine semmelweis

ببخشید من دوباره سوال دارم و این که من با دیپلم 19.49 و پیش دانشگاهی 18.98 و آیلتس 6.5 و تافل 91 اگه بخوام برا لیسانس بیولوژی مثلا دانشگاه یورک اقدام کنم احتمال پذیرش دارم یا بهتره برای کالج اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh783 نمایش پست ها
    ببخشید من دوباره سوال دارم و این که من با دیپلم 19.49 و پیش دانشگاهی 18.98 و آیلتس 6.5 و تافل 91 اگه بخوام برا لیسانس بیولوژی مثلا دانشگاه یورک اقدام کنم احتمال پذیرش دارم یا بهتره برای کالج اقدام کنم؟
    بله شانس پذیرش دانشگاه که دارید. منتهی هزینه های تحصیل مقطع لیسانس خیلی بالا هستند.

سلام میخواستم بدون در کشور های اروپای یا کانادا برای پذیرش در رشته پزشکی یا دندان پزشکی برای بورسیه شدن حتما باید ازمون وردی داد؟اگر نه لطفا راهنمای کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRAOUFI نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدون در کشور های اروپای یا کانادا برای پذیرش در رشته پزشکی یا دندان پزشکی برای بورسیه شدن حتما باید ازمون وردی داد؟اگر نه لطفا راهنمای کنید
    کانادا دانشجوی بین المللی در رشته پزشکی نمیپذیره و بورس هم به رشته پزشکی نمیدهند.

من چهازم تجربی هستم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارم اما به علت سربازی شنیدم که نمی شه می خواستم بدونم راهی هست که برم .
    از چند نفر پرسیدم یکی گفته سر بازی تو برو بعد برای لیسانس اقدام کن یکی گفته لیسانس رو بخون بعد برای فوق برو
    یکی هم تولدم رو پرسید وبهش گفتم متولد مرداد هستم اونم گفت اگه بتونی تا قبل از تولد هیجده سالگی بری(تا قبل از مرداد) مشکلی نداره می خواستم بدنم شما چه نظری دارید؟ وچه کار می تونم بکنم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRAOUFI نمایش پست ها
    من چهازم تجربی هستم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارم اما به علت سربازی شنیدم که نمی شه می خواستم بدونم راهی هست که برم .
    از چند نفر پرسیدم یکی گفته سر بازی تو برو بعد برای لیسانس اقدام کن یکی گفته لیسانس رو بخون بعد برای فوق برو
    یکی هم تولدم رو پرسید وبهش گفتم متولد مرداد هستم اونم گفت اگه بتونی تا قبل از تولد هیجده سالگی بری(تا قبل از مرداد) مشکلی نداره می خواستم بدنم شما چه نظری دارید؟ وچه کار می تونم بکنم������
    شما دو تا مسئله پيش پاتون هست.
    يكي خروج از ايران كه بايد از اداره گذرنامه يا نظام وظيفه بپرسيد و ببينيد تا كي ميتونيد خارج بشيد از ايران و دومي گرفتن پذيرش و ويزا
    در مورد پذيرش براي دانشگاههاي كانادا براي ليسانس معمولا بورس نميدن و شما دانشجوي اينترنشنال حاب ميشيد و بايد نشان بديد كه از پس هزينه هاي اينجا برميايد . رشته هاي مختلف شهريه هاش متفاوته ولي براي دو ترم بين بيست تا سي هزار دلار بايد فقط شهريه پرداخت كنيد .
    ميتونيد بريد تو سايت دانشگاهها اطلاعات بيشتري بدست بياريد و اگر مايل بوديد اپلاي كنيد و بعد با پذيرش دانشگاه براي ويزا اقدام كنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)