صفحه 32 از 51 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام. ساقی جان من از یه دانشگاه هنر در شهر ونکوور کانادا برای مقطع لیسانس پذیرش گرفتم. الان متوجه شدم گرفتن ویزا کار سختیه!! میشه لطفا من رو راهنمایی کنید در مراحل اخذ ویزا؟ در ضمن من متاهل هستم و دنبال ویزای همراه برای شوهرم هم هستم... منتظر جوابتون هستم. خیلی ممنون.( در مسیج خصوصی براتون ایمیلم رو هم گذاشتم ممنون میشم بهم ایمیل بزنید.)

نقل قول نوشته اصلی توسط SAAGHI_SH25 نمایش پست ها
    سلام
    من برای مقطع لیسانس از کانادا پذیرش گرفتم و ویزام هم اومد الان مشغول درسم هستم
    خیلی تحقیق کردم و می دونم چه مدارکی داشته باشید بهتره و شانس ویزاتون و بیشتر میکنه .
    اگه بتونم به کسی کمک کنم خوشحال میشم .

سلام. ساقی جان من از یه دانشگاه هنر در شهر ونکوور کانادا برای مقطع لیسانس پذیرش گرفتم. الان متوجه شدم گرفتن ویزا کار سختیه!! میشه لطفا من رو راهنمایی کنید در مراحل اخذ ویزا؟ در ضمن من متاهل هستم و دنبال ویزای همراه برای شوهرم هم هستم... منتظر جوابتون هستم. خیلی ممنون.( در مسیج خصوصی براتون ایمیلم رو هم گذاشتم ممنون میشم بهم ایمیل بزنید.)

Junior Member

دوستان کسی هست بتونه جواب این سوال منو بده؟ وقتی هنوز دانشجوی دوره لیسانس هستی و اصل مدرک پیش دانشگاهی را دانشگاه نگه داشته (برای مساله سربازی) و مدرک موقت هم نداریم ، چطور می شه مدرک رو ترجمه کرد برای گرفتن پذیرش؟ آیا کسی تجربه ای داشته؟ ممکنه دانشگاه مقصد مستقیم با دانشگاه تهران بتونه مکاتبه کنه؟!

NOC:7215 - Received by CIO:27 may 2011 - File NO.:25 JULY 2011
    in process: 13 feb 2013 - medical: 21 feb 2013
    PR:7 MAY 2013

سلام دوستان میشه رو رزومه منم نظر بدین من میخوام برای دوره لیسانس اگر خدا بخواد پذیرش با فاند بگیرم آخه دیدم دانشجو های لیسانسی رو که تونستن برای تحصیل تو این مقطع فاند بگیرن حالا این رزومه من:

یه مقاله داخلی که تو خوارزمی و جشنواره نانو مقام آوردم دارم روی یه مقاله دیگه کار میکنم که اگر به امید خدا تا 6 ماه دیگه تمومه

مدرک زبانم تافل دارم با نمره خوب و قابل قبول و الانم دارم برای آیلتس میخونم به نظرم اونم میتونم 6 به بالا بگیرم شما روی 6 حساب کنید

نمرات مدرسمم تا الان خوبن معدلمم همین طور

یک سال هم سابقه کار(تدریس زبان انگلیسی) دارم

حالا میتونم از دانشگاه های متوسط کانادا فاند بگیرم به نظر شما؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه رو رزومه منم نظر بدین من میخوام برای دوره لیسانس اگر خدا بخواد پذیرش با فاند بگیرم آخه دیدم دانشجو های لیسانسی رو که تونستن برای تحصیل تو این مقطع فاند بگیرن حالا این رزومه من:

یه مقاله داخلی که تو خوارزمی و جشنواره نانو مقام آوردم دارم روی یه مقاله دیگه کار میکنم که اگر به امید خدا تا 6 ماه دیگه تمومه

مدرک زبانم تافل دارم با نمره خوب و قابل قبول و الانم دارم برای آیلتس میخونم به نظرم اونم میتونم 6 به بالا بگیرم شما روی 6 حساب کنید

نمرات مدرسمم تا الان خوبن معدلمم همین طور

یک سال هم سابقه کار(تدریس زبان انگلیسی) دارم

حالا میتونم از دانشگاه های متوسط کانادا فاند بگیرم به نظر شما؟

پیشاپیش از لطفتون ممنونم.
    دوست من همین پست های چند صفحه پیش بنده را مطالعه نفرمودید؟ در کانادا برای دوره لیسانس فاند نمیدهند. یک تعداد اسکالرشیپ های محدودی هست که اونهم فقط بخش کوچکی از هزینه ها را تامین میکند و برای گرفتن آنها باید معدل دیپلم 18-19 داشته باشید.

پذیرش و اسکالرشیپ لیسانس در کانادا فقط بر اساس معدل است. مقاله برای مقطع لیسانس تاثیری ندارد. نمره 6 آیلتس کم است باید اقلا 6.5 و برای بعضی جاها 7 داشته باشید. معدل تون چند است؟

من معدلم 19/18 است.

ApplyAbroad Guru

من معدلم 19/18 است.
    معدل تون برای پذیرش خوب است. فقط دقت کنید اسکالرشیپ های لیسانس هیچ وقت فول فاند نیست و معمولا فقط بخشی از هزینه ها را پوشش میدهد. در نتیجه باید بگردید دانشگاههای ارزانتر را انتخاب کنید. کدام رشته و دانشگاه را در نظر دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معدل تون برای پذیرش خوب است. فقط دقت کنید اسکالرشیپ های لیسانس هیچ وقت فول فاند نیست و معمولا فقط بخشی از هزینه ها را پوشش میدهد. در نتیجه باید بگردید دانشگاههای ارزانتر را انتخاب کنید. کدام رشته و دانشگاه را در نظر دارید؟
    شیمی در یک دانشکاه ارزان به قول شما دانشگاهش زیاد مهم نیست.
    اگر با استاد مکاتبه کنم میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

شیمی در یک دانشکاه ارزان به قول شما دانشگاهش زیاد مهم نیست.
    اگر با استاد مکاتبه کنم میتونم اسکالرشیپ بگیرم؟
    برای مقطع لیسانس استادها نقشی در پذیرش و اسکالرشیپ ندارند. اگر قوی کار کنید ممکنه بتونید در مدت تحصیل کار دانشجویی بگیرید.

دانشگاههای انتاریو و کبک برای مقطع لیسانس شهریه اینترنشنال خیلی بالایی دارند. دانشگاههای مموریال نیوفوندلند، بریتیش کلمبیا، ساسکاچوان، آلبرتا و مانیتوبا را چک کنید ببینید از نظر شهریه و اسکالرشیپ چطور هستند. در ضمن اگر برای سپتامبر 2016 بخواهید اپلای کنید احتمالا باید مدارک و اپلیکیشنتان را از اکتبر 2015 بفرستید در نتیجه از حالا شروع به جستجو و آماده سازی مدارک و بخصوص بالا بردن نمره زبان کنید.

دوستان سلام و وقت بخیر
    من فوق دیپلم کامپیوتر دارم، و دوره های شبکه ماکروسافت هم گذروندم
    میخوام برای لیسانس پذیرش بگیرم ، آزمون آیلتس در اسفند ماه دادم که نمره زیاد خوب نشد: اکادمیک اورآل 4.5 اسپیکینک » 5.5 ریدینگ :4 رایتینگ 4.5 لیستنینگ :4.5
    به نظرتون برای پذیرش از کالج یا دانشگاه باید نمرات آیتلس رو بالا ببرم >؟ کاندیشن میتونم ویزا بگیرم ؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)