صفحه 42 از 51 نخستنخست ... 3233343536373839404142434445464748495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پذیرش دندانپزشکی در کانادا اصلا بعد از لیسانس است و امتحانات متعددی هم دارد. ولی پذیرشش بسیار سخت و رقابتی است و با این معدل بعید میدانم شانسی داشته باشید. شهریه مهاجرین به اندازه سیتیزنهاست.
    تشکر بابت جوابتون.هیچ راهی برای جبران این معدل وجود نداره؟مثلا گذروندن واحدهای درسی از همون دروس لیسانس.برای رشته ی داروسازی هم همین شرایط هست که فرمودین؟معدل دبیرستان مهم نیست؟و این امتحانهایی که میفرمایین از کجا میتونم در موردشون اطلاع کسب کنم؟

Junior Member

سلام
    من مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم و معدلم 14.18 هست.میتونم واسه کدوم یک از دانشگاههای ونکور اقدام کنم؟
    با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم میگن میشه از دانشگاه پذیرش بگیری اونجا یه دوره 6 ماهه یا یک ساله زبان رو طی کنی و بعد دانشگاه رو شروع کنی.آیا به این شکل پذیرش میدن؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط azar1985 نمایش پست ها
    تشکر بابت جوابتون.هیچ راهی برای جبران این معدل وجود نداره؟مثلا گذروندن واحدهای درسی از همون دروس لیسانس.برای رشته ی داروسازی هم همین شرایط هست که فرمودین؟معدل دبیرستان مهم نیست؟و این امتحانهایی که میفرمایین از کجا میتونم در موردشون اطلاع کسب کنم؟
    تاپیکهای رشته دندانپزشکی و داروسازی را مطالعه کنید و آنجا سوال بپرسید اطلاعات بهتری بدست میاورید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط donyaa2020 نمایش پست ها
    سلام
    من مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد دارم و معدلم 14.18 هست.میتونم واسه کدوم یک از دانشگاههای ونکور اقدام کنم؟
    با توجه به اینکه مدرک زبان ندارم میگن میشه از دانشگاه پذیرش بگیری اونجا یه دوره 6 ماهه یا یک ساله زبان رو طی کنی و بعد دانشگاه رو شروع کنی.آیا به این شکل پذیرش میدن؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    اگر کارت اقامت دائم کانادا دارید شاید شدنی باشه ولی اگر ویزای دانشجویی میخواهید حتی اگر پذیرش هم بتونید بگیرید بدون زبان به شما ویزا نمیدهند. اول در ایران زبان را تکمیل کنید.

Junior Member

سلام دوستان ، وقتتون بخير
    من ميخوام براي رشته ي مديريت بازرگاني در مقطع ليسانس پذيرش بگيرم
    به نظرتون چه دانشگاه هايي مناسبه؟ ميشه معرفي كنيد لطفا
    چه مداركي لازمه واسه اين مقطع؟
    كلا راجع به پذيرش و دانشگاه هاي كانادا اگه ميشه توضيح بديد و راهنماييم كنيد ممنونم

Junior Member

برای لیسانس با معدل بالا ۱۷ دیپلم و پیش چه دانشگاه هایی میشه پذیرش گرفت؟ برای رشته های مهندسی و شانس ویزا بالا هست؟ و اینکه ایا این هزینه ارزش داره و با ایران فرق داره لیساتس اونجا؟ از لحاظ سطح درسی و ...
    ممنون اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    برای لیسانس با معدل بالا ۱۷ دیپلم و پیش چه دانشگاه هایی میشه پذیرش گرفت؟ برای رشته های مهندسی و شانس ویزا بالا هست؟ و اینکه ایا این هزینه ارزش داره و با ایران فرق داره لیساتس اونجا؟ از لحاظ سطح درسی و ...
    ممنون اگه راهنمایی کنید
    با این معدل شانس پذیرش در بیشتر دانشگاهها هست ولی باید ببینید هزینه هنگفت تحصیل لیسانس در کانادا براتون ارزش داره یا نه. شما لیسانستون رو با معدل خوب در ایران بگیرید هم شانس خوبی برای ادامه تحصیل در کانادا دارید. ویزا رو نمیدونم ولی قاعدتا باید خیلی سخت تر ا ارشد و دکترا باشه چون برای لیسانس فاندی در کار نیست و شهریه ها هم بالاتر است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با این معدل شانس پذیرش در بیشتر دانشگاهها هست ولی باید ببینید هزینه هنگفت تحصیل لیسانس در کانادا براتون ارزش داره یا نه. شما لیسانستون رو با معدل خوب در ایران بگیرید هم شانس خوبی برای ادامه تحصیل در کانادا دارید. ویزا رو نمیدونم ولی قاعدتا باید خیلی سخت تر ا ارشد و دکترا باشه چون برای لیسانس فاندی در کار نیست و شهریه ها هم بالاتر است.
    اره اما همه شریف نمیارن واقعا
    با ازاد مسیر چه طوره؟ معدل ظاهرا مهمه خیلی و بد ون فاند مستر میشه رفت ؟
    دوستان ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina7676 نمایش پست ها
    اره اما همه شریف نمیارن واقعا
    با ازاد مسیر چه طوره؟ معدل ظاهرا مهمه خیلی و بد ون فاند مستر میشه رفت ؟
    دوستان ممنون میشم
    مدرک شریف برای پذیرش دانشگاههای تاپ مفیده ولی با دانشگاههای دیگر هم میتوانید پذیرش بگیرید. باید رزومه قوی بسازید.

Junior Member

سلام من ترم اخر کاردانی هستم و چون فنی حرفه ایی بودم پیش دانشگاهی نخوندم ب نظرتون میشه برای مقطع لیسانس برای کالج مونترال اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)