صفحه 10 از 51 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط HELIOZ نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز من خواهش میکنم همین جا منو راهنمایی کنید ! من با این شرایط به نظرتون دانشگاهی هست تو هر کشوری الزاما اروپا و آمریکا بتونم فاند خوبی بگیریم !
    اخه زیاد نمیتونم پول شهریه بم و اینکه واس همین دلیل مالزی اومدم !
    ممنون میشم
    بنده متاسفانه هیچ دانشگاهی رو نمیشناسم که به فردی با شرایط شما برای دوره کارشناسی بورس بده. فاند دوره کارشناسی فقط به دانشجویان خیلی استثنایی داده میشه. اگر از پس شهریه دانشگاههای مالزی بر میایید همونجا لیسانستون رو با معدل خوب بگیرید و بعد برای فوق لیسانس به اروپا و امریکا فکر کنید.
    ویرایش توسط ghlobe : January 7th, 2012 در ساعت 12:34 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بنده متاسفانه هیچ دانشگاهی رو نمیشناسم که به فردی با شرایط شما برای دوره کارشناسی بورس بده. فاند دوره کارشناسی فقط به دانشجویان خیلی استثنایی داده میشه. اگر از پس شهریه دانشگاههای مالزی بر میایید همونجا لیسانستون رو با معدل خوب بگیرید و بعد برای فوق لیسانس به اروپا و امریکا فکر کنید.
    فقط قبل از بی خیال شدنم می خوام بدونم شرایط استثنایی چیه ؟؟؟
    مرسی

Junior Member

سلام من دانشجوی سال دوم فیزیک دانشگاه فردوسی هستم . تا یک ماه دیگه همراه خانواده به استان نیوبرانزویک کانادا مهاجرت میکنم. معدل درس های اختصاصی ام در دبیرستان بین 18.5 تا 19 بوده عمومی ها هم بالای 17 الان میخوام برای رشته business adminstration تو دانشگاههای کانادا اپلای کنم آیلتس 6.5 هم دارم م شانس نه فاند نه اسکالر شیپ میخواهم میخواستم ببینم از بین دانشگاههای زیر شانس پذیرش در کدام دانشگاه رو دارم و آیا این که دو سال بعد دانشگاه اپلای میکنم تاثیر منفی دارد؟ تورنتو مک گیل یورک وسترن اونتاریو و خود نیوبرانزویک .البته خودم نیوبرانزویک را ترجیح میدهم که با خانواده ام زندگی کنم و احتمالا مجبور هستم در آنجا درس بخوانم ولی میخواستم ببینم شانس دانشگاههای دیگه راهم دارم . من دو سال قبل هم از نیوبرانزویک پذیرش مهندسی برق را گرفتم

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط farid82 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال دوم فیزیک دانشگاه فردوسی هستم . تا یک ماه دیگه همراه خانواده به استان نیوبرانزویک کانادا مهاجرت میکنم. معدل درس های اختصاصی ام در دبیرستان بین 18.5 تا 19 بوده عمومی ها هم بالای 17 الان میخوام برای رشته business adminstration تو دانشگاههای کانادا اپلای کنم آیلتس 6.5 هم دارم م شانس نه فاند نه اسکالر شیپ میخواهم میخواستم ببینم از بین دانشگاههای زیر شانس پذیرش در کدام دانشگاه رو دارم و آیا این که دو سال بعد دانشگاه اپلای میکنم تاثیر منفی دارد؟ تورنتو مک گیل یورک وسترن اونتاریو و خود نیوبرانزویک .البته خودم نیوبرانزویک را ترجیح میدهم که با خانواده ام زندگی کنم و احتمالا مجبور هستم در آنجا درس بخوانم ولی میخواستم ببینم شانس دانشگاههای دیگه راهم دارم . من دو سال قبل هم از نیوبرانزویک پذیرش مهندسی برق را گرفتم
    سلام.اگه خودتون بتونین مخارجتون رو بپردازین فکر نکنم مشکلی باشه.پارسال دو تا از بچه های همینجا یکی رفت تورنتو اون یکی رفت ubcولی نمره زبانشون 7به بالا بود

نقل قول نوشته اصلی توسط apolo_mapolo نمایش پست ها
    من متولد 1370 هستم . آمریکا علاقه ای ندارم . کانادا شانس دارم ؟ 50 میلیون هم پول دارم
    با سلام
    سعی کردم بیشتر سوالات رو بخونم تا سوال تکراری نپرسم! سوالم با این دوستمون مشترک هست تقریبا اما به ایشون جوابی داده نشده هنوز اگه میشه از دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن.
    من دخترخالم که متولد 73 هست و مدرک پیش دانشگاهی تجربی سال دیگه میگیره با معدل بالای 18 و نمره زبان خوب چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا و بعد گرفتن ویزا رو داره به این شرط که تمام هزینه هاش رو هم خانوادش تقبل می کنن؟ آیا اصلا اینکار عملیه و در مقطع لیسانس دانشجوی اینترنشنال که رزیدنت هم نباشه رو می پذیرن؟
    خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین.
    NOC: 2121، دریافت مدارک در سیدنی 30 سپتامبر 2010، فایل نامبر 1 فوریه 2011، In process از 29 مارس 2011، آخرین درخواست آپدیت مدارک 23 می 2011، صدور مدیکال و درخواست لندینگ فی 6 جولای 2011، دریافت مدیکال در پاریس 28 جولای 2011، پاس ریکوئست 25 اکتبر 2011، دریافت ویزا 29 نوامبر 2011.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط s.jahangiri نمایش پست ها
    با سلام
    سعی کردم بیشتر سوالات رو بخونم تا سوال تکراری نپرسم! سوالم با این دوستمون مشترک هست تقریبا اما به ایشون جوابی داده نشده هنوز اگه میشه از دوستان با تجربه لطفا راهنمایی کنن.
    من دخترخالم که متولد 73 هست و مدرک پیش دانشگاهی تجربی سال دیگه میگیره با معدل بالای 18 و نمره زبان خوب چقدر شانس گرفتن پذیرش از دانشگاههای کانادا و بعد گرفتن ویزا رو داره به این شرط که تمام هزینه هاش رو هم خانوادش تقبل می کنن؟ آیا اصلا اینکار عملیه و در مقطع لیسانس دانشجوی اینترنشنال که رزیدنت هم نباشه رو می پذیرن؟
    سلام.بستگی داره چه رشته ای بخواد بخونه ولی با توجه به اینکه میگین خونواده شون خرجشون رو میدن و البته اگه بتونن نمره زبان خوبی بگیرن بله شانس دارن. توی همین فروم دو نفر بودن که با نمرات خوب تونستن از تورنتو و ubcپذیرش بگیرن این رزومه یکیشونه.اون یکی هم اگه توی همین تاپیک بگردین پیداش می کنین.
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...report&ar=1149
    http://www.applyabroad.org/forum/adm...wreport&ar=691

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s.jahangiri نمایش پست ها
    با سلام
    اگر مدرک پیش دانشگاهی بگیرند میتونند اپلای کنند. فقط در نظر بگیرید شهریه دوره لیسانس برای دانشجوی بین المللی خیلی بالاست (عموما از 20 تا 30 هزار دلار در سال) و فاند و بورس هم در کار نیست. با درنظرگرفتن قانون جدید انتقال پول بین کانادا و ایران هم ممکنه سفارت ازشون بخواد که پشتیبانی مالی از بیرون ایران نشون بدن.

Junior Member

سلام
    من دانشجوي سال دوم مهندسي عمران هستم با معدل كل 15.41 از دانشگاه صنعتي اصفهان ترم 4را تمام كردم.همسرم در دانشگاه ساسكاچوان مشغول تحصيل است(در مقطع فوق ليسانس) و من هنوز در ايران درس مي خوانم.چند سوال داشتم كه اگه لطف كنيد سريع جواب هاي دقيق بهم بديد ممنون ميشم

1.براي ادامه دادن ليسانس در انجا من بايد چه كاري انجام دهم؟چه مداركي لازم است؟

2.به نظر شما من شانسي براي ادامه تحصيل در انجا را دارم؟

3.براي تحصيل در اونجا بايد چقدر شهريه بدهم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا یه لیسانسه میتونه با دو سال تحصیل در کانادامعادل لیسانس همان رشته را اخذ ک

قبلا جواب داده شده که مـــــــــــــــیـشه

Junior Member amin_rz آواتار ها

سلام به همه دوستان
    من 22 سالم هست 4 سال پیش دیپلم گرفتم(با معدل 14.44) حالا میخوام برای لیسانس ویزا بگیرم(برای ونکوور) به نظر شما شانسی دارم ؟ میتونم نشون بدم که اینجا وابستگی دارم . به نظرتون شانسم برای آمریکا بیشتره یا کانادا ؟ میشه یه چند ماه اول اونجا زبان خوند ؟
    ممنون میشم کمک کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)