صفحه 11 از 51 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member Pasha آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

دوستان من برای استرالیا کارهام را انجام داده بودم و کلی هم برنامه ریخته بودم و 2 تا چهارتا از این حرفا. ولی ویزا نتونستم بگیرم. مسئول پرونده مجاب نشده بود که میتونم هزینه هامو تامین کنم. الان هم قصد گرفتن ویزا برای کانادا را دارم. میخواستم بدونم گردش مالی برای دانشگاهی که سالی 14000 دلار شهریه داره چقدر باید باشه تا مدرک مالی ام ایرادی نگیرند. ضمن اینکه میخواستم بپرسم آیا اینکه گردش مالی متعلق به مادرم هست، مشکلی پیش خواهد آمد یا نه؟
    You Should Use Google Before Asking Dumb Questions

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Pasha نمایش پست ها
    دوستان من برای استرالیا کارهام را انجام داده بودم و کلی هم برنامه ریخته بودم و 2 تا چهارتا از این حرفا. ولی ویزا نتونستم بگیرم. مسئول پرونده مجاب نشده بود که میتونم هزینه هامو تامین کنم. الان هم قصد گرفتن ویزا برای کانادا را دارم. میخواستم بدونم گردش مالی برای دانشگاهی که سالی 14000 دلار شهریه داره چقدر باید باشه تا مدرک مالی ام ایرادی نگیرند. ضمن اینکه میخواستم بپرسم آیا اینکه گردش مالی متعلق به مادرم هست، مشکلی پیش خواهد آمد یا نه؟
    سلام اگه بتونین هزینه ی یکسال رو در حساب داشته باشین فکر نکنم بتونن بهونه ای بیارن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Manufacturing

سلام به همه!

همه تاپیک رو خوندم...اما من یه مقدار وضعیتم با بقیه فرق میکنه!
    من از سربازی معاف دائم هستم...آیلتس هم میتونم با نمره خوب قبول شم....زبانمم در حد خیلی خوب هست!
    الآن دارم مکانیک میخونم، اما میخوام تغییر رشته بدم به کامپیوتر-نرم افزار (اینجاس که وضعیتم فرق میکنه)
    حالا خواستم ببینم که الآن من با این وضعیت بخوام برم کانادا درس بخونم وضعیتم چجوری میشه؟

وضعیت مالی هم تامین میشه انشالله، حالا شانش ویزا گرفتن من چجوریه؟

ممنون میشم کمک کنید....(ضمن اینکه میدونم بعضی قسمتای حرفام تکراریه)

دوستان من اینجا خیلی تازه واردم و می خواستم ازتون یه کمکی بگیرم
    من دانش آموز مدارس تیزهوشان هستم و معدل کل سه سال دبیرستانم 19.15 هست و معدل ترم اول پیش دانشگاهیم هم 19.60 یا 70 .
    مدرک cpe از آمورشگاه معتبر دارم و می تونم توی امتحان تافل یا IELTS نمره ی بالا بیارم .
    و اینکه رتبه ی کنکورم به احتمال زیاد زیر 200 و احتمالا ممکنه زیر 100 منطقه بشه ، طبق آزمون های آزمایشی که میدم
    البته مدرک دیگه ای ندارم و می خوام برای رشته ی مهندسی نرم افزار برای دانشگاه های کانادا یا کشور های اروپایی اقدام کنم
    آیا می تونم ازشون بورسیه ی تحصیلی بگیرم ؟ و تحصیل رایگان داشته باشم ؟
    شانسی برام هست ؟ یا بیخیالش بشم ؟ لطفا اگه یکی اینجا به سوالاتم پاسخ بده خیلی ممنون میشم

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkankazemi نمایش پست ها
    دوستان من اینجا خیلی تازه واردم و می خواستم ازتون یه کمکی بگیرم
    من دانش آموز مدارس تیزهوشان هستم و معدل کل سه سال دبیرستانم 19.15 هست و معدل ترم اول پیش دانشگاهیم هم 19.60 یا 70 .
    مدرک cpe از آمورشگاه معتبر دارم و می تونم توی امتحان تافل یا IELTS نمره ی بالا بیارم .
    و اینکه رتبه ی کنکورم به احتمال زیاد زیر 200 و احتمالا ممکنه زیر 100 منطقه بشه ، طبق آزمون های آزمایشی که میدم
    البته مدرک دیگه ای ندارم و می خوام برای رشته ی مهندسی نرم افزار برای دانشگاه های کانادا یا کشور های اروپایی اقدام کنم
    آیا می تونم ازشون بورسیه ی تحصیلی بگیرم ؟ و تحصیل رایگان داشته باشم ؟
    شانسی برام هست ؟ یا بیخیالش بشم ؟ لطفا اگه یکی اینجا به سوالاتم پاسخ بده خیلی ممنون میشم
    سلام شرایط خوبی دارین.به شرطی که بتونین نمره بالایی در ایلس یا تافل بگیرین.برای پذیرش شانس دارین ولی برای بورسیه متاسفانه دانشگاه های کانادا بورسیه زیادی در این مقطع نمیدن.البته یکی از دوستان بود که امسال برای مموریال بورس گرفت ولی مبلغش 4400تا بود.در مورد کشورهای اروپایی هم میتونین از کشورهایی که تحصیل درشون رایگان هست مثل فنلاند و نروژ شروع کنین ولی خرج زندگی بالاست.ولی راه حل های دیگه برای تحصیل رایگان هست که مربوط به این تاپیک نمیشه اما اگه بخواین میتونم در خصوصی بهتون بگم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به undergraduate ها بالاخره ویزا می دن یا خیر؟

سلام
    بعد از خوندن کل نظرها حسابی گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم...
    من واسه لیسانس شیمی دانشگاه mcgill که توی مونترئاله (ایالت کبک)اقدام کردم منتظر جوابشونم.میدونم که باید جواب قبول بگیرم تا بتونم اقدام کنم اما میخوام از قبلش آمادگی داشته باشم.
    کلا هیچی راجع به درخواست برای ویزا نمیدونم.اینکه اصلا واسه گرفتن ویزا باید چیکار کرد و چه مراحلی رو طی کرد.
    الانم شنیدم که دیگه از توی ایران نمیشه اقدام کرد.آیا صحت داره؟اگه داره باید چیکار کنم؟
    در ضمن این CAQ که اشاره شده چیه؟!
    اگه کسی بتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنم ممنون میشم.
    ویرایش توسط Nasim72 : May 20th, 2012 در ساعت 02:29 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Nasim72 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از خوندن کل نظرها حسابی گیج شدم و نمیدونم چیکار کنم...
    من واسه لیسانس شیمی دانشگاه mcgill که توی مونترئاله (ایالت کبک)اقدام کردم منتظر جوابشونم.میدونم که باید جواب قبول بگیرم تا بتونم اقدام کنم اما میخوام از قبلش آمادگی داشته باشم.
    کلا هیچی راجع به درخواست برای ویزا نمیدونم.اینکه اصلا واسه گرفتن ویزا باید چیکار کرد و چه مراحلی رو طی کرد.
    الانم شنیدم که دیگه از توی ایران نمیشه اقدام کرد.آیا صحت داره؟اگه داره باید چیکار کنم؟
    در ضمن این CAQ که اشاره شده چیه؟!
    اگه کسی بتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنم ممنون میشم.
    سلام.بله قسمت ویزا رفته ترکیه البته تعداد کمی از دوستان که برایfallپذیرش گرفتن.از طرف سفارت نامه هاشون اومده.قسمت ویزای انجمن همه چیز توضیح داده شده .سوال اخرتون رو هم متاسفانه نمیدونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام.بله قسمت ویزا رفته ترکیه البته تعداد کمی از دوستان که برایfallپذیرش گرفتن.از طرف سفارت نامه هاشون اومده.قسمت ویزای انجمن همه چیز توضیح داده شده .سوال اخرتون رو هم متاسفانه نمیدونم
    ممنون از راهنماییتون خوشحال میشم اگه بتونین دقیقتر بهم بگین چه قسمتی از ویزای انجمن رو باید بگردم آخه تعدادشون خیلی زیاده!
    در ضمن میخواستم بدونم مواردی که واسه ویزا باید ارائه بشه تو همه ی سفارت های کانادا (صرف نظر از کشورش)یکیه یا نه بسته به کشور باهم فرق دارن؟

سلام
    من پیش دانشگاهییم رو تموم کردم و معدلم 16 شده . میخواستم برای لیسانس برم کانادا . ولی نمی دونم چه رشته ای بخونم که آینده ی شغلی خوبی داشته باشه . خودم به روانشناسی علاقه مندم اما نمیدونم آینده ی شغلی خوبی داره یا نه . لطفا در این زمینه هر اطلاعاتی دارید به من بدین .
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parishad00 نمایش پست ها
    سلام
    من پیش دانشگاهییم رو تموم کردم و معدلم 16 شده . میخواستم برای لیسانس برم کانادا . ولی نمی دونم چه رشته ای بخونم که آینده ی شغلی خوبی داشته باشه . خودم به روانشناسی علاقه مندم اما نمیدونم آینده ی شغلی خوبی داره یا نه . لطفا در این زمینه هر اطلاعاتی دارید به من بدین .
    ممنون
    سلام.چه رشته ای هستین؟ایلس یا تافل امتحان دادین؟اگه بله نمره تون؟والا برای اپلای به رشته های مهندسی بهتر پذیرش و فاند میدن.ولی اینم در نظر بگیرین که کانادا شهریه ها خیلی بالاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)