صفحه 13 از 51 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط bahadur نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من میخواستم بپبرسم که تحصیل توی کالج چطوره یعنی اینکه مدرکش معتبر هست و میشه برای مستر آمریکا اقدام کرد؟
    هزینه ها رو بیشتر توضییح میدین ؟
    مرسی
    کالجهای کانادا مدارک فوق دیپلم یا لیسانس حرفه ای میدهند که معمولا برای ادامه تحصیل در دوره مستر در دانشگاههای خوب کافی نیست ولی شاید بعضی دانشگاههای پائین لیسانسهای حرفه ای کالج ها رو قبول کنند.

Junior Member

سلام.
    آيا من با مدرك كارداني از دانشگاه آزاد و با معدل 13.91 شانسي براي پذيرش از دانشگاه هاي كانادا در مقطع ليسانس دارم؟
    و شرايط پذيرش دانشگاه هاي كانادا در مقطع ليسانس و فوق ليسانس چيه؟ شنيدم كسانيكه ميخواهند در مقطع فوق ليسانس يا مستر اقدام كنند بايد حداقل 4 سال تحصيل در مقطع ليسانس و حداقل معدل 15 داشته باشند درسته؟ آخه طول دوره ليسانس در ايران دو ساله هست ولي اونها شرط 4 ساله گذاشتند. چطوريه؟
    لطفا كمكم كنيد دوستان من ميخواهم براي آينده برنامه ريزي كنم و خيلي نگرانم كاش بيشتر درس ميخوندم با اين معدل پايين آيا اميدي هست؟
    شايد بهتر باشه كارشناسي هم بخونم وليبا معدل بالاتر. هرچند كه خودم بيشتر مايلم كارشناسي رو كانادا بخونم.
    ویرایش توسط puzzle : August 30th, 2012 در ساعت 05:49 PM

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام.اونا معدل پیش و دیپلمتون رو میخوان.البته شاید بشه بعضی از واحدها رو با اونجا تطبیق داد.جواب سوال دومتون در فروم هست.3.بله4بله؟این تیکه رو متوجه نشدم؟دوره ی لیسانس درایران 2ساله ست؟خیر دوست عزیز در تمام دنیا لیسانس 4ساله ست.بعضی از کشورهای اروپایی(مثل فرانسه)3ساله ست.5.برای دانشگاه های متوسط رو به پایین شاید بشه ولی من شیندم کانادایی ها روی معدل حساسن.شاید بهتر باشه 2سال دیگه م صبر کنین.بخصوص که لیسانس در کانادا هزینه های بالایی داره.موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام.اونا معدل پیش و دیپلمتون رو میخوان.البته شاید بشه بعضی از واحدها رو با اونجا تطبیق داد.جواب سوال دومتون در فروم هست.3.بله4بله؟این تیکه رو متوجه نشدم؟دوره ی لیسانس درایران 2ساله ست؟خیر دوست عزیز در تمام دنیا لیسانس 4ساله ست.بعضی از کشورهای اروپایی(مثل فرانسه)3ساله ست.5.برای دانشگاه های متوسط رو به پایین شاید بشه ولی من شیندم کانادایی ها روی معدل حساسن.شاید بهتر باشه 2سال دیگه م صبر کنین.بخصوص که لیسانس در کانادا هزینه های بالایی داره.موفق باشین
    ممنون از پاسختون.
    خب معدل ديپلم من 14.30 هست. با اين حساب با توجه به اينكه حداقل معدل 15 هست من شرايط لازم رو براي ادامه تحصيل در مقطع ليسانس ندارم و مجبورم مدرك ليسانس را با معدل بالاي 15 از ايران بگيرم و فوق ليسانس رو كانادا بخونم و چاره ديگري ههم ندارم. نظر شما چيه؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط puzzle نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون.خب معدل ديپلم من 14.30 هست. با اين حساب با توجه به اينكه حداقل معدل 15 هست من شرايط لازم رو براي ادامه تحصيل در مقطع ليسانس ندارم و مجبورم مدرك ليسانس را با معدل بالاي 15 از ايران بگيرم و فوق ليسانس رو كانادا بخونم و چاره ديگري ههم ندارم. نظر شما چيه؟
    معدل 15برای فوق لیسانسه.شاید برای لیسانس با این معدل هم قبول کنن.بستگی به دانشگاهشم داره.در این مورد زیاد اطلاعی ندارم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

سلام دوستان

کسی اطلاع داره جدیدا عملکرد سفارت تو دادن ویزا به کسایی که در دوره لیسانس پذیرش دارن چجوری بوده؟ می خوام ببینم احتمال ویزا گرفتن با پذیرش در مقطع لیسانس چقدر هستش؟

پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام! من 18 سالمه (پسر) مشمول سربازی
    معدل دیپلمم 19.10 (رشته ریاضی) امسالم پیش دانشگاهی معدلم احتمال زیاد بالای 19.5 میشه و رتبه ی کنکورم هم بازم
    احتمال زیاد خوب میشه ( حدود 200 300 با توجه به کنکور آزماشیا ...)
    می خوام برای Canada اقدام کنم , آیا راهی هست کلا؟ با توجه به وضعیت سربازی ؟
    یه چیزی که خودم به ذهنم رسید این بود که بعد کنکور برم دانشگاه شریف یا تهران که معافیت تحصیلی بگیرم
    بعد از 1 ترم برم خارج , اینطوری میشه ؟
    از نظر مالی فک نمی کنم مشکلی داشته باشم ولی کلا یه راهنمایی بکنید
    ممنون

Senior Member

دوستان من 25 سالمه و اینجا یک لیسانس زبان دارم.دیپلم و پیش تجربی دارم با معدل بالای 18.تافل خوب دارم کلا زبانم خوبه.میخوام بدونم شانسی هست که بتونم از دانشگاههای کانادا برای پرستاری پذیرش بگیرم؟هزینه هاش در چه حدیه؟ میتونید دانشگاههایی رو که شهریه پایینی دارند معرفی کنید؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirala7 نمایش پست ها
    سلام! من 18 سالمه (پسر) مشمول سربازی
    معدل دیپلمم 19.10 (رشته ریاضی) امسالم پیش دانشگاهی معدلم احتمال زیاد بالای 19.5 میشه و رتبه ی کنکورم هم بازم
    احتمال زیاد خوب میشه ( حدود 200 300 با توجه به کنکور آزماشیا ...)
    می خوام برای Canada اقدام کنم , آیا راهی هست کلا؟ با توجه به وضعیت سربازی ؟
    یه چیزی که خودم به ذهنم رسید این بود که بعد کنکور برم دانشگاه شریف یا تهران که معافیت تحصیلی بگیرم
    بعد از 1 ترم برم خارج , اینطوری میشه ؟
    از نظر مالی فک نمی کنم مشکلی داشته باشم ولی کلا یه راهنمایی بکنید
    ممنون
    سلام شما برای مقطع لیسانس نمیتونید از کشور خارج بشید
    مستر به بالا امکانش هست
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،من مهندسی برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل 15.5 و IELTS 6 (6,6,6,5.5) با حساب بانکی با موجودی حدود 40000$ به مدت بیش از 4 ماه و Letter of acceptance از یک کالج در Ontario برای دوره Advanced Diploma و سابقه کار صنعتی حدود 5 سال هم دارم. به نظر شما امکان اخذ ویزا چقدر هست؟ در ضمن دنبال نمونه نامه های Job Offer برای Tie و Study Plan یا Purpose of Study هم هستم.ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)