صفحه 14 از 51 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام.من لیسانس معماری دارم ار دانشگاه آزاد با معدل 16.می خواستم واسه فوق برای کانادا اقدام کنم اما نه تو رشته ی خودم.دیپلم ریاضی دارم با معدل 19..می خواستم ببینم امکان پذیر هست؟ یا اینه باید دوباره واسه لیسانس اقدام کنم؟ بعد کدوم یکی از مدارکمو می خوان ؟دیپلم یا لیسانس؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar_kh91 نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس معماری دارم ار دانشگاه آزاد با معدل 16.می خواستم واسه فوق برای کانادا اقدام کنم اما نه تو رشته ی خودم.دیپلم ریاضی دارم با معدل 19..می خواستم ببینم امکان پذیر هست؟ یا اینه باید دوباره واسه لیسانس اقدام کنم؟ بعد کدوم یکی از مدارکمو می خوان ؟دیپلم یا لیسانس؟
    چه رشته ای میخواهید اقدام کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چه رشته ای میخواهید اقدام کنید؟
    راستش هنوز درست تصمیم نگرفتم چون نمی دونم شانسم تو چه رشته ای بیشتره ولی چند تا رشته که مد نظرم هست:

psychology/commercial law/tourism management/business management/marketing/journalism

البته هیچ کدوم به هم ربط نداره ولی ممنون می شم راهنماییم کنید که کدومش احتمال پذیرفته شدنم بیشتره
    اگرم مجبور باشم که تو رشته ی خودم ادامه تحصیل بدم urban design
    در ضمن من هم به زبان انگلیسی هم فرانسه مسلطم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام خدمت تمام دوستان عزیز و مهربانم بخصوص متخصص این موضوعات globeعزیز
    دوست من مهندسی برق و قدرت خونده دانشگاه آراد با معدل کل 14.20 اما خوشبختانه دروس 2سال آخر ایشون نمرات خوبی داره!ایشون ielts=6.5هم داره و گپ تحصیل 2سال!!(این دو سال سرباز بوده و بدلیل فاصله از درس ترس هم داره )
    ایشون قصد کرده برای مستر پذیرش نگیره و 2باره واسه لیسانس رشته خودش اقدام کنه و همون electrical eng یا هرگرایشی که در کانادا به دردش میخوره بخونه!
    لازم به ذکر که ایشون فقط به اقامت کانادا و کار در این کشور فکر میکنه و گمان میکنه از لیسانس بره و 1 لیسانس کانادایی بگیره بهتره تا 1 فوق دست و پا شکسته!
    خواهش میکنم بزرگوارانه راهنماییشون کنید که چه گرایشی و به چه نحو بخونه؟

سپاس
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان عزیز و مهربانم بخصوص متخصص این موضوعات globeعزیز
    دوست من مهندسی برق و قدرت خونده دانشگاه آراد با معدل کل 14.20 اما خوشبختانه دروس 2سال آخر ایشون نمرات خوبی داره!ایشون ielts=6.5هم داره و گپ تحصیل 2سال!!(این دو سال سرباز بوده و بدلیل فاصله از درس ترس هم داره )
    ایشون قصد کرده برای مستر پذیرش نگیره و 2باره واسه لیسانس رشته خودش اقدام کنه و همون electrical eng یا هرگرایشی که در کانادا به دردش میخوره بخونه!
    لازم به ذکر که ایشون فقط به اقامت کانادا و کار در این کشور فکر میکنه و گمان میکنه از لیسانس بره و 1 لیسانس کانادایی بگیره بهتره تا 1 فوق دست و پا شکسته!
    خواهش میکنم بزرگوارانه راهنماییشون کنید که چه گرایشی و به چه نحو بخونه؟

سپاس
    ایشون پذیرش فوق هم براشون دور از دسترس نبست ولی اگر میخواهند لیسانس بخوانند هم میتوانند اپلای کنند. منتهی اگر اقامت کانادا نداشته باشند هم شهریه دانشگاه بسیار بالاتر خواهد بود (شهریه سالانه دوره لیسانس ممکن است تا دوبرابر گرانتر از دوره فوق لیسانس باشد) و هم اینکه ویزا گرفتن برایشان مشکل خواهد بود. ایشان اقامت دارند؟ اگر بله کدام ایالت؟

Junior Member

سلام
    کسی که با معدل 12.5 از دانشگاه ازاد لسیانس سخت افزار داره،و pr هم داره (مقیم کانادا هستش)چطور میتونه از دانشگاه منیتبا پذیرش بگیره و دوباره از لیسانس بخونه؟دوره ی لیسانس برای کسی با این شرایط چقدر طول میکشه؟
    مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط taraneh007 نمایش پست ها
    سلام
    کسی که با معدل 12.5 از دانشگاه ازاد لسیانس سخت افزار داره،و pr هم داره (مقیم کانادا هستش)چطور میتونه از دانشگاه منیتبا پذیرش بگیره و دوباره از لیسانس بخونه؟دوره ی لیسانس برای کسی با این شرایط چقدر طول میکشه؟
    مرسی
    من مواردی را دیده ام که دانشگاههای کانادا دو سال از لیسانس ایران را قبول کرده اند. باید بعد از پذیرش کارنامه و سرفصل دروس را ببرید دانشکده و تقاضا کنید واحدهایتان را بررسی کنند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ایشون پذیرش فوق هم براشون دور از دسترس نبست ولی اگر میخواهند لیسانس بخوانند هم میتوانند اپلای کنند. منتهی اگر اقامت کانادا نداشته باشند هم شهریه دانشگاه بسیار بالاتر خواهد بود (شهریه سالانه دوره لیسانس ممکن است تا دوبرابر گرانتر از دوره فوق لیسانس باشد) و هم اینکه ویزا گرفتن برایشان مشکل خواهد بود. ایشان اقامت دارند؟ اگر بله کدام ایالت؟
    سلام مجدد
    خیر ندارند-ایشون گمان میکنند با این کار اقامتشون در خاک کانادا بیشتر و احتمال سیتی زن شیپ بالاتره ضمنا 1 از اقوام درجه 1 ایشون کبک هستند!
    چه مشکلی برای ویزا پیش میاد اگه لیسانس اپلای کنند؟
    بدلیل گپ تحصیلی 1 مقدار هم میترسند که برند فوق بخونند احساس میکنند بدلیل فاصله ای که پیش اومده توانایی خوندن فوق در 1 کشور وزبان دیگرو ندارند
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    سلام مجدد
    خیر ندارند-ایشون گمان میکنند با این کار اقامتشون در خاک کانادا بیشتر و احتمال سیتی زن شیپ بالاتره ضمنا 1 از اقوام درجه 1 ایشون کبک هستند!
    چه مشکلی برای ویزا پیش میاد اگه لیسانس اپلای کنند؟
    بدلیل گپ تحصیلی 1 مقدار هم میترسند که برند فوق بخونند احساس میکنند بدلیل فاصله ای که پیش اومده توانایی خوندن فوق در 1 کشور وزبان دیگرو ندارند
    چون لیسانس دارند ممکنه افسر مهاجرت همین ایراد رو بگیره که هدف ایشون از تحصیل صرفا گرفتن مهاجرته. روی تاپیک های ویزا مطرح کنید ممکن است اطلاعات بهتری بگیرید. در ضمن گرفتن مهاجرت با مدرک ارشد از کانادا راحتتر از مدرک لیسانس است.
    در ضمن خوندن فوق به زبان انگلیسی یا فرانسه فوق العاده ساده تر از خوندن لیسانس به آن زبان ها است چون در مقطع فوق لیسانس درسها کمتر است و اکثر دانشجویان فوق هم خارجی هستند.

Junior Member

سلام
    من دیپلم تجربی دارم و 21 ساله هستم معدل دیپلم 17 - پیش 14 - علوم تجربی
    میخوام برای کانادا اقدام کنم
    میخوام یکی از رشته های زیر را بخونم
    2-pharmocology
    3-medicine
    4-genetic
    5-industry of petrolium

نظرتون چیه دوستان ؟ کدوم دانشگاهها را اقدام کنم
    میشه لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم