صفحه 16 از 51 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : apply مستقیم از Bachelor به Phd

نقل قول نوشته اصلی توسط e2e نمایش پست ها
    تشکر دوست عزیز !
    نمی زنن یا نباید زد ؟! اگه بزنم بده ؟! زدن یا نزدنش فایده داره ؟!
    ایمیل زدن و نزدن فایده ای نداره. اساتید در حالت عمومی دخالتی در پروسه پذیرش لیسانس ندارند.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : apply مستقیم از Bachelor به Phd

نقل قول نوشته اصلی توسط e2e نمایش پست ها
    تشکر دوست عزیز !
    نمی زنن یا نباید زد ؟! اگه بزنم بده ؟! زدن یا نزدنش فایده داره ؟!
    پس واجب شد یه بررسی دیگه بکنم سایت ubc رو
    این سایتی که توش این اسکالرشیپ های برترو مشاهده کردین کجاس ؟! دانشگاه اول کیه ؟
    10. Commonwealth-Grenada St. George’s University Scholarship Program
    9. Korean Government Scholarship Program for International Students
    8.The China Scholarship Council (CSC)
    7. Indian Council for Cultural Relations
    6. University of British Columbia – Awards for International Students
    5. Australian National University
    4. York University -
    3. New Zealand Development Scholarships
    2. Need-Blind Admissions
    1. Advancing Africa Full Undergraduate Scholarship Fund
    والبته بورس مونبوشو ژاپن رو هم بهش اضافه کنین

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام به همگی.
    از بچه ها کسی هست که بعد از دبیرستان برای لیسانس رفته باشه کبک؟
    لطفاً تجربه یا اطلاعات خودتون رو از CEGEP بیان کنید...
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

Junior Member

سلام دوستان من خدا بخواد تابستون راهی کانادا هستم برای لیسانس بگم که خیلی گرونه من که خودم تمام هزینه هامو میدم و پشتوانه مالی ندارم حتی 1 دلار از طرف خانوادم خیلی برام بدتره اما به صورت کلی چیزی که میدونم برای شروع 12 هزار دلار میخوای پول ترم اول که باید یک جا بدیم خونه و وسایل اما از ماهای بعد فقط اجاره و خرج زندکی هست که دوستان من که اونجان با 1000 دلار میگذزونن (بسنگی به خودتون داره) وو شهریه ترم های بعدی میتونید به صورت قسطی بدین به غیر از اون 12 هزار اولی ماهانه اگه 8 میلیون تومان با دلار 3500 تومن کافیه میشه جممع وجورش کرد چون باید ترمی تقریبا 9000 دلار شهریه بدین امیدوارم اطلاعاتم به درد بقیه بخوره

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1370sh نمایش پست ها
    سلام دوستان من خدا بخواد تابستون راهی کانادا هستم برای لیسانس بگم که خیلی گرونه من که خودم تمام هزینه هامو میدم و پشتوانه مالی ندارم حتی 1 دلار از طرف خانوادم خیلی برام بدتره اما به صورت کلی چیزی که میدونم برای شروع 12 هزار دلار میخوای پول ترم اول که باید یک جا بدیم خونه و وسایل اما از ماهای بعد فقط اجاره و خرج زندکی هست که دوستان من که اونجان با 1000 دلار میگذزونن (بسنگی به خودتون داره) وو شهریه ترم های بعدی میتونید به صورت قسطی بدین به غیر از اون 12 هزار اولی ماهانه اگه 8 میلیون تومان با دلار 3500 تومن کافیه میشه جممع وجورش کرد چون باید ترمی تقریبا 9000 دلار شهریه بدین امیدوارم اطلاعاتم به درد بقیه بخوره
    قسطی هم بخواهید بدید باید تا آخر هر ترم بدید. نمیتونید که بندازید بعد از فارغ التحصیلی تون . شما کدوم دانشگاه و شهر تشریف میبرید؟

Junior Member

بله درسته دیگه باید ماهانه بدین کی گقت بعد تحصیل منم گقت ماهیانش میکنن برای کسایی مثل من که درآمد ماهیانه دارن خوبه من دانشگاه SFU شهر ونکوور

ApplyAbroad Guru

بله درسته دیگه باید ماهانه بدین کی گقت بعد تحصیل منم گقت ماهیانش میکنن برای کسایی مثل من که درآمد ماهیانه دارن خوبه من دانشگاه SFU شهر ونکوور
    درست ولی با این حساب چطوری با هشت میلیون تومن در ماه میخواهید جمعش کنید؟ ترمی نه هزار دلار که میشه تقریبا دو هزار و خرده ای دلار در ماه که همون هشت میلیون تومن درمیاد و بعد هزینه زندگی و بیمه پزشکی رو هم باید علاوه کنید. فکر کنم یک چیزی در حدود دوازده سیزده میلیون در ماه منطقی تر باشه یعنی همون سالی صد میلیون تومان.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    درست ولی با این حساب چطوری با هشت میلیون تومن در ماه میخواهید جمعش کنید؟ ترمی نه هزار دلار که میشه تقریبا دو هزار و خرده ای دلار در ماه که همون هشت میلیون تومن درمیاد و بعد هزینه زندگی و بیمه پزشکی رو هم باید علاوه کنید. فکر کنم یک چیزی در حدود دوازده سیزده میلیون در ماه منطقی تر باشه یعنی همون سالی صد میلیون تومان.
    ببخشید سالی ۱۵۰میلیون منظورم بود.

اگر در ایالت ontario درس میخونید، فکر کنم بتونید از بورسیه ی OSAP استفاده کنید.

حتماً دنبال بورسیه ها و کمک هزینه های داخل دانشگاهی باشید. بورسیه های خارج دانشگاهی من به شخصه تا حالا نشدیدم توی کانادا چیز آنچنانی ای باشی ولی خوب بازم اگه دنبالشون باشید ضرر نکردید.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mjfadaee نمایش پست ها
    اگر در ایالت ontario درس میخونید، فکر کنم بتونید از بورسیه ی OSAP استفاده کنید.

حتماً دنبال بورسیه ها و کمک هزینه های داخل دانشگاهی باشید. بورسیه های خارج دانشگاهی من به شخصه تا حالا نشدیدم توی کانادا چیز آنچنانی ای باشی ولی خوب بازم اگه دنبالشون باشید ضرر نکردید.
    OSAP مخصوص کسانی است که اقامت دائم یا تابعیت کانادا دارند. شرایط ایشون و مبلغ شهریه شون به اینترنشنال میخوره و مشمول OSAP نمیشوند. البته ظاهرا سایمون فریزر هم میروند که در بریتیش کلمبیاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)