صفحه 19 از 51 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaeeiidd نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه ویکتوریا پذیرش داشتم،الان واسه ترم پاییز ویزام رجک شد گفنم دیفر کنید واسه تزم زمستان که این ایمیل رو زدن، واسه مقطع لیسانس هستم.

We are unable to provide you with a new letter or study permit until you have submitted a new application for admission to January 2014. You can apply again online at www.uvic.ca

ایا این درسته؟باید دوباره من هزینه ثبت نام بدم؟مگر روال بر این نیست شما اگر بخواهید باید براتون دیفر کنن؟
    اکثر دانشگاه ها دیفر میکنن. ولی در مورد همه دانشگاه ها نمیشه یه نسخه واحد پیچید. هر کدوم یه جورن: بعضیا یه ترم دیفر میکنن، بعضیا دو ترم. برای اطمینان میتونین باز هم از دیگر مسوولای دانشگاه یا دانشکدتون سوال کنین!

موفق باشین
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

Junior Member

سلام من پیش دانشگاهی رو تموم کردم و کنکور دادم ولی رتبه ام خوب نشد. تصمیم گرفتم برای پذیرش تو یک کالج اقدام کنم در کانادا. کسی میتونه کمکم کنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ssaaeeiidd نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه ویکتوریا پذیرش داشتم،الان واسه ترم پاییز ویزام رجک شد گفنم دیفر کنید واسه تزم زمستان که این ایمیل رو زدن، واسه مقطع لیسانس هستم.

We are unable to provide you with a new letter or study permit until you have submitted a new application for admission to January 2014. You can apply again online at www.uvic.ca

ایا این درسته؟باید دوباره من هزینه ثبت نام بدم؟مگر روال بر این نیست شما اگر بخواهید باید براتون دیفر کنن؟
    روال ثابتی نیست و بستگی به دانشگاه داره. برای مقطع لیسانس بعضی جاها اصلا پذیرش ژانویه ندارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    ویزا یا پذیرش؟
    با این معدل و نمره زبان برای دانشگاههای خوب شانسی ندارید ولی شاید بتونید دانشگاههای پایین یا دوره های لیسانس کاربردی کالج ها رو برید. حداقل هزینه تحصیل و زندگی تون بسته به شهر و دانشگاه انتخابی در محدوده 25 تا 40 هزار دلار در سال ممکنه در بیاد. ویزا گرفتن داستان دیگری است. باید پشتوانه خیلی قوی مالی نشون بدید که مثلا برای چهار سال لیسانس توانایی هزینه کردن 140-150 هزار دلار را دارید.

عزیز من که همچین پولی ندارم بزار پرینت حساب بگیرم :| میشه نزدیک 500 ملیون از فامیل هم نمیتونم جور کنم :| یعنی همه بچه های اینجا که رفتن کانادا اینقدر پول گزاشتن تو بانک ؟ راه دیگه ای نداره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط boom نمایش پست ها
    عزیز من که همچین پولی ندارم بزار پرینت حساب بگیرم :| میشه نزدیک 500 ملیون از فامیل هم نمیتونم جور کنم :| یعنی همه بچه های اینجا که رفتن کانادا اینقدر پول گزاشتن تو بانک ؟ راه دیگه ای نداره ؟
    اینجا کسی برای لیسانس کانادا نمیره. کسانی هم که من دیدم برای لیسانس آمدند عموما ساپورت مالی قوی داشته اند. برای ارشد و دکترا فاندینگ دانشگاه کفایت هزینه ها رو میکنه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اینجا کسی برای لیسانس کانادا نمیره. کسانی هم که من دیدم برای لیسانس آمدند عموما ساپورت مالی قوی داشته اند. برای ارشد و دکترا فاندینگ دانشگاه کفایت هزینه ها رو میکنه.
    ghlobeعزیز شما در مورد لیسانس دومی ها در کانادا توضیح بدید گمان کنم به سوال خیلی دوستان و همچنین دوست من مربوط بشه!
    این گمانه زنی وجود داره که از لیسانس .... و قس علی هذا
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط en milad نمایش پست ها
    ghlobeعزیز شما در مورد لیسانس دومی ها در کانادا توضیح بدید گمان کنم به سوال خیلی دوستان و همچنین دوست من مربوط بشه!
    این گمانه زنی وجود داره که از لیسانس .... و قس علی هذا
    سوالتون دقیقا چیه دوست عزیز؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به undergraduate ها بالاخره ویزا می دن یا خیر؟

يعني اگر قصدمون ترك ايران براي هميشه باشه نمي شه؟
    حتما بايد نشون بديم كه بعد از اتمام تحصيل به ايران برميگرديم؟
    مثلا اگه من الان براي تحصيل در مقطع كارشناسي رشته معماري اقدام كنم بايد حتما بعد از اتمام تحصيل به ايران برگردم يا مي تونم بعد از سه سال درخواست اقامت كنم؟

Junior Member

براي تحصيل در مقطع كارشناسي چه چيز هاي لازمه؟
    فقط ساپورت مالي كافيه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina240 نمایش پست ها
    يعني اگر قصدمون ترك ايران براي هميشه باشه نمي شه؟
    حتما بايد نشون بديم كه بعد از اتمام تحصيل به ايران برميگرديم؟
    مثلا اگه من الان براي تحصيل در مقطع كارشناسي رشته معماري اقدام كنم بايد حتما بعد از اتمام تحصيل به ايران برگردم يا مي تونم بعد از سه سال درخواست اقامت كنم؟
    میشه اما باید اعتماد سفارت رو جلب کنید که علی الحساب بهتون ویزل بده

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina240 نمایش پست ها
    براي تحصيل در مقطع كارشناسي چه چيز هاي لازمه؟
    فقط ساپورت مالي كافيه؟
    شما باید فروم رو بخونید
    ساپورت مالی 1 از این موارده
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)