صفحه 2 از 51 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

پیش فرض پاسخ : کدوم دانشگاه تو کانادا اجازه میده از ریاضی کاربردی (لیسانس) برم کامپیوتر؟!

نه! مقاله نداشت؛ یه سری درس در این زمینه ها گذرونده بود و استاداش هم تو recomهاش گفته بودن که چی کار کرده. دانشگاه شریف.
    بیشتر دانشگاه های کانادا تا اونجایی که من می دونم اگر با یه استاد هماهنگ کنید و اون شما رو بخواد دیگه مشکلی نیست. به نظرم بهتره که به استادا mail بزنید، ببینید که اونا چی میگن.

موفق باشی
    سبز تویی که سبز می خواهمت

پیش فرض سوال درباره پذیرش از دانشگاه در مقطع كارشناسي با معدل پايين

سلام

من فارق التحصيل مقطع كارداني در رشته برق قدرت با معدل حدود 13 هستم.
    رشته من در هنرستان هم كاربري كنترل كننده هاي منطقي plc بوده. و معدلم 15/50 بوده.

مي خواستم بدونم كه آيا مي تونم در مقطع كارشناسي از يكي از دانشگاه هاي كانادا پذيرش بگيرم؟

اگه دانشگاهش خيلي مطرح و پرستاره هم نبود ايرادي نداره. و در مورد مالي هم مشكلي ندارم و نيازي به فاند ندارم.

لطفا راهنمايي بفرماييد.

پانوشت: من توي يك تاپيك ديگه هم اين مسئله رو عنوان كردم ولي از اونجايي كه جوابي دريافت نكردم اين احتمال رو دادم كه چون جاي مناسبي مطرح نشده جواب نگرفتم.

پیش فرض پاسخ : سوال درباره پذیرش از دانشگاه در مقطع كارشناسي با معدل پايين

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999
    سلام
    من فارق التحصيل مقطع كارداني در رشته برق قدرت با معدل حدود 13 هستم.
    رشته من در هنرستان هم كاربري كنترل كننده هاي منطقي plc بوده. و معدلم 15/50 بوده.
    مي خواستم بدونم كه آيا مي تونم در مقطع كارشناسي از يكي از دانشگاه هاي كانادا پذيرش بگيرم؟
    اگه دانشگاهش خيلي مطرح و پرستاره هم نبود ايرادي نداره. و در مورد مالي هم مشكلي ندارم و نيازي به فاند ندارم.
    لطفا راهنمايي بفرماييد.
    پانوشت: من توي يك تاپيك ديگه هم اين مسئله رو عنوان كردم ولي از اونجايي كه جوابي دريافت نكردم اين احتمال رو دادم كه چون جاي مناسبي مطرح نشده جواب نگرفتم.

دوست عزیز من از مقطع دیپلم یا کاردانی به لیسانس اطلاعی ندارم اما یکی از دوستان من که در حال حاضر در دانشگاه تورنتو مشغول یه تحصیله بهم گفت در صورت گرفتن پذیرش از دانشگاهها رنک پائین به احتمال زیاد (اخیرا) با مشکل گرفتن ویزا مواجه خواهم شد، چون من قبلا سعی داشتم به هر نحو ممکن به کانادا برم. سال گذشته به گفته دوستان کسانی که برای مستر و دکترای کانادا بدون فاند بودن ریجکت شدن. ولی کلا مقطع undergraduate فاندی نداشته و این مورد یک نقطه ضعف برای شما محسوب نخواهد شد. فکر میکنم اگر به قسمت مربوط به عوامل مهم در رد شدن درخواست ویزای تحصیلی سر بزنید بهتر بتونید اطلاعاتی کسب کنید یا از دوستان در اون قسمت راهنمائی بگیرید.
    ببخشید من فقط در همین حد میدونستم.
    موفق و موید باشید

دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ضمن تشكر از دانيال عزيز كه لطف كردن و پاسخ دادند.

اگه دوستان لطف كنند و بگن كه چند درصد احتمال داره كه بتونم پذيرش بگيرم ممنونم ميشم.

Junior Member

اگه دوستان لطف كنند و بگن كه چند درصد احتمال داره كه بتونم پذيرش بگيرم ممنونم ميشم.
    سلام .
    احتمال ویزا گرفتن کمه.
    من دوستم از دانشگاه UBC پذیرش گرفت.گردش حساب بانکیش هم ماهی 20 میلیارد بود.یکی میلیاردر معروف هم تو کانادا پشتیبانش بود(دوست باباش بود).
    اما ویزا بهش نداد سفارت.الان هم رفت لندن درس می خونه.

در ضمن دیپلم تجربی با معدل 18.5 داشت.

خواهش میکنم احسان جان
    پروسه گرفتن پذیرش و بعد از اون گرفتن ویزا واقعا معلوم نیست. لطفا به بخش نتایج پذیرش برو و کسانی که اخیرا واسه کانادا اقدام کردن رو پیدا کن و ازشون سوال کن. شاید بتونی به یک نتیجه نسبی برسی.
    خیلی خوب می شه اگه جمع بندی اطلاعاتی رو که بدست آوردی اینجا قرار بدی.

موفق باشی
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

Junior Member

معمولا واسه کارشناسی راحت پذیرش میدن... من از دانشگاه Dalhousie پذیرش گرفتم... با اینکه تافلم پایین شده بود... نگران نباش... اگه سوالی داشتی خوشحال میشم بپرسی... معدلتم خیلی پایین نیست بالای 70 درصده....

Junior Member

پیش فرض راهنمایی تحصیل در کارشناسی

سلام
    از دوستان با تجربه میخواستم بپرسم کانادا برای کارشناسی مناسبه یا نه(رشته مورد علاقه من کامپیوتر هست) 18 سالمه و در مورد ویزای تحصیلی و ... هیچی نمیدونم.در ضمن مدرک و معدل دیپلم از شرایط پذیرش هست؟! لطفا راهنمایی کلی کنید.هزینه و ...
    کله سایت رو گشتم اما در مورد کارشناسی چیزی ندیدم

Member cool.frenzy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc, University of British Columbia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

سلام دوستان .
    من حسین هستم 17 سالمه ( متولد 72 هستم )
    من مایل هستم در کانادا تو رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم .
    معدل دیپلمم هم عالی هست و همینطور ریز نمره های دروس فیزیک 20 شیمی 19.25 زیست 19.25 ریاضی 20
    الان دارم پیش دانشگاهی می خونم . خیلی هم دوست دارم برم دانشگاه McGill
    میشه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه که الان که من پذیرش اگر گرفتم باید تو چه مقطعی بخونم ؟
    Under graduate?
    یعنی حتما بایستی برم با کلاس اول دبیرستانیای اونجا بشینم سر یه کلاس؟
    اگه تو امتحان MCAT موفق شده باشم و برم قطر امتحان بدم چی ؟
    نمیشه بعدش مستقیما post graduate رو بخونم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کانادا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط cool.frenzy نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من حسین هستم 17 سالمه ( متولد 72 هستم )
    من مایل هستم در کانادا تو رشته ی پزشکی ادامه تحصیل بدم .
    معدل دیپلمم هم عالی هست و همینطور ریز نمره های دروس فیزیک 20 شیمی 19.25 زیست 19.25 ریاضی 20
    الان دارم پیش دانشگاهی می خونم . خیلی هم دوست دارم برم دانشگاه McGill
    میشه یکی از دوستان من رو راهنمایی کنه که الان که من پذیرش اگر گرفتم باید تو چه مقطعی بخونم ؟
    Under graduate?
    یعنی حتما بایستی برم با کلاس اول دبیرستانیای اونجا بشینم سر یه کلاس؟
    اگه تو امتحان MCAT موفق شده باشم و برم قطر امتحان بدم چی ؟
    نمیشه بعدش مستقیما post graduate رو بخونم؟
    ممنون
    دوست عزیر منظور ازUnder graduate مقطع زیر فوق لیسانس است! و معمولا به دوره لیسانس می گویند Under graduate. و به دبیرستان می گویند Secondary school یا High School
    شما هر وفت که لیسانس داشتین، بعدش می تونید برای مقطع Graduate و Post graduat اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)