صفحه 20 از 51 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

ببخشيد كه اينجا نوشتم چون تو هيچ پيجي نتونستم جواب سوالم رو پيدا كنم...
    من امسال ميرم سوم راهنمايي..
    اگر بخوام براي دوره دبيرستان به كانادا برم بايد چي كار كنم؟
    ساپورت مالي هم دارم ..

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina240 نمایش پست ها
    ببخشيد كه اينجا نوشتم چون تو هيچ پيجي نتونستم جواب سوالم رو پيدا كنم...
    من امسال ميرم سوم راهنمايي..
    اگر بخوام براي دوره دبيرستان به كانادا برم بايد چي كار كنم؟
    ساپورت مالي هم دارم ..
    باید سعی کنید از یک دبیرستان خصوصی پذیرش بگیرید. کسی را کانادا دارید؟ کدام شهر در نظرتان است؟

Junior Member

سلام دوستان
    من 6 سال قبل مدرک کاردانی مکانیک گرفتم و میخوام در مونترال ادامه تحصیل بدم و در ضمن برای مهاجرت اقدام کردم و بزودی اونجا مقیم میشم،
    از دوستان با تجربه میخوام منو برای ادامه تحصیل راهنمایی کنن.
    ممنون

ایا این موضوع حقیقا داره که سفارت برای مقطع کارشناسی به سختی ویزا میده ؟
    به من گفتن برا کارشناسی اقدام نکن چون ریجکت میشی بعد دفعه بعد شانست خیلی پایین میااااد
    من میخوام دانشگامو نصفه بذارم برم و نمیخوام وفتمو هدر بدم برا تموم کردنش

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط faaeezzeehh نمایش پست ها
    ایا این موضوع حقیقا داره که سفارت برای مقطع کارشناسی به سختی ویزا میده ؟
    به من گفتن برا کارشناسی اقدام نکن چون ریجکت میشی بعد دفعه بعد شانست خیلی پایین میااااد
    من میخوام دانشگامو نصفه بذارم برم و نمیخوام وفتمو هدر بدم برا تموم کردنش
    بله حقیقت داره
    تموم کنید و برای مستراقدام کنید
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

سلام به همگی،

شاید قبلاً این سایت رو دیده باشید، اما نتایج دقیقی داره، گفتم معرفی کنم شاید بد نباشه:

http://www.aucc.ca/canadian-universi...tudy-programs/

اگه میخواید programای رو در کانادا پیدا کنید از این سایت میتونید شروع کنید... البته یادتون نره، سایت دانشگاه تنها منبع معتبر هستش.
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hana20 نمایش پست ها
    سلام بچه ها کسی میدونه میشه اول پذیرش گرفت بعدا آیلتس رو فرستاد؟ برا دانشگاه کنکوردیا میخام برا لیسانس اقدام کنم ولی آیلتسم دیرتر میتونم بفرستم. میشه متقاعدشون کرد؟
    سلام
    ازشون بخواید 1 پذیرش کاندیشنال بهتون بدن(در ایمیل شرایطتون رو توضیح بدید) به شرط فرستادن و ارائه آیلتس تا فعلا در پروسه قرار بگیرید بعدش بفرستید
    لازم به ذکر منم مشکل شما رو داشتم (در مقطع مستر)اما متاسفانه از من قبول نکردند
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع (برنامه ریزی و تحلیل سیستمها)-امیرکبیر

سلام.. من 32 سالمه و لیسانس صنایع دارم با 10 سال سابقه کار مرتبط..
    میخوام توی یکی از رشته های مرتبط با فیلد کاریم در مقطع لیسانس از کنکوردیا پذیرش بگیرم.. بنظرتون چه عواملی احتمال پذیرشم رو بالا میبره.. آیلتس 6.5 و همینطور 2 سال از 10 سال رو سابقه مدیریتی توی فیلد کاریم در یک شرکت بزرگ دولتی دارم.
    ممنون میشم راهنماییم کنید که رزومه و LoI ام رو چطور تنظیم کنم.

سلام آقا توروخدا بهم کمک کنید،من تو ایران ۳ سالو نیم معماری خوندم در دانشگاه تهران مرکز آزاد،چون داشت پی‌ آار کارتم تموم میشد اومدم تورنتو،حالا می‌خوام تو ۱۵ فبریه امتحان بدم،نمیدونم میذارن دانشگاها اول اپلی‌ کنم کامل و بعدش براشون آیلتس رو بفرستم یا نه،در مورد مشروطی ثبت نام کردن شنیدم ولی‌ کجای سایتشون باید پیدا کنمو موندم،می‌خوام به دانشگاه تورنتو،واترلو،کارلتن،داله وسی بدم بیشتر تو ژانویه و فبریه هستن،الان نزدیک ۱ سال می‌شه که اینجام اگر نتونم برای لیسانسمم پذیرش نگیرم تا ۱ سالو نیمه دیگم عقب میفتم،پورتفولیو و چیزی دیگمم می‌تونم تموم کنم و اینم بگم که ۱۰۸ واحد تخصصی معماری پس کردم،بجز واترلو همه کمیشو قبول میکنن،هرکی‌ هم تو تورنتو داره لیسانس یا فوق لیسانس میخونه هم بگه تا باهاشون آشنا شم،ممنون اگه جواب بدید،لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooooooz نمایش پست ها
    سلام آقا توروخدا بهم کمک کنید،من تو ایران ۳ سالو نیم معماری خوندم در دانشگاه تهران مرکز آزاد،چون داشت پی‌ آار کارتم تموم میشد اومدم تورنتو،حالا می‌خوام تو ۱۵ فبریه امتحان بدم،نمیدونم میذارن دانشگاها اول اپلی‌ کنم کامل و بعدش براشون آیلتس رو بفرستم یا نه،در مورد مشروطی ثبت نام کردن شنیدم ولی‌ کجای سایتشون باید پیدا کنمو موندم،می‌خوام به دانشگاه تورنتو،واترلو،کارلتن،داله وسی بدم بیشتر تو ژانویه و فبریه هستن،الان نزدیک ۱ سال می‌شه که اینجام اگر نتونم برای لیسانسمم پذیرش نگیرم تا ۱ سالو نیمه دیگم عقب میفتم،پورتفولیو و چیزی دیگمم می‌تونم تموم کنم و اینم بگم که ۱۰۸ واحد تخصصی معماری پس کردم،بجز واترلو همه کمیشو قبول میکنن،هرکی‌ هم تو تورنتو داره لیسانس یا فوق لیسانس میخونه هم بگه تا باهاشون آشنا شم،ممنون اگه جواب بدید،لطفا
    از توی این سایت دانشگاه های دور و اطرافتون رو پیدا کنید:
    http://www.aucc.ca/canadian-universi...tudy-programs/

همه ی این مسائلی که میگید به دانشگاه مقصد بستگی داره. سعی کنید زنگ بزنید یا حتی حضوری (utoronto و york و...) برید و با advisor یا شخص مشابهی که توی دانشگاهه صحبت کنید... ددلاین دادن آزمون زبان و فرستادن مدارک و... هم اگه توی سایت دانشگاه نبود، زنگ بزنید بپرسید.

یه نکته ی دیگه: شما که تصمیمتون قطعیه، شروع کنید به پر کردم application formها و این کار رو عقب نندازید. شما وقتی فرم ها رو سابمیت میکنید اونا خودشون بهتون میگن چی میخوان و یه وقتی بهتون میدن تا چیزهای مورد نیاز رو سابمیت کنید...

درضمن: خیلی دانشگاه برای ترم های غیر از پاییز هم پذیرش دارن. حتماً سایت دانشگاه ها رو کامل بخونید.

یه نظر کاملاً شخصی و نه چندان حرفه ای: قانون نامه ی دانشگاه رو بخونید. اگه قانون دانشگاه اینه که: شما اگه دانشگاه رفتید باید ترنسفر اقدام کنید؛ و اگه فکر میکنید واحدهاتون خیلی هاشون تبدیل نمیشن. به نظر من کلاً به دانشگاه نگید که رفتید دانشگاه و برای freshman اقدام کنید. (احتمال پذیرشتون بالا میره ولی باید از اول بخونید) بازم گفتم نظر کاملاً شخصیه و خودتون باید با شرایط خودتون سبک سنگینش کنید...
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)