صفحه 22 از 51 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق محیط زیست علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

سلام من 36 سال دارم و فوق دیپلم روابط عمومی و لیسانس حقوق دارم و الان هم مشغول نوشتن پایان نامه ام دررشته حقوق محیط زیست هستم اما چون ازابتدا عاشق نقاشی بودم و چند سالی هم کلاس می رفتم ، دوست دارم دراین رشته تحصیلات دانشگاهی داشته باشم اما از یکی از موسسات که مشاوره گرفتم گفتند هم سن شما برای مقطع کارشناسی زیاده و هم رشتتون مرتبط نیست. حالا می خواستم بدونم راهی برام وجود داره؟ و اگر برای این مقطع نمیتونم ،آیا درمقطع ارشد میتونم دررشته خودم پذیرش بگیرم بعد تغییر رشته بدم؟ ممنون میشم اگه کسی که اطلاع داره جوابمو بده. متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط SanazR نمایش پست ها
    سلام من 36 سال دارم و فوق دیپلم روابط عمومی و لیسانس حقوق دارم و الان هم مشغول نوشتن پایان نامه ام دررشته حقوق محیط زیست هستم اما چون ازابتدا عاشق نقاشی بودم و چند سالی هم کلاس می رفتم ، دوست دارم دراین رشته تحصیلات دانشگاهی داشته باشم اما از یکی از موسسات که مشاوره گرفتم گفتند هم سن شما برای مقطع کارشناسی زیاده و هم رشتتون مرتبط نیست. حالا می خواستم بدونم راهی برام وجود داره؟ و اگر برای این مقطع نمیتونم ،آیا درمقطع ارشد میتونم دررشته خورم پذیرش بگیرم بعد تغییر رشته بدم؟ ممنون میشم اگه کسی که اطلاع داره جوابمو بده. متشکرم
    گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس، به خصوص در رشته هایی مثل نقاشی، آنچنان سخت نیست. تا اونجایی هم که من میدونم کانادا خیلی به سن اهمیتی نمیده.
    سایت دانشگاه های رو مورد نظرتون رو بخونید. معمولاً ازتون فقط یه کارنامه و یه مدرک زبان میخوان. البته ممکنه از شما که دانشجو هستید کارنامه ی دانشگاه هم بخوان. شایدم حتی ازتون بخوان که دلیل تغییر رشته تون رو توضیح بدید. در هر صورت شما باید اول فرم ها رو آنلاین پر کنید و application fee رو پرداخت کنید، بعد از اون هر چیز اضافه ای که لازم باشه خود دانشگاه بهتون میگه...
    البته باید بگم که شما بیشتر باید نگران ویزا باشید تا پذیرش. به تاپیک های مربوط به ویزا، تجربه های بچه و جداول مربوط به ویزای کانادا رجوع کنید تا حدوداً دستتون بیاد چقدر شانس دارید.

* پ.ن. یه نظر کاملاً شخصی: خیلی به حرف این موسسه ها گوش نکنید. اینا معمولاً هر جا که دم دستشون باشه و براشون فرستادن دانشجو راحت باشه (مثل اروپا و مالزی) رو تبلیغ میکنن. در مقطع لیسانس هم چون بچه های ایرانی خیلی نمیرن آمریکا و کانادا؛و معمولاً برای IB میرن اروپا، موسسه ها خیلی خودشون رو درگیر نمیکنن... موسسه های اروپایی از سیستم ECTS استفاده میکنن، برای همین هم این شرکت ها به خودشون اجازه میدن تا با هر موسسه ی درپیتی که توی اروپا هست قرارداد ببندن و الکی اونو به اسم دانشگاه تاپ به شما قالب کنن. شما از اونجا ECTS میگیرید، ولی واقعاً علمی یاد نمیگیرید...
    ویرایش توسط mjfadaee : February 28th, 2014 در ساعت 01:00 AM
    Apply A to Z - Undergraduate
    راهنمای کامل برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا در مقطع لیسانس
    این اکانت غیرفعال می باشد. لطفاً پیغام خصوصی ندهید.

سلام.من میخوام معماری بخونم
    1:آیا ترم زمستان هم برای لیسانس پذیرش هست؟یا نه؟
    2:چون باید از اول بخونم آیا رشته ای که تورنتو پول خوب در بیاره کسی سراغ داره؟
    من 3و5 تو ایران معماری خوندم

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooooooz نمایش پست ها
    سلام.من میخوام معماری بخونم
    1:آیا ترم زمستان هم برای لیسانس پذیرش هست؟یا نه؟
    2:چون باید از اول بخونم آیا رشته ای که تورنتو پول خوب در بیاره کسی سراغ داره؟
    من 3و5 تو ایران معماری خوندم
    1- بله. اکثر دانشگاه های کانادا پذیرش ترم زمستان هم دارن.
    2- نظری ندارم.

ممنون برای جواب.من ترم زمستان رو برای لیسانس معماری تو سایتشون پیدا نکردم.ممنون میشم راهنماییم کنید

ممنون برای جواب.من ترم زمستان رو برای لیسانس معماری تو سایتشون پیدا نکردم.ممنون میشم راهنماییم کنید
    به قسمت admission سایت رجوع کنید. (توی سایت دپارتمان هم اطلاعاتی ممکنه باشه، ولی شما باید پذیرش لیسانس رو از طریق Admission Office انجام بدید.)
    حتماً توی چند صفحه ی اول سایت، همه ی deadlineها و requirmentها نوشته شدن. یکم طول میکشه ولی سایت دانشگاه مقصد رو خوب و کامل مطالعه کنید.

در ضمن فکر میکنم applicationهای ترم زمستان باز شده باشن. شما اگه واقعاً قصدتون یه دانشگاه خاصه، یه account بسازید و application fee رو بدید، خودشون کم کم هر چیزی که میخوان رو بهتون میگن... ولی در کل همه ی requirmentها توی سایت پذیرش از قبل نوشته شده. بعضی اوقات هم اگر سوالی توضیحی چیزی خواستن، بازم همونطوری که گفتم، بهتون میگن...

سلام واقعا گشتم و چیزی از ترم winter ندیدم.من برای sep اقدام کردم ولی نرسید IELTS و باید winter برم.البته اگه داشته باشن

سلام واقعا گشتم و چیزی از ترم winter ندیدم.من برای sep اقدام کردم ولی نرسید IELTS و باید winter برم.البته اگه داشته باشن
    پس بهشون ایمیل یا زنگ بزنید. شاید حتی بدون نمره ی زبان بهتون پذیرش شرطی بدن...

سلامی دوباره . من زنگ زدم و گفتن در اینجا(کانادا)شرطی نداریم
    الان میخواستم بدونم که اگر من با دیپلم ریاضی از ایران چطوری باید برم دندانپزشکی از اول بخونم.انگار باید 3.2 سال بیولوژی بخونم بعد برم دندان
    والا موندم که معماری (که 6 الی 7 سال است) رو بخونم یا (دندان که جمعا با بیولوژی میشه 8 الی 9 سال) help me

سلامی دوباره . من زنگ زدم و گفتن در اینجا(کانادا)شرطی نداریم
    الان میخواستم بدونم که اگر من با دیپلم ریاضی از ایران چطوری باید برم دندانپزشکی از اول بخونم.انگار باید 3.2 سال بیولوژی بخونم بعد برم دندان
    والا موندم که معماری (که 6 الی 7 سال است) رو بخونم یا (دندان که جمعا با بیولوژی میشه 8 الی 9 سال) help me
    دوست عزیز شما اصلاً شرایطتتون رو درست توضیح ندادید. برای همین هم خیلی پاسخ قطعی ای نمیشه بهتون داد:
    شما الان کجا هستید، ایران یا کانادا (کدوم شهر)؟؟؟ ویزای دانشجویی میخواید بگیرید یا PR دارید؟ دانشگاه مورد نظرتون کدومه؟ رشته ی مورد نظرتون چیه؟ چه مدارک تحصیلی ای دارید؟ (دیپلم، پیش دانشگاهی، دانشگاهی...) چه مدارک زبانی دارید؟

روند ادامه ی تحصیلات پزشکی در هر کشوری فرق میکنه. شما باید خیلی دقت کنید تا در مسیر درستی قرار بگیرید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)