صفحه 31 از 51 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 502

موضوع: پذيرش در مقطع ليسانس

Junior Member topdog آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پذيرش در مقطع ليسانس

پذیرش برای لیسانس راحت تر هست یا فوق لیسانس ؟ کدام راحت تر میشه فاند گرفت ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط topdog نمایش پست ها
    پذیرش برای لیسانس راحت تر هست یا فوق لیسانس ؟ کدام راحت تر میشه فاند گرفت ؟
    برای لیسانس هیچ وقت نمیتوانید فول فاند بگیرید. شاید اگر معدلتان خیلی بالا باشد بتوانید اسکالرشیپ هایی بگیرید ولی هیچ وقت بخش عمده ای از هزینه را تامین نمیکند.

Junior Member topdog آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای لیسانس هیچ وقت نمیتوانید فول فاند بگیرید. شاید اگر معدلتان خیلی بالا باشد بتوانید اسکالرشیپ هایی بگیرید ولی هیچ وقت بخش عمده ای از هزینه را تامین نمیکند.
    ممنون از پاسختون
    برای فوق چطور ؟ یعنی لیسانسمو اینجا تموم کنم بعد ؟ مدرک دانشگاه های غیر انتفاعی هم ارزش داره (معدل بالا ) ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط topdog نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    برای فوق چطور ؟ یعنی لیسانسمو اینجا تموم کنم بعد ؟ مدرک دانشگاه های غیر انتفاعی هم ارزش داره (معدل بالا ) ؟
    مسلما امکانش هست. بستگی به رزومه تان دارد. به تاپیک های رزومه و شانس پذیرش مراجعه کنید.

Banned

سلام دوستان من پاییز ۲۰۱۰ ویزا گرفتم ۳ ماه بعدش رفتم اونجا و استادی پرمیت هم گرفتم ولی‌ بخاطر مسائل پولی‌ منصرف شدمو ثبت نام نکردم جایی. بعده ۲ هفته برگشتمو دیگه نرفتم با اینکه ویزام مالتیپل بود. اونموقع از سننکا کالج پذیرش گرفته بودم برا undergrad. مدارکم کامل بود. داییم که تورنتو زندگی‌ می‌کنه رو به عنوانه ساپورتر مالی معرفی‌ کرده بودم. و یکی دیگه از دایی هام که ایران شرکت داره. الان بعد ۴ سال می‌خوام باز اقدام کنم به نظر شما اگه برای جورج براون کالج اقدام کنم بم ویزا میدان؟ تو‌ این مدت دانشگاه آزاد درس می‌خوندم و توی مجتمع فنی دوره‌های شبکه رو گذروندم. دلیل اینکه برگشتم رو میخوام این اعلام کنم که داییم میخواست از طرف شرکتش بره چین و من اونجا تنها نمی تونستم زندگی کنم.دلیل اینکه میخوام به جای دانشگاه برم کالج هم میخوام بگم چون ارزونتره میخوام اینکارو کنم و بعد از اینکه تموم شه برای فوق برم یه دانشگاه که ابنطوری از نظر مالی به صرفه تره . خیلیم راحت تره که نشون بدم از پس هزینه هاش برمیام چون خیلیم پولدار نیستیم.
    ولی شنیدم که به کالج سخت ویزا می دن. ولی همین که من اونجا لنگر ننداختم نمی تونه نشونه tie به ایران باشه؟
    ضمنا میتونم از شرکت ذاییم تو ایران نامه بگیرم که بهم نیاز داره و بهم کار میده اگه برگردم ایران و بگم این مدت هم اونجا کار میکردم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من 28 سال دارم. فوق لیسانس حقوق هستم اما میخوام برای مقطع کارشناسی در رشته ی طراحی لباس واسه ی کانادا اقدام کنم. سوالم اینه که اگه دیپلم کانادایی طراحی لباس که مجتمع فنی تهران ارایه میده رو بگیرم با توجه به سنم شانسی برای پذیرش در این مقطع دارم؟ پیشاپیش ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin93 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من 28 سال دارم. فوق لیسانس حقوق هستم اما میخوام برای مقطع کارشناسی در رشته ی طراحی لباس واسه ی کانادا اقدام کنم. سوالم اینه که اگه دیپلم کانادایی طراحی لباس که مجتمع فنی تهران ارایه میده رو بگیرم با توجه به سنم شانسی برای پذیرش در این مقطع دارم؟ پیشاپیش ممنونم
    پذیرش در کانادا به سنتون کاری نداره ولی برای شرایط پذیرش باید دانشکده موردنظرتان را چک کنید. کدام دانشگاه این رشته موردنظرتان را دارد؟

Junior Member

سلام من میخواستم بعد از خدمت سربازی که 19 ماه از خدمتم مونده برم کانادا در رشته فناوری اطلاعات مقطع کارشناسی تحصیل کنم و همونجا هم اقامت بگیرم زندگی کنم و تازه شروع به خوندن زبان انگلیسی کردم حالا چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
    من پولی ندارم که بتونم خرجم تو کانادا تامین کنم نهایت 5 هزار دلار جور کنم میخواستم بدونم میشه تو کانادا هم درس خوند هم کار کرد اصن اجازه میدن دانشجو کار کنه؟
    شانس من برای پیدا کردن کار در کانادا بعد از اتمام تحصیلاتم چقدره؟حقوق و مزایا جوری هست که بشه بعد از 5 سال کار کردن بشه یه ماشین و خونه خرید؟
    سوال دیگه هم داشتم این بود که من در رشته عمران دانشگاه ازاد دو تزم خوندم اما چون واقعا کسل کننده بود دانشگاه برام ول کردم اومدم خدمت میخواستم بدونم تحصیل در کانادا هم مثل ایران خسته کنندس؟
    سن 21
    ویرایش توسط picasso93 : March 7th, 2015 در ساعت 12:12 PM دلیل: اضافه کردن سوال

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط picasso93 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم بعد از خدمت سربازی که 19 ماه از خدمتم مونده برم کانادا در رشته فناوری اطلاعات مقطع کارشناسی تحصیل کنم و همونجا هم اقامت بگیرم زندگی کنم و تازه شروع به خوندن زبان انگلیسی کردم حالا چند تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
    من پولی ندارم که بتونم خرجم تو کانادا تامین کنم نهایت 5 هزار دلار جور کنم میخواستم بدونم میشه تو کانادا هم درس خوند هم کار کرد اصن اجازه میدن دانشجو کار کنه؟
    شانس من برای پیدا کردن کار در کانادا بعد از اتمام تحصیلاتم چقدره؟حقوق و مزایا جوری هست که بشه بعد از 5 سال کار کردن بشه یه ماشین و خونه خرید؟
    سوال دیگه هم داشتم این بود که من در رشته عمران دانشگاه ازاد دو تزم خوندم اما چون واقعا کسل کننده بود دانشگاه برام ول کردم اومدم خدمت میخواستم بدونم تحصیل در کانادا هم مثل ایران خسته کنندس؟
    سن 21
    اجازه بیست ساعت کار در هفته دارید و.لی پیدا کردن کار در زمان دانشجویی آسان نیست و با کار احتمالا نمیتوانید همه هزینه ها را پوشش بدهید چون شهریه بین المللی برای دانشجویان مقطع لیسانس خیلی بالاست (در انتاریو تا 30 هزار دلار در سال هم میرسد). گرفتن ویزا برای مقطع لیسانس هم بدون نشان دادن ساپورت مالی کافی احتمالا عملی نیست.

برای پذیرش لیسانس فنی از دانشگاههای کانادا باید پیش دانشگاهی را با معدل خوب (عموما لااقل 16) تمام کرده باشید و نمزه زبان بالا (لااقل آیلتس 6.5 یا 7 برای بعضی دانشگاهها) داشته باشید.

گرفتن اقامت بستگی به شرایط مهاجرت در زمان فارغ التحصیلی شما دارد. اگر اقامت بگیرید و کار خوبی پیدا کنید بله خانه و ماشین هم میتونید بخرید.

تحصیل دانشگاهی در همه جای دنیا احتیاج به تلاش و کار سنگین دارد. اگر در ایران از پسش برنیایید در کانادا غیرممکن است موفق شوید.

Junior Member

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید. من ساکن تورنتو هستم و سوالم برای برادرم است
    سن:24- دانشجوی دوره لیسانس رشته کامپیوتر نرم افزار ( معدل پایین) - معدل پیش دانشگاهی : 15.60- معدل دیپلم:18.70- IELTS (حداقل بالای 7 ولی امتحان نداده هنوز)- از سربازی معاف نیست و اگر دانشجو نباشه مشموله

سوال من اینه که : وقتی هنوز دانشجو است آیا می تونه برای لیسانس اپلای کنه؟ وقتی اصل مدرک پیش دانشگاهی را دانشگاه نگه می داره (برای مساله سربازی) چطور می شه مدرک رو ترجمه کرد؟ آیا کسی تجربه ای داشته؟

ضمنا اینکه برای سربازی چه راهی الان وجود داره؟ آیا با پذیرش لیسانس هم معافیت تحصیلی می دهند؟ یا حتما باید برای گرفتن پاسپورت ویزای زیارتی داشته باشه؟ اگر جوابش مثبته ویزا از کجا ؟ عراق ، مکه؟ .... اگر کسی تجربه مشابه داشته و راهی می شناسه ( نمی شه اینجا عنوان کرد..)پیام خصوصی هم بهم بدین خیلی ممنون می شم
    NOC:7215 - Received by CIO:27 may 2011 - File NO.:25 JULY 2011
    in process: 13 feb 2013 - medical: 21 feb 2013
    PR:7 MAY 2013

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)